Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 28. srpna 2017

Home » » Recenze/review - UHTCEARU - For Darkness to Subside (2017)

Recenze/review - UHTCEARU - For Darkness to Subside (2017)


UHTCEARU - For Darkness to Subside
digital, CD 2017, vlastní vydání

Usedl na větev černý havran, aby mi zvěstoval další zlo, které brzy potkám. Každé ráno krákoral, vyprávěl podivná svědectví o černé budoucnosti. Nešel odehnat, nešel zastřelit. Místo toho přiletěl s celým hejnem. Černé oči, nekonečné skřehotání. Začal mě pronásledovat můj vlastní stín.

Padl do mého srdce temný chlad, kývám se ze strany na stranu. Studené melodie amerických blackerů UHTCEARU si získaly moji černou duši. Houpu se na loďce, rozmlouvám s Cháronem, jsem skladbami doslova nasáklý. Podej mi ruku a pojď se mnou, na věky věků.


"For Darkness to Subside" je albem černým jako křídla havranů. Je zároveň studenou odpovědí na odvrácenou stranu lidské mysli, pochmurnou panychidou za všechny temné duše. V tomto stylu si vybírám jako gurmán, zvrhlý ochutnávač jedů. UHTCEARU mě baví hlavně díky jejich návykovým melodiím, díky vnitřnímu chvění, díky uvěřitelné zlobě. Jsou jako prokletí, kdysi vyřčenou kletbou, uhranutím. Cítím zde sílu severských lesů, potkávám nekonečnou řadu stínů. Těžko se to vysvětluje a vlastně to ani není potřeba, ale tohle album mě doslova prolnulo temnotou a chladem. Nechte si chutnat krvavé kousky ledu! Skvělá nahrávka!


sumarizace:

UHTCEARU letos přicházejí s druhým albem plným smutku, prokletých melodií, nekonečných procházek severskou krajinou a hlavně až magickou přitažlivostí. Melodický black metal je zde zvolen jako prostředek pro navození velice zvláštní nálady. Opakování temných motivů, bědování nad osudem člověka. Nálada nahrávky je velmi pochmurná, jakoby zahalená mlhou. Oceňuji velmi dobrý zvuk a zajímavý obal. K téhle muzice se musíte propracovat, není to záležitost na jeden poslech. Doporučuji všem, kdo se rádi toulají lesem. Melodické, black metalové album, které vám zmrazí vaše srdce!


Asphyx says:

UHTCEARU is coming this year with the second album full of sorrow, accursed melodies, endless walks through Nordic country and especially the magical attraction. Melodic black metal evokes very strange mood. Repeat of dark themes, lament over the fate of man. The mood of the recording is very sad, it seems to be enveloped in some fog. I appreciate very good sound and interesting cover.You can't get to this music easily, take your time for listening. I recommend to all who likes wandering in the forest. Melodic black metal album that will freeze your heart!

tracklist:
01. Burning Effigy
02. To the Hammer We Pray
03. Existence Is Solitude
04. May Spirits Guide Us Through
05. The Depth of Gloom
06. As Witching Hours Wane
07. Dance of the Morning Sun
08. Tower of Silence

band:
Noel Chandek - Drums
Zach Ostrowski - Bass/Vocals
Dustin Studelska - Guitar/Vocals

Share this games :

TWITTER