DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 21. dubna 2019

Home » » Report, photos, video - ORTHODOX FEST VOL. 2 - GRAVE, NERVOSA, CONDEMNED, FLESHLESS - Disco Beseda, Děčín - 19. 4. - 20. 4. 2019

Report, photos, video - ORTHODOX FEST VOL. 2 - GRAVE, NERVOSA, CONDEMNED, FLESHLESS - Disco Beseda, Děčín - 19. 4. - 20. 4. 2019


VIDEOS - omluvte sníženou kvalitu zvuku/ sorry for worse sound

Author of photos and videos - Jakub Asphyx.

promoter: https://orthodoxfest.cz/

Nápad vyslat do Děčína agenta s krycím názvem Asphyx 44 se zdál být od počátku jediný možný. Koneckonců kdo jiný, než tahle legenda tajných metalových služeb? Jeho schopnost se infiltrovat mezi fanoušky i kapely přesahuje hranice našeho státu a ne nadarmo se o něm říká, že takovej ksicht se ztratí v davu.

Byl vycvičen v devadesátých letech a tak na něj neplatí pozvání na různá piva s bešamelovou příchutí, ani úplaty v podobě uměle kozatých žen. Prošel si mnoha pajzly, zaplivanými kluby, kulturáky, kde odpoledne místní zemědělci volili nejrychlejšího traktoristu ve vsi a večer se hrál pradávný primitivní metal. Neměl nikdy povolení zabíjet, ale ožrat se mohl vždy do sytosti.


Již ve čtvrtek, den před začátkem festivalu, stál nad Plzní v nejvyšším patře domu a jeho ostře řezaná tvář byla zachmuřená. Co když tam budou další agenti? Sám byl jedním z nejkrutějších hudebních kritiků v zemi. Jeho heslo - o sračkách nepíšu, nahánělo strach všem kapelám, které o něm nevěděly. Přemýšlel, jak odolá takovým lákadlům, jako je maso, zelenina, raději se zařekl, že po vzoru dnešních bradáčů odmítne úplně vše. Drtil tedy mezi zuby s výčitkami obyčejný vzduch, šel spát naschvál hladový a snil o tom, že i sunar je vražda. Na něj si nepřijdete!

Velký pátek 19. 4. 2019: 

Ráno vstal brzy, políbil zženštile manželku, vykakal se způsobem, jakým to dělávají nosorožci a odmítl nabízenou vodu k snídani. Víš kolik lidí na světě umře díky bublinkám, natoč mi raději z kohoutku, ze znečištěné Radbůzy. Jeho žena, stejně jako všechny ostatní, ho obdivovala a nešlo v jeho přítomnosti odolat rozklepaným kolenům. "Pamatuj na dobré vychování, můj milý": řekla zcela zbytečně. Byl pevný jako skála, ve svých zásadách. Už teď jej bolely játra. Jeho nedostanou.

Už když přišel na autobusové nádraží, tak si ho nikdo nevšímal. Přitom byl nepřehlédnutelný. Mohutná postava, široká ramena i břich. Velký nos, lýtka protkaná křečovými žílami. Ano, byl snem každé ženy, něco jako superman v těle Švejka. Mávl pohrdavě rukou nad nabídkou kuřby od místní špinavé bezdomovkyně. "Nevzal jsem si Arginmax děvče, dnes ne."Jeho pověst ho předcházela. Zaujal hned v autobuse, protože se vedle něj nevešel středně velký chlapík s rudou tváří. Nejdřív ho chtěl sejmout v představě, že je to také nasazený agent, ale pak se raději díval na upnuté poprsí usměvavé stewardky. Zkusil na ní jeden ze svých pověstných pohledů, ale nereagovala. Vše si vysvětlil tím, že je asi jiného, neznámého pohlaví. Sám vyrůstal totiž v době, kdy existovala jen dvě. Hleděl zasněně z okna, spřádal plány na odpoledne.

Praha, hlavní město plné nástrah. Na něj si ale opět nepřišli. S přehledem si koupil lístek na metro, dokonce se nenechal rozhodit ani partičkou hipsterů, kteří ač tolik chtěli, nemohli se rovnat jeho velkosti. Jsem rozhodně větší vágus i bez flanelky, pomyslel si, když se obratně vyhnul 150 záběru selfie kamer. Čekaly na něj a v jejích očích se zračil obdiv smíchaný s lehkou jedovatostí. Jezinky, krycí název pro Petru a Lenku. děvčata se zvláštním úkolem, postarat se o Asphyxe, aby se neztratil, nepoblil, nespustil a dodržoval pitný režim. Skloní se k nim a políbí je. Děvčata se polibkem ocitnou ihned na zasněžených plážích Karibiku. I pro ně je víkend dovolenou, odpočinkem a možností být v mohutném stínu agenta Asphyxe 44.

"Proč se tváříš tak sveřepě?": ptají se ho cestou do Ústí. Usrkne rozvážně pivo a natočí svůj biceps do odpovědi. Inu, psaní o muzice je řehole, chvilku jsem se zamyslel nad celkovým konceptem reportu, slohovými patvary a přemýšlel jsem, zda si stihnu vyčistit uši tampónem, abych slyšel ty nejjemnější nuance jednotlivých skladeb. Koukaly na něj jako by jim mluvil z duše. Tolik jej obdivovaly a toužily po jeho přítomnosti. "Dej si pivo, zase kecáš": dodaly ještě a rychlík konečně přidal na rychlost couráku, až pražce praskaly. 

Dalším, neméně důležitým členem výpravy pod záštitou páně Asphyxe byl Bohumil. Kluk, kterého znal déle než svoji ženu. Kolega z mokré čtvrti, o kterém kolují legendy. Byl jeho rovnocenným partnerem, se stejně velkou inteligencí pro krávoviny. Pozdraví se, agent 44 už ani nepředstírá, že je lehce rozevlátý. Vymění si mezi sebou pohled, ví své, je někdo jen tak nepřechčije. Ukáže se to ihned ve stanici, kdy obsadí záchod a zadržuje moč, dokud se vlak nerozjede. Pravidla a zákony jsou neúprosné a je nutné je dodržovat.


Děčín, konečně Děčín. Holky jsou jediné (od toho jsou ženský), které ví, kudy jít. Bohumil sice tvrdí, že tu už byl a zná to tady jako vlastní boty, ale Asphyxe nepřesvědčí. Pamatuje ještě doby, kdy neměl ani mapu a musel se na cestu zeptat. "Hele, na jaký kapely vlastně jedeš?": osloví nejlepšího z nejlepších, ale on je neoblomný a neprozradí nic. Nechává si to pro sebe. Vím jen jedno - řekne, všechny vidět nechci, budu si vybírat podle chuti a nálady. "Někdy mě sereš, jak seš tajemnej": řeknou mu ještě, ale on zůstává dál záhadný jako klín neposkvrněných panen.

Píše domů, že dojel, protože znáte to. I pod nejdrsnější slupkou agenta ošlehaného mnoha festivaly se ukrývá jemnocitné srdce. Napíše manželce s chybami "Jsema tzady", protože se nikdy nenaučil psát na dotekové klávesnici a povadlá víčka i alkohol již zastřela jeho zrak. Nechá na ostatních, aby ho ubytovali, při jeho velikosti a zkušenostech se nebude takovými podružnostmi zaobírat. On je určen pro něco většího, přesto poděkuje, protože sám by bydlel asi někde pod mostem.Upraví si tričko ENTOMBED. Podívá se (jen na okamžik, aby zůstal drsným chlapem) do zrcadla a zálibně si promne břich. Dnes obstojím i u té nejpřísnější post rock frutarian orthodox black metalové módní policie. Pro něj osobně je image o ničem, poslouchá raději svoji žízeň, ale musí zůstat v ilegalitě. Holkám trvá všechno déle, přece jen, jsou to ženy a slabší pohlaví. Odpusťte prosím Asphyxovi tyhle nechutné šovinistické kecy, ale vyrůstal v dobách, kdy se děvčata ještě chtěla líbit. Aby se potrestal za své hříšné myšlenky heterosexuála, naschvál jim neřekne, že jim to sluší. Takový je to charakter.

Club Beseda se mu líbí, odpovídá jeho náročným představám o metalovém festivalu. Nechybí mu bar s dýňovým laté, ani srdíčko na kávičce, netouží po dortících, ani barevně sladěných prostorách, dokonce nevyžaduje ani plastiky neznámých sjetých umělců. Cítí se zde dobře, až tedy na pivo, které neodpovídá zmlsanému jazýčku starého pivaře. Už po pár chvílích potká jednoho mladého pisálka, který místo pozdravu ihned položí otázku: "Asphyxi, kde jsi získal tak vytříbený hudební vkus?" Náš agent bez přemýšlení odpověděl: "Kamaráde, až uvidíš ve svém životě 10x Dimmu Borgir a jednou Sagvana Tofiho, tak už budeš taky poslouchat jen to, co se ti líbí". Nechal zmateného mladíka s jeho myšlenkami a vydal se hledat pódium, aby zahájil jednu ze svých pověstných kritik. Nechme jej hovořit.

EKPYROSIS - z Itálie pro mě byli první kapelou, kterou jsem chtěl vidět. Prašivou smrtí nasáklý death metal mi koluje v krvi odnepaměti a způsob, jakým jej přednášeli tihle maniaci, byl pro mě doslova zabijácký. Temné melodie, chlad, na hromadu naskládané rakve. Infernální záležitost pro padlé kněze. Málem jsem se rozpadl v prach! Skvělý set! A thousand times cursed, sacrificed, cashiered. So I'm feeling with EKRYPSOSIS. Doom mood of open graves breathes from all sides at me. Welcome to hell! Italian deadly gig that knocks nails in your coffin! Excellent and morbid!


   
Report, photos, video - HAEMOPHAGUS, EKPYROSIS, SARCOM - club Modrá Vopice, Prague - 30. 5. 2018

RELICS OF HUMANITY - běloruský nekompromisní brutal death metal. Ano, takhle nějak si představuji přímý přenos z jatek. Na hácích visela lidská těla a střeva se válela všude kolem. Mělo to tlak, sílu, obrovskou porci energie. Co psát dalšího, krve by se ve mě nedořezal! Skvělá exhumace! Brutal death metal of the highest quality, perfect done job with a black soul. Classic, tradition and cruelty.Classic, tradition and cruelty. There are pieces of raw meat rolling on the floor, blood is flowing and the music is sharp like a razor. What could you want more? Great!

PIGHEAD - největší prasárny byly vždycky z Německa. Prasečí hlava to jen potvrdila. Tradiční brutální death metal měl švih a razanci, jen mi nějak nepronikl do žil. Ale jo, proč ne, bourat maso se musí, i kdyby na nože nebylo. Very good bloody gig with dark sparks in songs! Massacre!

ASKEREGN - black metalDARKALL SLAVES -  francouzská nekompromisní tortura. Brutalita zabalená v krvavých obvazech. Jakoby mi někdo brousil obličej brusným kotoučem. Měl jsem pocit, že se každou chvíli rozpadnu na tisíc kousků. Pánové nás rozemleli jako drtička kostí! Velmi dobře! No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. Brutal death metal performance which kills everything, everywhere! Amazing morbid work!


CONDEMNED - hlavní hvězda večera, takoví normální brutální zabijáci. Američtí ctitelé krvavých masakrů, hudebního násilí, krkolomných riffů a guturálního vokálu. Vraždilo se bez varování! Chvílemi jsem měl pocit, že mi pánové rozšlehají mozek na maděru. Nic pro slabé povahy. Co vlastně psát dalšího? Bylo to skvělé, bez debat!  I am just absorbed with this concert and I feel like this band is putting me on a cross every time I listen to this riffs. Upside down, of course until my body has no blood. I am swinging into the rhythm and I am sucking the fresh rot. I sometimes subject to the light monotony however I am crushed, grinded. Killer job!

Mnozí by mohli namítat, že byl agent Asphyx totálně na plech, ale omyl je pravdou, vyndal se spíš jako váza. Znáte to, kamarádi, holky (zjistí, že se líbí německých black metalistkám, ehm), chlast, metal. Možná se některým z vás dokonce zdálo, že mele z cesty, ale nenechte se mýlit. Agent jeho velikosti, váhy a zkušeností, vše jen předstíral. V jádru byl klidný, jeho přesný, i když rozostřený mozek se strojovou pečlivostí spřádal v hlavě kritiku, po které některé kapely zahodí svoje nástroje, omluví se všem svým fanouškům a ti nejhorší se dají na country. Skvělý byl dlouhý rozhovor s CONDEMNED, který se přehoupl až dlouho do noci. Holky i Mr. Asphyx 44 odmítli pozvání do tourbusu. Nechtěl, aby se mu mezi kamarády říkalo HALFORD. 

S pevně rozevlátým krokem v nohách a skelným pohledem se nechá odvézt k pensionu. Jako správný nadsamec a vůdce smečky očůrá všechny rohy. Děčínské ulice jsou mu těsné, ale nakonec usedá na židli a je hrdý sám na sebe. Nikomu neprozradil, že je agent. Možná té blondýnce, co potkal na baru, ale byl to jen neškodný flirt. Věděl, že jinak by mu dala jeho žena do držky. Vypadá to, že má pěkně rozkecáno. Všichni si oddychnou, když se otočí hubou ke zdi a poctí všechny svým neskutečně přitažlivým chrápáním.

Zdá se mu, jak bojuje v džungli a jdou po něm Masajky. Na uších má sluchátka a v kalhotách obrovského utahováka. Jo pardon, to není ten správný sen. 

Other photos:


Sobota 20. 4. 2019:

Vstává s hrdým pocitem, že se nepoblil. Všichni kolem mají zmuchlané tváře, poskvrněné nevyspalostí a chlastem. On jediný vypadá pořád stejně. Není u něj poznat žádná změna. Mají snídani, u které zadržuje včerejší ozvěny střevní mikroflóry. Místo rozcvičky si promne bicepsy, tricepsy i rozkrok. Cítí v kostech velký den, spoustu muziky a je hrdý na to, že patří mezi jedince, co nepotřebují Imodium. Roztrhne sice svým výkonem málem keramiku místního záchoda, ale to je jen drobnost, kterou musíme našemu hrdinovi odpustit.

Děvčata s klidem odmítnou jeho blahosklonné pozvání do sprchy s příslibem, že mu mohou umýt záda. Nedá na řeči typu, slony nemyju, stejně se tam vejdeš jenom ty a to ještě možná. Nechá stékat děčínskou vodu na svá vypracovaná ramena, svlaží i své ohanbí studeným, přesně zacíleným proudem, je spokojený sám se sebou. Takhle má vypadat agent. Jsem připraven na další den, dáme pivo, prohlásí a všichni ho pošlou svorně do prdele. Nikdo netuší, že jeho plechový žaludek kdysi vydržel pět Budvarů v kuse a jednoho Dudáka. 

Jde se na jídlo a pak na metal. Všichni mu visí na rtech, je přirozeným vůdcem, šéfem, aniž by chtěl. Nepřehlédnutelnou ikonou, za kterou se místní děvčata otáčejí a snaží se zapamatovat jeho obrázek do mysli. Večer pak v posteli, pod tíhou svých partnerů přemýšlejí, jaké to musí být krásné se ztratit v oblinách těla agenta Asphyxe. Je tak záhadný, tak jiný, ten musí odnést nákupů! Neplačte děvčata, klidně sněte, ale on zůstane navěky věrný jen své ženě a metalu. 


Stoupl si doprostřed sálu, opět odhodlán, že všechny kapely z principu rozcupuje na malé kousky. Jeho jemnocit a uši nadrženého ohaře neznaly mezí, do té doby, než mu někdo přinesl rum. Děkuji, víme své kamaráde, snad nevadí, že je z brambor, zařekl jsem se, že nebudu jíst nic, co vrhá větší stín, než jsem já. Chlapík se na něj podívá, řekne mu, že to tedy může sežrat celou krávu a směje se na celé kolo. Asphyx pokývá hlavou a naplno se ponoří do své neplacené práce hudebního kritika. Ne, to si dám radši pár facek, než abych si zase muziku jen užíval a nenapsal pár jedovatých slin, povzdechne si. Osud mu ale opět nepřeje, znovu ho strhne démon alkohol a on jde jen na kapely, které se mu líbí. Zde je pár jeho bystrých postřehů.


CUTTERRED FLESH - na rozjezd jsem si dal své velké oblíbence z Karlových Varů. Poprvé s Jirkou Kršem za mikrofonem. Nevím, kolikrát jsi byl můj milý čtenáři v ringu, ale tenhle souboj nešlo vyhrát. Hned první songem jsem dostal ránu mezi oči a s rozdrcenou čelistí se potácel sálem. Jakoby mi pánové vymáchali ksicht v kyselině. Klasický, propracovaný death metal, o kterém si myslím, že si zasloužil i pozdní dobu na festivalu, řezal tou správnou stranou nože. Skvělý morbidní zážitek! CUTTERRED FLESH are like the old-time executioners who have a perfect understanding of their craft. I admit without torture, the gig totally chopped me off, meets all my demands for a fair morbid experience. The brutal death metal of the highest quality that literally nails me on the wall!
Recenze/review - CUTTERRED FLESH - Code​:​Violence (2018)


ANIME TORMENT - chtěl jsem je nejdřív vynechat, protože jsem je viděl před několika dny v Praze se špatným zvukem. Ještě, že jsem zvedl zadek a vyrazil. ANIME TORMENT mě zcela rozsekali a to i přesto, tenhle styl moc neposlouchám. Je hrozně příjemné slyšet mladou kapelu, která umí hrát a má i svůj vlastní výraz. Za mě všechny uříznuté palce nahoru! Skvost! Absolut maniacal! Massacre!

TÖRR - tak jsem se šel zase po letech kouknout na tuhle legendu. A nelíbila se mi. Z kdysi temně znějící a záludně mrazivé kapely je tuctová zábavovka, která mi připadala jako revival sebe sama. Omlouvám se, ale vydržel jsem jen pár skladeb a musel pryč. To nešlo.FINAL SIX - trošku toho grind death nikdy neuškodí a polští psychonauti vzali tenhle styl za správnou stranu. Hnětalo to, drtilo, mlelo, mělo to drive a sílu. Nic nového pod sluncem, ani v katakombách, ale slušná práce. Solid grind death job!


FLESHLESS - nevím, jak to pánové dělají, ale poslední roky mi připadá, že zrají jako dobré víno. Za moji maličkost si troufám tvrdit, že prožívají momentálně jedno ze svých nejlepších období kariéry zvané smrt. Jakoby přede mnou někdo roztočil větráky a naházel do nich kusy syrového masa. To co lezlo z repráků, bylo doslova zabijácké. Dneska se slovo legenda poměrně nadužívá, ale u těchto pardálů je na místě. Motorová pila, co nešla zastavit! Parádní masakr! 
Today was their big day. This music was great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there was a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death/grind metal. Good and very bloody performance which is very good!GRAVE - a pak to přišlo. SMRT! Měl jsem pocit, že se hroby opravdu otevřely. GRAVE zabíjeli v devadesátkách, zabíjeli před pár lety v Praze, zabíjeli i v Děčíně. Existuje jen málo kapel, u kterých mám při jejich koncertech pocit, že se mi lámou kosti v těle. Spadla mi čelist, pár prvních skladeb jsem nemohl moc dýchat a pak se ocitl na onom světě. Na pódiu se odehrávalo to nejlepší, co kdy švédská pohřebiště vydala. Až mě jednou ponesou na márách, tak chci jejich hudbu do průvodu! Kosti byly přerovnány, lebky popraskaly, legenda zase jednou ukázala, jak se to má dělat! Švédi nám vybrousili do hlav pořádně hlubokou drážku! Kult! 

 

This music was very evil and very addictive. I had to admint that this inferno is not what I was expecting at all. Old mouldy melodies, husky voice, smell of the other world itself You will be curse forever, stick on a pole and enchain with raw melodies. I am totally smashed by this gig, I was broke and chopped. During the listening I was not able to see any light at all. Massacre of human mind, inferno! Old school death metal concert which was created in the Hades world! Total mouldy cult!NERVOSA - thrash metal má mnoho podob a tu, kterou předkládají tyhle brazilské holky, mám rád. Přiznám se, že jsem jejich tvorbě přicházel na chuť postupně, pomalu, udiven jejich neúnavnou pracovitostí. Hudba to asi nebude oblíbená u novodobých thrashových hipsterů, ale řeknu vám, že dámy naživo opravdu umí. Bylo to o hodně víc syrové než z desek, uvěřitelné, živelné. Mám rád kapely, z kterých je cítit, že si to přijely užít a když jsem doslova viděl ty proudy energie, které ztékaly z pódia, byl jsem pohlcen. Bavil jsem se moc, s pivkem v ruce, hrozně rád jsem NERVOSU zase viděl! Thrash!


This band is like a volcano, screaming batches of lava. Their songs have a clear vision, they are easy to listen and feel like teeth of an angry best. Yes, this is thrash metal!  NERVOSA feels like a train which ran into a crowd of people walking for death. Excellent thrash metal which feels like a pressure container right before cracking. There is nothing but burned earth after this gig! Thrash!Připadá mu, že všichni okolo jsou šíleně opilí. Copak je jediný, kdo se drží pevně svého přesvědčení - metal bez chlastu je jako žena bez prdele? Ne nadarmo si ho vybrala naše tajná organizace do svých řad. Po tolika pivech je snadné předstírat, že je na maděru jako obyčejní lidé. On má v sobě ale víc, dar všechny přeřvat, kecat ty největší nesmysly a přesto zůstat věrný svým pověstným zásadám jako nemíchat zelenou s rumem, nepít čerta, nesmát se poblitým, mířit vždy do žlábku a nevolat manželce domů, jak je fakt úplně v pohodě a jak ho mrzí, že tu není s ním. Na ostatních kolem je vidět, jak ho obdivují, marně se snaží dosáhnout jeho velikosti a jakou z něj mají prdel.

Jídlo - nemůžeme moc sloužit, pan agent když pije, tak zapomíná jíst. Jeho kolegům ale velmi chutnalo. 

Zvuk - tohle je téma, o kterém se dá diskutovat donekonečna. V hale bylo hrozně důležité, kde člověk stál. Některé kapely byly moc nahlas, některé jen zvuková koule, ale celkově tak za tři jako ve škole. Myslíme si ale, že podobná hala se dá hrozně špatně nazvučit. 

Pivo - po prvním dni, kdy hltal Staropramen, se poučil a raději chodil vedle na bar, kde hráli z DVD Pink Floyd a pan za barem měl lahvovou Plzeň. Nedělní ráno pak bylo bez výraznějších střevních potíží.

Organizace - občas zavládl chaos, občas se čekalo až příliš dlouho, trošku punk, ale zase na druhou stranu bylo vše vyváženo milými lidmi. Pohoda.

Mnohé asi zajímá, co znamená číslice 44 za jménem agenta Asphyxe. Netřeba násobit dvěma a diskutovat o 88. Je to jen pouhý věk, nic víc, nic méně. Je trošku roztrpčen, protože žádná z děvčat nechtěla jeho podpis do svého deníčku. To jsou samé pomíjivé selfie, které za chvilku zmizí v propadlišti digitálního světa. S jeho podpisem se můžete laskat, milé dívky, tak dobře, příště. Děkuje všem svým oddaným fanouškům, na chvilku se i na jeho sítnici zaleskne náznak dojatosti. Je skromný z principu, přesto dělá jeho ješitnosti dobře veškerá vaše podpora. Mám vám za něj poděkovat, svěřil se mi ve chvíli, kdy na chvilku odhodil svoji masku drsňáka.


Utahat agenta Asphyxe je nadlidský úkol. Tenhle člověk pil několikrát s ruskými kapelami, je zocelen dlouhými lety metalu, na něj jen tak někdo nemá. Přesto je na jeho tváři vidět první náznak únavy. V podobných chvílích uvažujeme, že ho brzy vyřadíme ze stavu a necháme ho jen blábolit na srazech s veterány. Vyšleme ho ještě na NTEY festival, ale jen pod podmínkou, že bude stejně nekompromisní jako dosud. Nepotřebujeme ve svých řadách slabé kusy nebo nedej bože někoho, kdo se nedovede na tu naší hudbu podívat tak nějak politicky, jak to zase začíná být nepsaným zvykem. Jinak nemá šanci a skončí ve starém železe.

Kdybyste viděli jeho profil, jemně ozářený venkovním světlem, asi byste ho také museli milovat. Legenda všech agentů je totiž nejkrásnější ve spánku, protože drží chvilku hubu. Protože můžete slyšet jemné šelestivé zvuky jeho metalového srdce. Takhle spí, pije a žije, jeden z našich nejlepších. Pan Asphyx 44. Jednou jsem měl tu čest ho viděl spícího a hned jsem chtěl položit květiny vedle jeho těla. On ale znovu vstal a já se lekl, že pořád žije. Metal a podobné festivaly ho drží stále na nohou.

Neděle 21. 4. 2019:


Nedá na sobě vůbec znát, že je rozlámaný, že ho bolí celé tělo. Naši agenti jsou trénováni na tu nejhroznější bolest, legenda praví, že Mr. Asphyx 44 dokonce jednou navštívil koncert Powerwolf v Plzni na Metalfestu a dokonce u něj vypil i několik vodnatých piv Gambrinus a přesto nemusel na TOI TOI. Nepoblil se ani z jednoho.

Všechno jednou končí, i jeho mise do Děčína nakonec musela dojít svého konce. Těžké je loučení s Bohumilem, těžké je loučení s děvčaty. Není lehké žít ve stínu jednoho z nejlepších agentů, ale zase se můžete naučit mnohé. Třeba se nebudete brát tolik vážně, zasmějete se věcem, o které byste jinak nezavadili a metal pro vás bude zase jednou hlavně zábavou jako za starých dobrých časů. Nedělá to tolik často, své kamarády si pečlivě vybírá a přesto je při jemných polibcích dívek dojatý. Je čas udělat pápá a zase někdy, ty náš hrdino!

Oddanost agenta  Asphyxe 44 je obdivuhodná. Ihned po svém příjezdu do plzeňské buňky podal report. Byl pochvalný, byl moc hrdý na to, že mohl tenhle festival navštívit. Co vám budu povídat, my moc dobře víme, že všechno sepsal hlavně kvůli tomu, že neměl rodinu doma a nešlo se mu přihlásit na Freevideo.cz.

Tady končí jeho zpráva. Mám vás pozdravovat a až ho někde potkáte, tak prý mám vyřídit hlavně holkám, že se nemusí stydět, on rád posedí, poklábosí, poslechne si rozumné lidí a probere muziku. Prej to bylo v Děčíně super. On má totiž rád extrémní metal, víme? Píšu na jeho materiál VYŘÍZENO a teď ho necháme odpočinout, už mu není dvacet. Jedno víme jistě, v Děčíně mu bylo dobře, protože má stále v koutcích svých smyslných úst lehký spokojený úsměv. Víc dodávat netřeba.
-------------------------------------------------------------------------------

sledujte nás na sociálních sítích - follow us on the social media:

Instagram

facebook:

twitter:
Share this games :

TWITTER