JUST BEFORE DAWN - In The Realm Of Ash And Sorrow (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 21. června 2017

Home » » Recenze/review - INTOXICUM - ...of Reign and Demise (2017)

Recenze/review - INTOXICUM - ...of Reign and Demise (2017)


INTOXICUM - ...of Reign and Demise
CD 2017, vlastní vydání

Spadla na mě lavina ze starých plesnivých lebek. Procházel jsem zrovna okolo, na své pravidelné obchůzce kostnicí a odněkud ze záhrobí ke mě zavanul zkažený vzduch. Vyhrabu se z hromady běloskvoucích hlav, opráším ze své džínové bundy pavučiny a s odhodláním jdu za zvukem pradávného death metalu kombinovaného s thrashem.


Němečtí INTOXICUM jsou vyznavači stejných kovových postupů jako já. Jejich novinka "...of Reign and Demise" je po okraj narvaná odhodláním rozdrtit kosti tlakem a chladem. Pokud máte rádi v metalu devadesátá léta s přihlédnutím ke švédské škole, myslím, že byste mohli být navýsost spokojeni. Kombinace utíkajícího thrashe, obestřeného smrtí a takovým tím poctivým rock´n´rollovým feellingem, mi dělá velmi dobře na mé zkažené duši. Dovedl bych si sice představit hutnější a plnější zvuk, ale jinak novinka s přehledem obstojí v mé sbírce morbidních CD. INTOXICUM jsou nekompromisní, odhodlaní a šílení ze své podstaty. Tahle kapela patří do zaplivaného klubu, kde vás rozsekají na masokostní moučku. Ne, skupina není vlastně ničím originální a převratná, ale skladby odsýpají se samozřejmostí valícího se kamení. "...of Reign and Demise" je velmi dobrým albem, doslova narvaným energií a temnou silou. Mám chuť si jít otevřít další hrob! Starý poctivý thrash death metal, který řeže jako rezavý nůž. Co si přát víc?


sumarizace:

 INTOXICUM a jejich novinka útočí na ty nejskrytější noční můry všech fanoušků old school death/thrash metalu. Album je odpovědí na všechny ozvěny ze záhrobí, které je možno vůbec slyšet. Klasický, plesnivý death/thrash metal se zde potkává s thrashem z osmdesátých let a na své si přijdou snad všichni milovníci hřbitovů. Obraťte všechny kříže, zapalte svíce, dnes se bude konat jedna velmi krutá seance. Vystupovat na ní budou death metalisté  INTOXICUM. V Německu moc dobře vědí, jak se dělá pravé a nefalšované smrtící řemeslo! "...of Reign and Demise" je plné špíny, pavučin i ozvěn ze starých rakví. Death metal je zde exhumovaný odněkud z devadesátých let a je krásnou vzpomínkou na časy, kde se ještě zabíjelo poctivě, rezavým nožem. Death/thrash metalová deska, která vás pokryje plesnivinou!

Asphyx says:

The new album by the  INTOXICUM attacks the deepest nightmare of every single old school death/thrash metal fan. This album is the answer for all of the calls from the beyond you can hear. The classic, moldy death metal meets thrash of the 80s. And I think that every lover of graveyards is going to be satisfied. Turn down all the crosses, light up the candles because today the big cruel séance is happening. There are going to be death metal guys  INTOXICUM. They really know how to do the right deathful job in Germany. The album "...of Reign and Demise" is full of dirt, spider webs and echo from old coffins. The death metal is exhumed from the 90s and it is a beautiful flashback from the times when the killing was dinkum and was done by a carroty knife. This is the death/thrash metal album which covers you with a fungus.

Tracklist:
01. The Spanish Eye Ripper
02. Homunculus (A Lesson in Logic)
03. 2000 Years
04. Crowned Donkeys
05. Lurching Through Debris
06. Diogenes
07. Same Shit, Different Century
08. Self-Oppression
09. Mind Swamp
10. Acoustic Emetic

band:
Dschaddsch - Rhythm Guitar
Deathan - Lead Guitar
Pete - Bass Guitar/Vocals
Kai - Drums

Share this games :

TWITTER