DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 27. června 2015

Home » » Minirecenze/minireview - SINISTER - Dark Memorials (2015)

Minirecenze/minireview - SINISTER - Dark Memorials (2015)SINISTER - Dark Memorials
CD 2015, Massacre Records

Vážení a milí čtenáři, posluchači zběsilých rytmů, krásné a vznešené ženy, zkrátka vy všichni, kdo jste přišli na dnešní večírek. Jak je vám již známo z propagačních materiálů, tak hrát se bude jen ten nejkrutější a nejtemnější death metal. Vítá vás DJ Asphyx a jeho smrťácká rocktéka. Roztočím pro vás ty nejzajímavější kotouče, o kterých si myslím, že by neměly uniknout vašim uším. Tak se pohodlně usaďte, počkejte až ukončím úvodní projev a pak už je to jen na vás. Klidně skákejte, pařte, tancujte. Dejte si do těla, uvolněte své mozkové závity a nechte proniknout do svých duší jen ty nejvybranější kousky syrového hudebního masa. Pro návštěvu nebudete potřebovat ani stylistu, ani nejmodernější outfit. Stačí, když přijdete. Dnešní večírek pojmu od klasického, plesnivého death metalu, až po ten nejmodernější, nadopovaný stereoidy. A až budete všichni pořádně rozjetí, unavení křepčením a nekonečným mosh-pitem, mám pro vás takovou menší lahůdku. Letos totiž jedna z mých nej - srdcovějších kapel SINISTER vydala kompilaci coververzí. Pamětníci asi rádi vzpomenou, že Holanďané se převzatým věcem nikdy nebránili a vždy nějaký ten song přidali na digipacky jako bonus. Bylo už na čase, všechny je shromáždit na jednom místě a dát světu vědět, koho že to má tahle death metalová mašina vlastně ráda.

Přitom, původně jsem si tuhle desku stáhl jen tak pro zajímavost. Mám k podobným počinům poměrně skeptický postoj, většinou je raději nevyhledávám a vyhýbám se jim. Jenže tady jsem byl tou silou a energií úplně smeten. Ztrácím jakýkoliv nadhled a jen si užívám notoricky známé melodie v podání holanským mistrů. Aad chroptí jako o život a zbytek kapely kope jako splašený kůň. Songy mají svůj vlastní náboj, obohacený o několik litrů krve made in SINISTER. Součástí je i DVD z australského turné kapely.


SINISTER uchopili veškeré slavné songy hezky po svém, originálně. Skladby neztratily svůj původní feeling a ještě navíc je k nim přidán vlastní kus poctivé řeznické práce. Pánové vtiskli coververzím svůj vlastní ksicht a nenechávají nikoho na pochybách. Holanďané složili poctu kapelám, které mají rádi. Obstáli se ctí a dodali skladbám neskutečné množství energie. Pro páteční večírek jako stvořené! SINISTER v plné síle opět ukázali, že připomínají rozjetý náklaďák plný krvavého masa!Asphyx says:

SINISTER took all famous songs on their own, original. Tracks didn't lose the original feeling and there is added their own honest piece of butcher's work. Gentlemen gave to the cover version their own face and there is no doubt about this. Dutch paid honour to the bands they like. They susseed with honor and gave the songs an incredible amount of energy. The songs have their own power, full of several liters of blood made in SINISTER. It also includes a DVD of the band's Australian tour. For Friday's party it is an ideal! SINISTER full of energy showed again that they are like a truck full of bloody meat!


Songs:

Disc I.:
01. The Malicious (Intro)
02. Beneath The Remains (Sepultura Cover)
03. Exhume To Consume (Carcass Cover)
04. Unleashed Upon Mankind (Bolt Thrower Cover)
05. Masterkiller (Merauder Cover)
06. Beyond The Unholy Grave (Death Cover)
07. Under The Guillotine (Kreator Cover)
08. Ridden With Disease (Autopsy Cover)
09. Necrophiliac (Slayer Cover) - Slayer
10. Radiation Sickness (Repulsion Cover)
11. Blasphemies Of The Flesh (Carnage Cover)

Disc II.:
1. DVD - Australian Darkness

Share this games :

TWITTER