Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 7. dubna 2019

Home » » Info - ETEF 2019 oznamuje BLAZE OF PERDITION a NERVOCHAOS & start třetí vlny předprodeje

Info - ETEF 2019 oznamuje BLAZE OF PERDITION a NERVOCHAOS & start třetí vlny předprodeje


ETEF 2019 oznamuje BLAZE OF PERDITION a NERVOCHAOS & start třetí vlny předprodeje 

Druhá vlna vstupenek je vyprodána! Jsme potěšeni velkým zájmem o ETEF a děkujeme všem za dosavadní podporu. Nyní startuje třetí vlna předprodeje, vstupenka na celý festival je k dispozici za 590 Kč. 

Minule jsme představili melodické kapely (SSOGE a DARK ANGELS), nyní tady máme temnotu, černotu a smrt – přední zástupce polské blackmetalové scény a v Evropě dobře známé vyslance jihoamerické deathmetalové školy. 

Polská metalová scéna je neobyčejně silná a mezi její výstavní položky bezesporu patří i BLAZE OF PERDITION. Kapela prakticky existuje patnáct let, během kterých ji potkaly i smutné věci, ale dokázala se z nich oklepat a následně vydat dvě excelentní desky – jak „Near Death Revelations“, tak „Conscious Darkness“ jsou klenoty na poli černého umění. Kapela ctí zákony žánru, které šperkují potemnělé atmosférické pasáže a kvílivé kytarové melodie. Muzikanti často přicházejí s nečekanými zvraty a zohýbanými riffy, které jejich fanoušci kvitují s nadšením. Nesporných kvalit BOP si ostatně všiml i slovutný label Metal Blade Records, pod kterým vyjde připravovaná nová deska „The Harrowing of Hearts“. 

Déle než dvacet let se undergroundem protloukají NERVOCHAOS. Brazilci se v Evropě i v Česku objevují poměrně často a dokázali si zde vybudovat poměrně silné renomé dané hlavně přístupem k věci. Podobně jako další kapely z regionu sázejí hlavně na nespoutanou energii, s níž předkládají typický jihoamerický death metal, který není ani příliš technický, ani příliš brutální, v případě NERVOCHAOS je pak dochucený oldschool thrashmetalovým kořením. Jejich show je živelná, lehce zašpiněná a podaná s velkou dávkou entuziasmu. 

ENTER THE ETERNAL FIRE FEST se uskuteční 19.-20. 7. 2019 ve Volyni (areál koupaliště) v jižních Čechách. 


Dosud potvrzené kapely: 

AETERNUS (norwegian dark metal, Norsko) 

ENTHRONED (black metal, Belgie) 

BLAZE OF PERDITION (black metal, Polsko) 

ULTRA-VIOLENCE (thrash metal, Itálie) 

THE STONE (black metal, Srbsko) 

NERVOCHAOS (death metal, Brazílie) 

MURDER (black/thrash metal, Srbsko) 

MARTYRIUM (melodic black metal, Malta) 

BOUND TO PREVAIL (death metal, Malta) 

DEBUSTROL (thrash metal, Česko) 

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (folk/doom metal, Česko) 

YTIVARG (grind/black, Česko) 

BOHEMYST (bohemian dark metal, Česko) 

DEPTHS ABOVE (black/dark metal, Česko) 

DARK ANGELS (dark/doom metal, Česko) 

+ dalších kapely ještě doplníme 

Vstupenky v třetí předprodejní vlně za cenu 590 Kč můžete objednávat na e-mailu info@etef.cz. Počet lístků je omezený, pokud chcete stihnout koupi za tuto výhodnou cenu, neváhejte. Díky za přízeň! ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení /pivo 25 Kč/ + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!
Share this games :

TWITTER