DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 25. července 2017

Home » » Recenze/review - DEAD - A Dirty Mind Is a Joy Forever (2017)

Recenze/review - DEAD - A Dirty Mind Is a Joy Forever (2017)


DEAD - A Dirty Mind Is a Joy Forever
CD 2017, F.D.A. Records

for english scroll down please

"Hej příteli, vyhrabej si vlastní mrtvolu!": křičel jeden šílenec na druhého. Stál jsem opodál, sledoval celou nechutnou scenérii a do uší mi zněla nová deska německých DEAD. Připadal jsem si jako v béčkovém hororovém filmu z osmdesátých let.

Kdo DEAD znáte, tak zajisté víte, že od nich můžete očekávat pořádnou porci smrti, krve, sexu, násilné hudební činnosti a perverzního porna. Jednoduché riffy, zvuk špinavý jako pitevní stůl a velká dávka tlaku a energie. Pojďme si spolu s kapelou každý exhumovat své vlastní tělo. Opuštěná pitevna čeká!


"A Dirty Mind Is a Joy Forever" nijak nevybočuje z ostatní tvorby DEAD. Pořád se pohybujeme na krvavém území, které kdysi obsadili kapely, jako EXHUMED, PUNGENT STENCH, EXHUMED, MORTICIAN, GENERAL SURGERY. Zkrátka a jednoduše - staré psy novým kouskům nenaučíte a je to moc dobře. Vždyť tady se hraje pro všechny milovníky starých jatek, morbidních vizí, snů, ve kterých obcují nemrtví se živými. Hudba je to jednoduchá, živelná, živočišná a útočí na první signální soustavu. Nutno poslouchat po zhlédnutí nějakého pořádně ošklivého filmu a s holkou, která TO taky chce. Troufám si tvrdit, že novinka se povedla. Splňuje vše, co po DEAD chceme. Death, grind, krev a nadsázku. Velmi dobré album, u kterého objevíte nejskrytější touhy své mysli. Legrace musí být, i kdyby vás věšeli!

   

Asphyx says:

“Hey buddy, dig out your own corpse!” screamed one madman to another. I stood nearby, watching the disgusting scene and in my ears I had the new album by German DEAD. I felt like in a B horror movie from the 80s.

People who know about DEAD it is now surprise for them that there is always a big portion of death, blood, sex, violent music and perverse porn. Simple riffs, dirty sound just like an autopsy table and a big portion of pressure and energy. Let´s each exhume our own bodies with this band. An abandoned autopsy room is waiting!“A Dirty Mind Is a Joy Forever” does not deviate from other creations by DEAD. We are still in the field of blood which was once set by bands like EXHUMED, PUNGENT STENCH, MORTICIAN, GENERAL SURGERY. In short – you cannot teach old men something new and that is good. This is music for fans of old slaughterhouses, morbid visions, dreams where undead consort with alive people. This music is simple, natural, animal and it attacks the first signal system. You have to listen to this album after watching a very ugly movie with a girl who wants “it” too. I think that this album is very good. It has everything what we want from DEAD. Death, grind, blood and exaggeration. A very good album which will make you discover your most hidden desires of your mind. Fun is important, even during death experiences!

tracklist:
1. Good to Be Back (Intro)
2. Snakey Brown
3. Call of Beauty
4. Ass Metal
5. Butcher Baby
6. Risking the Beer MILF
7. Easy Meat
8. JSTNTHRFCKNGHNGVR
9. A Dirty Mind Is a Joy Forever 03:51
10. The Witch + Outro

band:
dany.dead – guitars/vocals
volker.dead – bass
ali.dead – drums/vocals


Share this games :

TWITTER