New album of Czech death metal band HYPNOS - "The Blackcrow" (2020)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 9. června 2017

Home » » Recenze/review - LOGIC OF DENIAL - Aftermath (2017)

Recenze/review - LOGIC OF DENIAL - Aftermath (2017)


LOGIC OF DENIAL - Aftermath
CD 2017, Comatose Music

„Nejstarší a nejsilnější emocí lidstva je strach, a nejstarším a nejsilnějším druhem strachu je strach z neznáma.“ H.P. Lovercraft.


Nutno na začátek říci, že psát pár postřehů na novou desku italských LOGIC OF DENIAL jsem se rozhodl vlastně až po zjištění, že se tahle smečka zaobírá ve svých textech díly a světem páně H.P. Lovercrafta. Spojení brutálního death metalu a jeho knih mi přišlo jako velmi zajímavé. A jak na mě funguje? Řekl bych že na výbornou. Pokud máte rádi klasický zabijácký smrtící kov s dobrými nápady, tak neváhejte, "Aftermath" je tu pro vás!

Hudebně je "Aftermath" esencí toho, co tvoří na svých deskách třeba takoví HOUR OF PENANCE, BLOODTRUTH, HIDEOUS DIVINITY, DEFEATED SANITY, SEPTYCAL GORGE. Zahnívající, hutný vokál, zpočátku chaoticky vypálené riffy, k tomu spousta temnoty. Úplně mi nesedí zvuk a produkce, mám raději větší starobu, ale to jsou jen drobnosti. Radost z morbidních zážitků mi to zkazit nedokáže. Když masakr, tak bez kompromisů a s elegancí. A to umí LOGIC OF DENIAL na výbornou. Nestanou se asi mojí noční můrou, ale když bude chuť na trochu té zkažené krve, narvu si je do hlavy pokaždé znovu a rád. Brutální death metal s vyhlazovacím účinkem! Velmi dobře!


sumarizace:

LOGIC OF DENIAL a jejich nová deska připomínají pořádně rozzuřené patology. Riffy, nože, bicí, skalpely, vokál, pily, mají nabroušené v tom nejlepším nožířství. Italská brutal death metalová šlechta čerpala inspiraci pro svoji tvorbu spíše v klasickém období death metalu a tak je jejich nová deska velmi syrová, krutá a krvelačná jako čerstvě rozzuřená šelma. Představte si nějakou kobku, kde se páchají morbidní a nechutné, hudebně zvrácené obřady. Máte dvě možnosti. Buď vás album chytne a smete z povrchu zemského nebo utečete strachem pryč. Přežijí jen ti nejsilnější! Nahrávka má obrovský tlak. Je nekompromisní a plná šílených melodií. Jako člen řádu rychlého kovu smrti jsem navýsost spokojen. Svět je už hodně dlouho špatné místo k žití, ale "Aftermath" je ještě temnější. Osobně jsem se chytil na tuhle krvavou návnadu během pár prvních tónů a na konci poslechu jsem ležel umlácený v rohu pokoje. Brutal death metalová deska, která vás přitluče na zeď! 

Asphyx says:

The new album by LOGIC OF DENIAL sounds like a group of very angry pathologists. Their riffs, knives, drums, scalpels, vocals and saws had been edged in the best cutlery ever. This Italian brutal death metal aristocracy has been taking their inspiration from more classical period of death metal and that´s why their new album is very raw, cruel and sanguinary like a beast. Imagine some kind of a cell where some morbid and nasty musically kinky rituals are done. You have two choices: A) the album would catch you and it would kill you or B) you would run away because you would be scared! Only the strongest will survive. This album has an enormous pressure. It is cruel and full of crazy melodies. As a proud member of the fast deadly metal cult I have to say that I´m satisfied. The world is a very bad place to live, however the "Aftermath" is more dangerous and darker. I actually liked this album with a very few tones and in the end of the listening I was knocked out in the corner of the room. This is a brutal death metal album which would pin you on the wall. 

Track Listing:
1. Abscission
2. Devouring Seeds of the Apocalypse
3. Gorging on Innocence
4. Miroir
5. Sufferance
6. Assenza (The Sufferance Ouverture)
7. Larvae of Eden
8. The Decaying Drama (Pt. I: Quietus - Pt. II: Antinferno)
9. Defilement
10. Violating the Canvas of Forgotten Purity
11. Immaculate
12. Euphoric Abhorrent Synthesis

band:
Mattia Gatti - Vocals /
Alessandro D'Antone - Guitars /
Marcello Tavernari - Bass /
Marco Carboni - Guitars /

Share this games :

TWITTER