Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 5. října 2016

Home » » Recenze/review - TRAP THEM – Crown Feral (2016)

Recenze/review - TRAP THEM – Crown Feral (2016)


TRAP THEM – Crown Feral
CD 2016, Prosthetic Records

Letím vzduchem. Několikrát se otočím kolem své osy a padám rovnou přímo na hlavu. Neuvědomil jsem si, že mě nikdo nechytá. Skákal jsem vždycky hrozně rád. Líbilo se mi to propojení mezi mnou, kapelou a fanoušky. Ta energie, ta síla, to tsunami, kvůli kterému jsem kdysi začal vůbec extrémní muziku poslouchat. Dnes už jsem na to starý a těžký. Bojím se, ale hrozně rád stojím kousek od plovoucích lidí nad hlavami, od té žhavé lávy, která stéká z pódia.

K tomu, aby k podobným úkazům docházelo, potřebujete kapelu, která umí svojí hudbou vyvolat v posluchačích šílenství. Troufám si tvrdit, že američtí grindcore/crust/punkoví maniaci TRAP THEM tohle umí na výbornou. Letošním albem "Crown Feral" to alespoň opět dokazují. Je to hudební anarchie na hranici lidských možností. Masakr vašeho mozku, šílenství, které propukne už jen vložením CD do přehrávače.TRAP THEM pokračují v nastaveném směru. V jejich tvorbě můžete vystopovat vlivy ROTTEN SOUND, EXTREME NOISE TERROR, NAILS, NAPAM DEATH, ale i švédských death metalových velikánů. Netřeba ale přirovnávat, o tom tahle hudba vůbec není. Spíše se jedná o prokletí hlukem, špínou, o zhudebněný chaos vaší mysli. Nečekejte žádné umění, tady si intelektuálové hlavami moc nepokývají. "Crown Feral" je spíše deskou, která více vynikne naživo. Ve vaší hi-fi věži bude někdy až moc monotónní a stereotypní. Doporučuji tedy raději pár čistě alkoholových a průhledných panáků, k tomu stejně odvázané kamarády a volume na hranici snesitelnosti. Jen dopředu upozorňuji, že pak budete mít sto chutí skočit ze stolu a rozsekat dveře sekyrou. Nevím, jak se to kapele povedlo, ale do novinky napěchovala dohromady smrad, sílu, špínu a šílenství. Paráda! 


sumarizace:

Zažili jste někdy tsunami? Že ne? Tak si pusťte novou desku "Crown Feral". Nějak nechápu, kde se v téhle kapele bere tolik energie. Novinka je totiž jedním slovem vynikající. Už dlouho jsem neslyšel nahrávku, která by mě přišpendlila rovnou na zeď. Američané TRAP THEM hrají sice pořád stejně, ale na novince jsou ještě šílenější, hlasitější, zběsilejší než dřív. Jeden skvělý masakr střídá druhý, vy sedíte s pusou dokořán a nakonec máte sto chutí rozmlátit nábytek ve svém pokoji. Kombinace grindu, punku, deathu, crustu a špíny mi připomíná srážku s náklaďákem plným hnisu. Tohle je úder kladivem přímo do vašich mozků! Absolutní smršť! Dost bylo řečí, jdu raději pařit! Album, které vám vytrhá zuby i s kořeny! Excelentní záležitost!

Asphyx says:

Have you ever seen a tsunami, haven't you? So plax the new album "Crown Feral". I can't understand where this band takes so much energy. The news is in fact  excellent. I haven't heard such a record for a long time that  pinned me down directly to the wall. The Americans TRAP THEM play always the same, but on the new album they are even crazier, louder, more furious than before. One great massacre after another, you sit open-mouthed, and at the end you want to smash the furniture in your room. The combination of grind, punk, death metal, crust and dirt reminds me of a crash with a truck full of pus. This is a hammer blowing directly into your brains! Absolute whirlwind! Words enought, I'm going to party! The album, which will pull out your teeth with the roots! Excellent stuff!

Tracklist:
1. Kindred Dirt
2. Hellionaires
3. Prodigala
4. Luster Pendulums
5. Malengines Here, Where They Should Be
6. Speak Nigh
7. Twitching In The Auras
8. Revival Spines
9. Stray Of The Tongue
10. Phantom Air

band:
Ryan McKenney, Brian Izzi, Brad Fickeisen, Galen Baudhuin

Share this games :

TWITTER