DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 20. srpna 2022

Home » » News! - Groovy death metalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP.

News! - Groovy death metalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP.

Groovy death metalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP

Česko - slovenská groovy death metalová formace, v níž se setkávají bubeník BILLY-Q, kytarista ZLOM, kytarista JOO a zpěvák Ondra, vydávají 18. září pod labelem Black Barn Music své debutové EP nazvané Better Than Live (Alone). Na EP najdete šest skladeb, autory hudby jsou členové kapely. Texty do čtyř skladeb napsal zpěvák Ondra, po té kapela navázala spolupráci s Tomem F. Hanzlem alias Chymusem, který otextoval zbývající dvě. Dalším hostem je Broňa Míka ze Satisfucktion, ten si zazpíval v singlu Waiting, který najdete i s plnohodnotným klipem na YT kanálu kapely.

“Naše debutové EP Better Than Live (Alone) je v podstatě taková kompilace šesti singlů, které vznikly postupně během období 2020-2022, z nichž jsou čtyři už k poslechu jak na Youtube ve formě klipů nebo vizualizerů, tak i na Spotify, iTunes, Deezer a dalších streamovacích službách.

To období dvou let není kvůli tomu, že bychom neměli nápady na skladby, ale byla doba COVIDU a nahrávání bylo obtížné. Samozřejmě jsme spolu na dálku spolupracovali, ale nebylo možné se scházet, jelikož každý z nás je z jiného kraje, dokonce Jojo je ze Slovenska.Takže na skladbách jsme spolupracovali na dálku. Někdo udělal hrubou kostru skladby, poslal ji ostatním členům, a ti doma dodělali své party. V té době to prostě jinak nešlo, ale měli jsme alespoň čas na to, abychom skladbám dali ta správná “kladiva”.

Více informací a objednávky: www.blackbarn.store / https://www.facebook.com/blackbarncz

Tracklist:
1. King
2. Ritual
3. My DNA
4. The Void
5. Waiting ( ft. Broňa Míka )
6. Erma

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Share this games :

TWITTER