Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 4. února 2018

Home » » Recenze/review - DISEMBOWEL - Plagues and Ancient Rites (2018)

Recenze/review - DISEMBOWEL - Plagues and Ancient Rites (2018)


DISEMBOWEL - Plagues and Ancient Rites
LP 2018, Iron Bonehead

Někdy mi projede hlavou obrovská bolest. Jakoby mi někdo vrazil ostrý hřeb skrz mozek. Jsem pak nesvůj, zničený a potácím se světem jako bez duše. Marně hledám záchytný bod, zohavený lidskou nenávistí. Mám divný pohled, říkají mi a straním se raději světla. Jsem prokletý, navěky zavržený. Poslouchám okultní death metal.

DISEMBOWEL jsou rouhači z Chile, kteří ctí H.P. Lovercrafta, smrt a pravý nefalšovaný black death metal se špinavou atmosférou. Hniloba, temnota, zlo! Nic víc u nás v podzemí nepotřebujeme. Hroby se otvírají, rakve pukají tlakem, vše je zdá se v absolutním pořádku."Plagues and Ancient Rites" je nihilisticky pojatou poctou záhrobí. Zběsilé úprky kytar se střídají s atmosférickými kousky nahrubo nasekané tmy. Zapalte znovu ohně nenávisti, zničte dnešní zkažený svět. Už dávno to stejně vypadá, že zlo zvítězilo. Hudba je zde neskutečně návyková, syrová, temná a tajemně magická. DISEMBOWEL jsou ortodoxní ve svých výrazech, nepřinášejí žádný svěží vítr, ale nevadí mi to. Vše je vyváženo opravdovostí, uvěřitelností a odhodláním. Black death metal, u kterého hoří kříže! Velmi dobře!


sumarizace:

Black/deathoví maniaci DISEMBOWEL jsou řádnými členy chilské záhrobní scény. Jejich prvotina je hnilobná, zákeřná, šílená a připomíná zápach čerstvě otevřených hrobů. Pro někoho se bude jednat jen o obyčejný hluk, ale pro nás, kteří trávíme dlouhé hodiny v podzemí, bude novinka těchto šílenců velmi chutným pokrmem. Co na tom, že nám jsou servírovány jen samé ohlodané kosti, práchnivé tkáně a absolutní zlo. Jsme napájeni překapanou tmou, smíchanou s pavučinami a znesvěcenou vodou. Chilané moc dobře vědí, jak zhudebnit absolutní temnotu. Nejedná se sice o nic převratného, ale deska se velmi dobře poslouchá a doporučil bych ji všem, kteří rádi pořádají okultní seance. Zapalte svíce, obětujte Satanovi a přivítejte všechny nemrtvé. Pandořina skříňka je otevřena, peklo může začít! Špinavý a ošklivý death metal, který spasí všechny vaše černé duše!

Asphyx says:

The black/death maniacs DISEMBOWEL are the proper members of the Chilean other world. Their first album is saprobic, cruel and crazy and it reminds smell from freshly open graves. This may be just an ordinary sound for someone, however for us who spend hours in underground is this new album from those crazy people very nice meal. Who cares that they serve us just some nibble bones, rotten tissues and an absolute evil. We are charged with filtered darkness which is mixed with spider webs and polluted water. These Chilean guys knows exactly how to compose the darkness. This album is nothing epochal, however the album is very good to listen and I would suggest it for all of you who like to organize occult séances. Light up some candles, sacrifice all alive people to the Satan and welcome them. The Pandora´s box is open and the Hell can begin! Dark and disgusting death metal which will save your dark souls.

TRACK STREAM:
http://soundcloud.com/iron-bonehead-productions/disembowel-ia-ia-nyarlathotep/s-etv1E

MORE INFO:
http://www.ironbonehead.de
http://www.facebook.com/IronBoneheadProductions
http://ironboneheadproductions.bandcamp.com
Share this games :

TWITTER