Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 14. září 2017

Home » » Recenze/review - VEHEMENTER - Replenishment Circle (The Black Spectumfest) (2017)

Recenze/review - VEHEMENTER - Replenishment Circle (The Black Spectumfest) (2017)


VEHEMENTER - Replenishment Circle (The Black Spectumfest)
7" EP/TAPE, Blood Harvest

V metalovém pravěku se možná nehrálo satanví jak složitě ani komplikovaně, ale o to víc se sázelo na odhodlání. Kapely vždycky přišly, rozhodnuty nás zničit hlukem, nasázely do našich hlav několik tun riffů a my si to pak nějak přebrali. Zvuk býval nečitelný, špinavý, zatuchlý jako stará bible, které už dneska nikdo nevěří. A právě z této doby jako by přišli srbští VEHEMENTER. Bojovníci za práva jediného pravého black/thrashe.

Mám najednou pocit, že mi je zase sedmnáct a objevil jsem pár nových kazet. Láduji si je do uší, našívám na džínovou vestu další nápis. Zhasněte všechna světla, zapalte černé ohně. VEHEMENTER jsou zde!"Replenishment Circle (The Black Spectumfest)" odsýpá jako lavina krvavého kamení. Vytesejte mi na náhrobek název kapely, budu se neklidně obracet ve své rakvi. Podobnost s AURA NOIR, NIFELHEIM, DISASTER, VENOM, HELLHAMMER, není náhodná. Mým pokojem se rozléhají pekelné vibrace, duše má chuť vylétnout z těla, stěny zase krvácí. Potkávám kamarády démony, všechny nesvaté i umrlce v kápích upletených z melodií black thrash metalového dunění. Srbové moc dobře vědí jak na mě, umí složit dobrou skladbu, kus plesnivé věčnosti. Peklo otevírá zase jednou svoji náruč. Je tak přitažlivé. Pojď má milá, pojď se mnou, teď už nám bude dobře. Navěky. Skvělé album!


sumarizace:

"Replenishment Circle (The Black Spectumfest)" je takovým špinavým setkáním německé thrashové školy a norských blackových špinavců. Dohromady pak působí jako bourací kladivo, ničící všechno, co stojí kolem. Proti hudbě v tomto provedení nemám žádných námitek a připomínek. Podobný hnis mi koluje v krvi a zhušťuje ji do žhavého magmatu. Novinka je jako nějaká vzpomínka na staré dobré časy. Osmdesátá a devadesátá léta zase jednou naplno ožívají a VEHEMENTER jasně dokazují, že se v těchto časech cítí jako piraňa v krvavé lázni. Black thrashové album, u kterého vám pukne hlava! Skvěle!

Asphyx says:

I feel like in a meeting with German thrashers, who have teamed up this time with Norwegian black metallers. They formed a deadly alliance that is singly responsible for the destruction of everything. This is exactly the kind of music that you have to continuously play over and over, until you become fatigued. Although the music is simple, seemingly ordinary but it matures over time as well just like a carefully matured corpse. Therefore, if you do not want to solve anything and you want to just relax a little bit and want to really thrash out your brains, I can only and only then recommend you these maniacs. Black/thrash massacre of the highest quality!
Share this games :

TWITTER