DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 19. ledna 2021

Home » , , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - INTOLERANT - Primal Future (2020)

Recenze/review - INTOLERANT - Primal Future (2020)


INTOLERANT - Primal Future 
CD 2020, Time To Kill Records

for english please scroll down

V záhrobí začíná čím dál tím víc převládat názor, že lidé jsou jen obyčejné zlé tělesné schránky ovládané základními pudy. Nic víc, nic méně. Po mnohých zbyde jen hromádka zcela zbytečného popela. Možná také pár ošklivých vzpomínek. Můžeme si o tom myslet, co chceme, ale schválně, rozhlédněte se kolem sebe. Kolik jedinců kolem vás není zamotáno jen v osidlech svých vlastních myšlenek? Satan má možná nakonec pravdu. 

INTOLERANT z Itálie jsou absolutně antihumánním tělesem. Bez slitování do nás naperou black metal, death, prvky noise. Už  první pocity se rovnají polykání vlastního masa. Hnus, špína, beznaděj. Smrt je vždycky špatná, ale v tomhle provedení z ní jde opravdu strach. Nic pro slabé povahy, ani hudební intelektuály. Jenom smrad síry a beznaděj nad lidskými ostatky.

 

Dva maniaci - Soul Devourer a Antihuman War Machine jsou něco jako hudební teroristé. Umí navrstvit různé hlukové stěny. Již po několika skladbách budete mít pocit, že na vás všechno padá, někteří se chytnou za srdce v předtuše brzkého infarktu. Inferno ve stylu BLASPHEMY, CONQUEROR, REVENGE, ARCHGOAT, BLACK WITCHERY, BESTIAL WARLUST a dalších rouhačů vás vyděsí k smrti. INTOLERANT dokáží vytvořit totálně hnusnou a mokvající atmosféru. Je to jako kdybyste nalezli kousek od cesty mrtvolu doslova vsáklou do země. Chodíte kolem každý den a jednou vás nalákal nasládlý pach. Červi žalují, bez očí, bez soucitu. Nějaká šelma? Snažíte se omluvit svůj vlastní druh, jako byste nevěděli, čeho jsou někteří schopni. Zvuk je monstrózní, bolestivý, riffy zničující, drtivé, vokál zastřený. Jedná se o ryzí nekompromisní masakr, který mají už dávno hrozně rádi v pekle. A teď tím nemyslím přívětivé peklíčko pro děti, ale pravé, nefalšované zlo zakopané hluboko pod zemí. Letos vylezlo ven. V podobě nové desky (prvotiny) "Primal Future". U tohoto alba se budete zmítat v křečích! Antihumánní vyhlazení lidské mysli!


Asphyx says:

It is not advisable to play with the dark forces, evoke the devil, or resist God. It is said, faith is blind and so boring. Sometimes just look at the evening news and you will know. Fallen priests speak poisonously to the masses, and death does not choose. I choose music and this time more than interesting. Absolutely bestial war black death metal performed by Italian INTOLERANT is total extermination. Fire, after which only the curse will survive. Inferno!

INTOLERANT are uncompromising, inhumane, mad and furious at this year's album "Primal Future". From their raw music really smells hell of fire. These are whirlwinds, tsunami riffs, blasphemy, spitting sulphur on all sides. The sound is raw and reminds me some huge rusty killing machine. Death, hell, war! There is nothing else. I suddenly realize that I am the one who did not burn in the morgue, I am the cursed body, staggering somewhere between our world and the other. In style, the band's creation can be compared to the best works of bands such as BLASPHEMY, CONQUEROR, REVENGE, ARCHGOAT, BLACK WITCHERY, BESTIAL WARLUST. In short, it is a true, genuine and orthodox black death metal, after which there is nothing left alive within a few kilometres. Do you like the music of sulphur and the crosses down when you listen to it? Do you like the hand of death itself? Then do not hesitate, your perverted appetites will be satisfied. War with Heaven! Black death metal with self-ignition! Very good!"Primal Future" tracklist:
01. Bastard Humans
02. Ode To Virus
03. Post-atomic Satanic Whores
04. Demonic Battle Beasts Of Victory
05. Primal Future
06. Eternal Radioactive Darkness
07. Attack!
08. Dishonor Blood With Blood
09. From Nuclear Power To Spiked Bats
10. Intolerance

Credits:
Soul Devourer - Screams, guitars
Antihuman War Machine - Drums, mix, mastering

Artwork by Warhead Art
Logo by BLSSND

INTOLERANT
https://www.facebook.com/intolerantband/
https://intolerant.bandcamp.com/releases

Time To Kill Records
https://www.facebook.com/timetokillrecords/

https://www.timetokill-records.com/
Share this games :

TWITTER