Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 12. září 2017

Home » » Recenze/review - MYSTERIIS - Crypt of Evil Sacrificial Rites (2014)

Recenze/review - MYSTERIIS - Crypt of Evil Sacrificial Rites (2014)


MYSTERIIS - Crypt of Evil Sacrificial Rites
CD 2014, Sabbath Productions

Kolumbijský špinavec Gusthav hraje přesně ten druh špinavého a starého black metalu, který mám rád. Dostal jsem na recenzi jeho jediné dlouhohrající album z roku 2014 (jinak má na svém kontě samá splitka a EP) a ihned jsem se ponořil do starých pohřebišť. Ano, takhle zní pravé peklo, napadalo mě asi nejčastěji. "Crypt of Evil Sacrificial Rites" je jako ozvěna ze záhrobí, jako setkání se samotnou smrtí. A ještě navíc neskutečně smrdí sírou.


Pro pochopení hudby je tentokrát nutné se přenést o mnoho let zpátky, do doby, kdy si každý druhý doma stavěl oltáře pro velebení Satana. MYSTERIIS je naléhavý, studený, špinavý, rezavý, zároveň blackově "nepříjemný". Zkrátka a jednoduše, pokud máte rádi spíše černý kov staršího provedení, mohli byste být navýsost spokojeni. Peklo nás stejně jednou všechny schvátí, tak proč se dopředu nepřipravit, nemám pravdu? Každopádně, já vlastně ani nevím proč, ale zrovna tohle album mě neskutečně zaujalo, rozsekalo, dokázalo opakovaně a často přitáhnout k přehrávači. Hltal jsem všechnu tu temnou špínu s chutí a ještě byl za to rád. Vzájemná chemie zafungovala! Velmi dobře!sumarizace:

"Crypt of Evil Sacrificial Rites" je pořádně temným kouskem hudby. Black metal v provedení MYSTERIIS je nechutný, ošklivý, zlý a pochází snad ze samotného pekla. Oceňuji černou jiskru, kterou zde cítím z každé skladby. Album je to ostré, mokvající a nahrané někde v hlubokých bažinách plných mrtvol. Kolumbijská kostnice byla otevřena a vydává další a další svědectví o zlu. Skladby jsou mocné, krásně gradují a mají v sobě spoustu temné energie. Vítejte na okultní mši, podávat se budou prokleté hostie! Black metal, který otevírá dveře do podzemí! Velmi dobře!


Asphyx says:

"Crypt of Evil Sacrificial Rites" is a really dark piece of music. Black metal in interpretation of MYSTERIIS is disgusting, ugly, evil and comes perhaps from hell itself. I appreciate the black sparkle that I'm feeling from each song. The album is sharp, weeping and recorded somewhere in the deep swamps full of corpses. Columbian ossuary was opened and gives more and more testimony about evil. The songs are powerful, they escalate nice and have a lot of dark energy. Welcome to the occult Mass, it will be served cursed wafers! Black Metal, which opens the door to the underground! Very good!


Tracklist
1. Intro / Crypt of Evil Sacrificial Rites 01:18
2. Csejthe 07:46
3. Winter Forest 06:27
4. Dark Lord of the Full Moon 05:05
5. Dreams of Obscurity 03:48
6. Interlude - Nocturnal Mysteriis 02:49
7. Legiones del Sur 05:07
8. Maldita Inquisición 05:14
9. Erotic Seduction 04:55
10. Purification of a Condemned Soul / Outro 01:08
11. Metal Medallo 05:15


band:
Gusthav Guitars, Vocals (lead) (1995-1998, 2007-present


Share this games :

TWITTER