DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 15. srpna 2016

Home » » Minirecenze/minireview - EVOKED - Lifeless Allurement (2016)

Minirecenze/minireview - EVOKED - Lifeless Allurement (2016)


EVOKED - Lifeless Alluremen
12'' MLP, Go Fuck Yourself Productions

Slyším v dálce tupé dunění. Zrovna vytesávám další nápis na náhrobek a přemýšlím, jak tenhle nebožtík zemřel. Mám v tom už zmatek, letos je mrtvých nějak víc, než je obvyklé. Naší vesnici zachvátila death metalová infekce. Každý chce zažít setkání s nemrtvými a mnozí to zkrátka nerozdýchají. Stejně jako novinku německých uctívačů starých pořádků EVOKED. Ti se notně inspirovali v devadesátých letech minulého století a přinášejí nám pět zahnívajících songů, narvaných na dvanácti palcový vinyl. Záležitost pro fajnšmekry, dovolil bych si tvrdit. Už zase vylézají z hrobů zombie, opět zní nad hřbitovem malebné tóny zahnívajících árií. Je na čase vzít do ruky palici a dát se do práce.Pukají prašivé lebky pod mými údery. Dělám tuhle práci (poslání) s nadšením už mnoho let. Baví mě, jsem nezdolný. Už vím, že nad old school death metalem nelze vyhrát, obzvlášť, když je zahraný s takovým citem a odhodláním, jako novinka "Lifeless Alluremen". Vezměte tunu starého smrtícího materiálu, opatřete ho dobrým zvukem, přidejte pár ozvěn ze záhrobí a máte před sebou německé válečníky EVOKED. Tohle je těžkotonážní pocta samotné smrti ve stylu OBITUARY, MASTER, DEATH, MORGOTH, PESTILENCE, z nových kapel mě napadají třeba takoví SKELETAL REMAINS. Pokud tedy rádi trávíte čas přehrabováním ve starých kostech, jsou pro vás EVOKED jako stvoření. Pánové odvedli skvělou hrobnickou práci a navíc přidali chlad čerstvě otevřené hrobky. Novinku mohu s klidem doporučit všem uctívačům kultu zvaného old school death metal. 


sumarizace:

EVOKED na svém novém EP  "Lifeless Allurement" pokračují ve svém old schoolovém ataku. Novinka nepostrádá energii, sílu a plesnivinu starých časů. Předešlé album se mi líbilo o trošku více, ale přesto si letošní zásek hodně užívám. Devadesátá léta opět ožívají, hroby se znovu otvírají a náhrobky jsou nakloněny na stranu zla. Obraťte všechny kříže a exhumujte poctivý reálný death metal! EVOKED se to povedlo a letos nám přinášejí další pytel pořádně prohnilých kostí. Duch dávných časů se vznáší všude, kolem chodí dáma s kosou a Satan se musí usmívat radostí. Album je povinností pro všechny pravověrné vyznavače smrti! Vivat EVOKED, vivat OLD SCHOOL DEATH METAL! Velmi dobré album!

Asphyx says:


EVOKED continue with their old school attack on their new EP "Lifeless Allurement". The news doesn't miss energy, strength and musty of old times. Previous album I liked a little more, but I enjoy this year's record still and all much. The 90th come to life again, the graves are opening and headstones are tilted to the side of evil. Turn all crosses and exhume the honest real death metal! EVOKED did it and they bring us other bag of pretty rotten bones. Spirit of long-ago times is billowing everywhere, a lady with a scythe is walking around and Satan must smile. The album is a must for all fans of orthodox death! Vivat EVOKED, Vivat OLD SCHOOL DEATH METAL! Very good album!

https://www.facebook.com/evokedbydeath/
http://www.gfyp.de/
https://soundcloud.com/go-fuck-yourself-prod/evoked-disintegrated-mind
http://gfyp.de/shop/de/gfyp-releases/422-evoked-de-lifeless-allurement-mlp-pre-order.html
Share this games :

TWITTER