Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 10. září 2017

Home » » Recenze/review - AFFLIKTOR - Self-titled (2017)

Recenze/review - AFFLIKTOR - Self-titled (2017)


AFFLIKTOR - Self-titled
CD 2017, Transcending Obscurity Records (India)

Kytarová legenda Toby Knapp je tím správným šílencem, který vás rád a s chutí provede těmi nejtemnějšími chodbami samotného podzemí. Budete si připadat jako na zájezdu do starých katakomb. Občas se odloučíte od skupiny a ztratíte ve vlastních sítích vaší mysli.

AFFLIKTOR jsou kapelou, projektem, vycházejícím z tvorby smeček jako SLAYER, TESTAMENT, INQUISITION, DESASTER, ARALLU, WAXEN, KREATOR, SODOM, YNGWIE MALMSTEEN. Myslím, že není vlastně ani nutné dál nic dodávat. Nasměřujte své uši do záhrobí, otevřete svoji duši temnotě. Jsou zde noví AFFLIKTOR.Hudba je zpočátku až nepříjemná, špatně stravitelná. Přikládal bych to zvláštnímu zvuku, na který jsem si musel chvilku zvykat. Dokonce jsem album zpočátku odmítal, přišlo mi poměrně nezáživné. Jenže pak mi luplo něco vzadu v hlavě, protočily se panenky v očích a svět náhle celý zčernal. On to se mnou Toby Knapp nakonec bude umět, říkal jsem si a k desce se po čase vrátil. Jaké bylo moje překvapení, když jsem si pamatoval každý riff, nuanci, vyhrávku. Jakoby do mě nasadili nějakého vetřelce, který se od prvního poslechu vyvíjel v mé hlavě. Občas lehce monotónní, ale ve výsledku hodně návykový a zajímavý black thrash metal. Vypadá to, že kreatura se probudila. Velmi dobře!


sumarizace:

AFFLIKTOR jsou jako zlo z dávných dob. Archivní black/thrashové postupy, rezavý zvuk, touha zničit tenhle svět. Tohle všechno v jejich novince "Self-titled" slyším. Album je určeno pro všechny hudební patrioty, pro milovníky starých časů. Hudba je to jednoduchá, zákeřná, ale má v sobě velkou sílu a energii. Berte a nebo nechte být. Dejte si pivo a nic neřešte! Na hromadě plesnivých kostí stojí Toby Knapp - AFFLIKTOR a snaží se nám vysvětlit, že peklo opravdu existuje. Věřím mu to! Black/thrash metal, který je plesnivý jako stará rakev! Ďábelský rituál!

Asphyx says:

AFFLIKTOR are like some evil from ancient times. Archival black/thrash methods, rusty sound, desire to destroy this world. These all I hear on their news "Self-titled". The album is for all music patriots, for lovers of old times. The music is simple, insidious, but it has a big strength and energy. Take or let it be. Have a beer and don't sweat anything! There is standing the Toby Knapp - AFFLIKTOR on a pile of moldy bones and try to explain to us that the Hell really exists. I believe him! Black/thrash metal, that is musty like an old coffin! Diabolical ritual!

Line up:
Toby Knapp (ex-GODLESS RISING, WAXEN, WHERE EVIL FOLLOWS) - Everything
Share this games :

TWITTER