Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 1. června 2017

Home » » Recenze/review - MORFIN - Consumed by Evil (2017)

Recenze/review - MORFIN - Consumed by Evil (2017)


MORFIN - Consumed by Evil 
CD 2017, F.D.A. Records

Zastavil jsem u cesty, abych se trošku protáhl. Udělám pár kroků, vzhlédnu k nebi. Pak zahlédnu u cesty křížek, takový ten, který se tam dělává, když někdo umře. Zasáhne mě jako blesk z čistého nebe šílená bolest v hlavě. Jsem najednou o sto let zpátky a přede mnou se začne odehrávat hrůzný čin. Po pěšině jde mladá dívka, zpívá si. Za stromem čeká šílený vrah. Krve by se ve mě nedořezal a cítím všechen ten děs. Další bolest a vše je najednou v normálu. Otřepu se a těším se do auta, protože mi tam pořád dokola hraje nová deska MORFIN.

MORFIN jsou velcí uctívači starých legendárních DEATH. Z jejich tvorby je cítit inspirace touto kapelou na sto honů. Máte tak opět dvě možnosti. Buď na jejich plesnivou hru přistoupíte a nebo odříkáte pár otčenášů a zmizíte v dáli. Já, šedivý death metalový pardál samozřejmě volím první možnost.Poslech "Consumed by Evil" opravdu připomíná vzpomínky na nějaký dávný násilný čin. Už jen ten zvuk, ta atmosféra plná reálného utrpení. Touha po smrti je ukojena přesně tím uvěřitelným způsobem, který mám tolik rád. O rezavém noži, zaraženém až po rukojeť ve vaší břišní dutině, snad ani nemusím hovořit. Je velkou pravdou, že MORFIN svému řemeslu rozumí. Odhlédněme tedy od jejich vzorů a ponořme se naplno do prašivých katakomb, abychom zde zhlédli černobílé filmy plné násilí, bolesti a zmaru. Ocitám se o třicet let zpět a doslova cítím všechno to odhodlání, poctivost, snahu zničit celý svět hudbou. Co na tom, že je to staroba na entou? Vadí to někomu? Mě rozhodně ne. Old school death metal, který drtí práchnivějící kosti! Skvěle!


sumarizace:

Máte rádi starý, morbidní a prašivý death metal? Navštěvujete s chutí old school death metalové koncerty a je vám milejší ostrý riff, před moderní a technickou smrtí? Tak potom jsou pro vás MORFIN jako stvoření. Jejich novinka sice rozhodně nepřináší nic nového, ale předkládá nám staré pořádky v death metalu takovým způsobem, že budete doslova uhranuti. Odkazy starých poctivých kapel, chorobný hlas, obrovské nasazení a zběsilost. Tohle všechno mě při novince "Consumed by Evil" napadá. Procházíme se spolu s kapelou po starém pohřebišti, vyzvedáváme z hrobů alba z devadesátých let a přidáváme lehce modernější zvuk. Při poslechu je smrt tak blízko! Tančíme na hrobech s těmi nejkrásnějšími zombie. Old school death metal, který je prašivý, jako víko od staré rakve! Velmi dobře!

Asphyx says:

Do you like an old, morbid and manger death metal? Do you like to go to old school death metal concerts and you like more a sharp riff than a modern and technical death? The MORFIN are here for you. This new album doesn´t make something original, however it brings us the old manners of death metal in a way you would love. Links to an old faithful bands, sick voice, a huge drive and furiousness. This is what I think about while listening the "Consumed by Evil". We are walking in an old graveyard and we are picking up albums from the 90th from graves and we adding some more modern sounds. While listening to this album death is near! We are dancing on graves with the most beautiful zombies. An old school death metal which is manger like a lid of an old coffin! Very good!

Tracklist:
1. Reincarnated
2. Embodiment
3. Slowly Dismembered
4. Demonic Infestation
5. Illusions Of Horror (Instrumental)
6. Posthumous
7. Contorted Truths
8. Carcinogenic Parasite
9. Consumed By Evil

band:
Eddie Andrade- Drums
Mike De La O- Rhythm/Lead Guitar
Michael Gonzalez- Bass
Jesus Romero- Lead/Rhythm Guitar/Vocals

Share this games :

TWITTER