Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 13. září 2017

Home » » Recenze/review - OBSCURITY - Streitmacht (2017)

Recenze/review - OBSCURITY - Streitmacht (2017)


OBSCURITY - Streitmacht
CD 2017, Trollzorn Records

Koukám další kapela, která si myslí, že jsou Vikingové. Copak o to, historie seveřanů je velmi zajímavá, mnohdy opravdu dobře filmově ztvárněná, sepsaná, ale spojení melodického death metalu a vousatých pánů se sekyrou a rohem zase tolik smeček neumí.

Když si totiž poslechnete novinku německých OBSCURITY máte najednou pocit, že posloucháte AMON AMARTH. Nic proti, spousta lidí sice na tyhle maniaky nadává, ale oni když chtějí, tak umí. Němci moc ne. Postupy jsou sice přehrány, zvuk jest dobrý, vokalista vesele zádumčivý, ale chybí mi síla jejich kolegů. Já jim jednoduše všechny ty sekyrky, štíty, dlouhé vousy, tkané pláště a bojovný ženský nevěřím. Bohužel."Streitmacht" možná zaujme milovníky žánru zvaného melodický death metal, ale mě nechává chladným. Nepopírám, že jsou splněny všechny náležitosti na průměrnou, dobrou desku v rámci stylu, ale mě osobně chybí něco navíc. Co s tím? Já myslím, že asi nic. Jednoduše ji nebudu poslouchat. Ještě to zkusím několikrát...ne, pořád to se mnou nehýbe, nebolí, nedrásá. Jsem k muzice OBSCURITY chladný jako vítr z lesů. Víte co bude nejlepší? Poslechněte si ukázku a uvidíte. Nemám dalších slov. Thor s vámi přátelé!


Asphyx says:

Next album of classic melodic death metal in a row. The band combines melody with death metal expertly, with enthusiasm and grace. But it's still the sameWell, not exceptional album that doesn't insultFor fans of death metal tunes obligation.


TRACKLIST
1. 793  (4:16)
2. Meine Vergeltung  (5:01)
3. Streitmacht Bergisch Land  (5:04)
4. Non Serviam  (4:25)
5. Hinrichtung  (3:36)
6. Todesengel  (6:09)
7. Endzeit  (4:12)
8. Herbstfeldzüge  (5:13)
9. Ehre den Gefallenen  (4:14)
10. Was uns bleibt  (4:50)


LINE-UP

Agalaz - Vocals
Dornaz - Guitars
Cortez - Guitars
Draugr - Drums
Ziu - Bass

https://www.facebook.com/obscuritybergischland
http://www.trollzorn.de
Share this games :

TWITTER