New album ASPHYX - Necroceros (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 13. března 2017

Home » » Recenze/review - LOCK UP - Demonization (2017)

Recenze/review - LOCK UP - Demonization (2017)


LOCK UP - Demonization
CD 2017, Listenable Records

"Když si chci podřezat žíly, tak nesmím mít tupé žiletky": prohlásila a zavřela se na dlouhou dobu do koupelny. Máčela ruce v teplé vodě, přemýšlela nad všemi, kteří ji kdy ublížili a nereagovala ani na klepání do dveří. Oči má nyní obrácené v sloup a z rukou jí prýští litry krve. Konečně našla ostré žiletky.

Nové album super skupiny LOCK UP je ostré jako břitva, žádné další broušení vůbec nepotřebuje. Představte si den v šedivém špinavém městě, těžkou dřinu v práci a nakonec zakouřený bar plný ztracených existencí. Tak přesně sem tahle kapela patří. Mezi death/thrash grindovou beznaděj. Novinka "Demonization" má až industriální nádech, opravdu připomíná ranní cestu do práce skrz opuštěnou továrnu. LOCK UP se pohybují někde na hranici mezi deathem a grindem. Nezapomínají ale ani thrash. Pokud se zaposloucháte pečlivěji, uslyšíte z novinky vlivy NAPALM DEATH, CORROSION OF CONFORMITY, FORBIDDEN, OVERKILL, TERRORIZER, NASUM, EXHUMED a spousty dalších kapel, které se nás snažily a snaží zničit tlakem. Novinka chce na rozdíl od předchozích záseků trošku víc času. Teprve až po nějaké době vyleze na povrch temnota a utrpení. Nutno také zmínit, že hodně tomu napomáhá hlas Kevina Sharpa, který je v některých momentech až uhrančivý, démonický. "Demonization" je devastací lidské mysli, šílenstvím. Určitě znáte ty momenty, kdy si máte chuť vytrhat vlastní vlasy z hlavy, případně vzít do ruky v úvodu zmíněnou žiletku. Nedělejte to, raději si poslechněte nové album LOCK UP. Je totiž masakrující! sumarizace:

LOCK UP nahráli přesně ten kousek zahnívajícího masa, který by neměl chybět ve sbírce každého pravověrného death/grindera. Zakládám album na čestné místo ve své sbírce a užívám si ten hnilobný puch. Hutné kytarové výjezdy, zabijácké bicí a všude kolem vznášející odér márnice. Řekněte mi na rovinu, co si víc může death grindu přát? Otevřete hroby, exhumujte mrtvé a slyšte slova pekelná! Při poslechu si přijdu jako by se mě někdo snažil stáhnout z kůže zaživa. Na albu by mělo být napsáno upozornění, že může způsobovat šílenství. Vítejte na té nejkrutější pitvě. Death grindová all star kapela LOCK UP je zde v plné síle a všem ukazuje, jak se má správně dělat masakr. Skvělé, velmi naléhavé a natlakované album! 


Asphyx says:

LOCK UP recorded a putrescent piece of flesh which should be in every collection of the real death/grind fan. This album has a special place in my collection and I enjoy the purid smell. Solid guitar departures, killing drums and all around is the smell of charnel house.  Honestly, does a fan of a death grind need anything else? Open the graves, exhume corpses and listen the words of the hell. I feel like someone is trying to hide me alive. It should have a sign on the cover that says “may cause mental damage”. Welcome to the worst dissection ever. The death grind all star band LOCK UP is here, is full of strength and it show us how the best massacre is done. Great, very acute and pressurized album. 

Tracklist:
01. Blood and Emptiness
02. The Decay Within the Abyss
03. Locust
04. Demonization
05. Demons Raging
06. Desolation Architect
07. Instruments of Armageddon
08. Sunk
09. The Plague That Stalks the Darkness
10. Foul from the Pure
11. Mind Fight
12. Void
13. Secret Parallel World
14. We Challenge Death

band:
Shane Embury
Kevin Sharp
Nick Barker
Anton Reisenegger

Share this games :

TWITTER