Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 30. července 2017

Home » » Recenze/review - EARTH ROT - Renascentia (2017)

Recenze/review - EARTH ROT - Renascentia (2017)


EARTH ROT - Renascentia
CD 2017, vlastní vydání

"Dobrý den, prosím vás, kudy se jde do pekla?": zeptala se mě taková krásná jemná dáma. Chvíli jsem přemýšlel a pak jí poradil, aby se vydala do Austrálie a vyhledala tam kapelu EARTH ROT. Ti již dávno vědí, jak se do podzemí dostat.

Australané jsou hudební extrémisté ve všech směrech. V jejich tvorbě můžeme nalézt jak death metal, tak black, grind, crust, tak klidně i občasné záchvěvy sludge. Je to vlastně jedno, hlavní je celkový dojem a ten je hodně bolestivý. Peklo je možné potkat opravdu na každém kroku.


"Renascentia" je albem, které vám pěkně pocuchá celou vaší nervovou soustavu. Je určeno pro všechny hudební maniaky, kteří mají rádi, když desky bolí jako trhání nehtů bez umrtvení. Líbí se mi špinavě znějící zvuk, obdivuji temnou atmosféru i určitý neklid, který je patrný snad ve všech skladbách. EARTH ROT se pohybují někde mezi normálem a šílenství, na tenké hranici zdravého rozumu. Působí jako zřízenci v pavilonu všech ztracených. Jsou naléhaví, maniakální, zběsilí. Lobotomie se oproti této desce stává procházkou v růžové zahradě. Trhám si vlasy strachem, tančím šamanský tanec plný krvavých stop. Extrémní metal připomínající natahování na skřipec! 


sumarizace:

Black/deathoví maniaci EARTH ROT jsou řádnými členy australské záhrobní scény. Jejich druhá deska je hnilobná, zákeřná, šílená a připomíná zápach čerstvě otevřených hrobů. Pro někoho se bude jednat jen o obyčejný hluk, ale pro nás, kteří trávíme dlouhé hodiny v podzemí, bude novinka těchto šílenců velmi chutným pokrmem. Co na tom, že nám jsou servírovány jen samé ohlodané kosti, práchnivé tkáně a absolutní zlo. Jsme napájeni překapanou tmou, smíchanou s pavučinami a znesvěcenou vodou. Australané moc dobře vědí, jak zhudebnit absolutní temnotu. Nejedná se sice o nic převratného, ale deska se velmi dobře poslouchá a doporučil bych ji všem, kteří rádi pořádají okultní seance. Zapalte svíce, obětujte Satanovi a přivítejte všechny nemrtvé. Pandořina skříňka je otevřena, peklo může začít! Špinavý a ošklivý death metal, který spasí všechny vaše černé duše!

Asphyx says:

The black/death maniacs EARTH ROT are the proper members of the Australian other world. Their second album is saprobic, cruel and crazy and it reminds smell from freshly open graves. This may be just an ordinary sound for someone, however for us who spend hours in underground is this new album from those crazy people very nice meal. Who cares that they serve us just some nibble bones, rotten tissues and an absolute evil. We are charged with filtered darkness which is mixed with spider webs and polluted water. These Australian guys knows exactly how to compose the darkness. This album is nothing epochal, however the album is very good to listen and I would suggest it for all of you who like to organize occult séances. Light up some candles, sacrifice all alive people to the Satan and welcome them. The Pandora´s box is open and the Hell can begin! Dark and disgusting death metal which will save your dark souls. 

Tracklist:
01. Terraform
02. The Ancient Fire
03. Waves of the Blackest Mire
04. Anachronous Oath
05. Panoptic Terror
06. The Bones That Lay Beneath the Earth
07. Bestial Shadow Forest
08. Funeral Pyre
09. Condemned to the Grave
10. Unfurled, The Cover of Darkness

band:
J.P. Bridgeman, T.S. Waterhouse, C.A.X. Dickie, D.J. Maloney

Share this games :

TWITTER