DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 22. června 2016

Home » » Recenze/review - DENOUNCEMENT PYRE - Black Sun Unbound (2016)

Recenze/review - DENOUNCEMENT PYRE - Black Sun Unbound (2016)


DENOUNCEMENT PYRE - Black Sun Unbound
(CD, LP) 2016Hells Headbangers

Válka mezi nebem a peklem dosud probíhala nerozhodně, ale po vydání novinky australských black death metalistů DENOUNCEMENT PYRE musím uznat, že temnota začíná mít hodně navrch. Stačí si pustit tuhle desku, ponořit se po lokty do krvavého hnisu a potom zjistíte, že v záhrobí to poslední dobou neskutečně žije. Kapela má za sebou historii, sahající až do roku 2003, kdy se celé tohle zlo zrodilo. Napěchujte kousky DESTROYER 666, WATAIN, NOCTURNAL GRAVES, LVCIFYRE, DESTRUKTOR, IGNIVOMOUS do jednoho hmoždíře, vezměte do ruky stehenní kost a přidejte jedovaté byliny. Směs přetavte železem, prožeňte ledovým ohněm a výsledkem bude novinka "Black Sun Unbound". Zvířecí, nelidský, zběsilý a blasphemický death metal. Mám zimnici a pokouším se vysvětlit všem nevěřícím, aby se vydali se mnou na tu dlouhou pouť. Každý neseme v báglech na zádech pytle plné svých hříchů, nohy nám těžknou, ruce pálí od odvrácených modliteb. Vzduchem, mezi zvířenými částečkami prachu, se vznáší jako chladné svědomí melodie DENOUNCEMENT PYRE. Jsme jen postavy v kápích, pohupující se do rytmu, opuštění, s krvavými pohledy v očích. Žít a nebo přežívat, v tom je velký rozdíl. A my jsme už až příliš zatěžkáni svými modlami. Zapalte ohně! Zůstane po nás jen zuhelnatělá země. Po stranách nekonečné cesty leží mrtvoly těch, kdo nevydrželi ten nápor. Do pekla chce poslední dobou každý, ale jen málokomu se to povede. DENOUNCEMENT PYRE tam patří už od svého začátku. Jejich tvorba je jasně směřována a cílena. Na novince to pánové z temnot jen potvrzují. 


sumarizace:

Vítejte v pekle! "Black Sun Unbound" je albem, které v něm bylo nahráno. Je ošklivé, zlé, nechutné a je z něj cítit záhrobí na sto metrů. Vezměte několik tun nihilismu, rozdrťte ho kladivem a přidejte tmu. Doplňte špinavé melodie, vokál připomínající právě probuzené monstrum a potom získáte nějakou představu o tom, kdo jsou DENOUNCEMENT PYRE. Tahle nechutná kreatura nám letos přináší svoje třetí dlouhohrající album. Je plné starého black death metalu, který musí dělat dobře snad každému fanouškovi Hádovi říše. Nad skladbami se vznáší plesnivá nálada dávných časů. Nahrávka, kterou je vhodné pouštět na okultních seancích. Pokud máte chuť na výlet do podzemí, buďte vítáni. Jen upozorňuji, že není cesty zpět! Reálný black death metal, který je ryzí jako samotné zlo! Hodně krutá deska!

Asphyx says:

Welcome in hell! "Black Sun Unbound" is an album that was recorded there. It is ugly, evil, disgusting, and the beyond is smelt from hundred meters. Take a few tons of nihilism, smash it with a hammer and then add the darkness. Fill dirty melodies, vocals reminding awakened monster and then you get some idea, who is DENOUNCEMENT PYRE. This disgusting creature brings us its third full-length album. It is full of old black death metal that can do well perhaps to every fan of Hades. Above the tracks there is moldy mood of the past floating. Good opportunities for playing of this recording are the occult seances. If you fancy a trip to the underground, welcome. Just caution, there is no way back! Real black death metal, that is  pure as evil! Very cruel album!

Tracklist:
1. Abnegate
2. Deathless Dreaming
3. Wounds of Golgotha
4. World Encircler
5. Scars Adorn the Whore in Red 06:01
6. Black Sun Unbound
7. Revere the Pyre
8. Witness
9. Transform the Aether
10. Sophrosune

Band:

Current Line up: D. - 6 string / Orations R. - 4 string L. - Hammers M. - live guitars Share this games :

TWITTER