DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 10. února 2017

Home » » Recenze/review - ABRASIVE - Book of Sin (2017)

Recenze/review - ABRASIVE - Book of Sin (2017)


ABRASIVE - Book of Sin
CD 2017, Rebirth the Metal Productions

Mám chuť na pořádné syrové maso. Sbíhají se mi sliny při představě, jak se rozplývá začínající hniloba na mém jazyku. Lednice je prázdná a tak se musím vydat na další výlet. Opuštěná jatka kousek za městem. Už na mě čekáš. Zavěšená, připravená, roztoužená. Ještě trošku žiješ, to abys zůstala čerstvá. Vyjdu do sychravého rána, hladový a s ledovým úsměvem na tváři.

Novinka německých brutálních death metalistů ABRASIVE - "Book of Sin" vypráví podobné příběhy. Je plná temnoty, syrových rán opuštěných popravišť i sexuálních představ, za které by se mělo ihned zavírat za mříže. Pokud máte rádi tenhle styl v jeho tradiční, surově ošklivé podobě, tak si troufám tvrdit, že by se vám novinka mohla líbit. Ctí se zde nepsaná krvavá pravidla, která byla vytvořena někdy v devadesátých letech. Skladby odsýpají s nekompromisní jistotou. Ostře, krutě, studeně. Pro fanoušky SINISTER, DEICIDE a brutality jasná volba.Sedával jsem s "Book of Sin" dlouhé hodiny a čítával jsem příběhy plné nenávisti. Hudba mi byla velmi dobrou kulisou, která dokázala navodit absolutní atmosféru totálního zmaru nad lidstvem jako rasou. Brodil jsem se temnotou, hledal krvavé otisky obětí, bál se, co zase vrah vymyslí a často jsem se přistihl, že se ohlížím za sebe. Ta tenká hranice mezi bděním, realitou a představami byla setřena rudou šmouhou smrti. ABRASIVE jsou řemeslníci, kteří perfektně rozumí svojí práci. Jsou jí oddáni a i když se nikam příliš neposouvají, oceňuji album stejně jako dobrý syrový steak. Kapela se nikam netlačí, je spíše záležitostí pro gurmány, kteří muziku vyhledávají. Bylo mi ctí, přátelé, podobné klasické desky u mě budou mít vždy dveře otevřené. Temný brutální death metalový masakr z opuštěných piteven!


sumarizace:

ABRASIVE nám letos předkládají pořádně hnilobný náklad syrového masa. Brutální death metal v jeho klasické podobě zde zní velmi chytlavě a napínavě. Tradiční riffy, surový zvuk, houpavý rytmus dělají z nahrávky pořádně krvavou hostinu. Vítejte na zakázaných jatkách. Mistři řezníci zvládají svoje řemeslo nadmíru dobře. Nečekejte nic převratného, ale dobrou práci, kterou pánové opravdu umí odvést. Po stěnách stéká krev, někdo zase přinesl motorovou pilu a všichni amatérští patologové se usmívají. Dneska mají svůj velký den. Hudba je vhodná pro pitevní sály, pro operace bez narkózy i pro všechny ty, kdo se rádi bojí u hororů. Skladby doslova mokvají, cáká z nich hnis a morbiditě se meze nekladou. Osobně jsem si tenhle syrový death metal užil dosytosti. Pokud máte rádi tradiční hodnoty ve smrtícím kovu, buďte vítáni. Dobrá a pořádně krvavá deska, která se opravdu povedla!

Asphyx says:

ABRASIVE gives us a very purid load of a raw meat this year. The brutal death metal in its own classic form which sounds very catchy and dramatic. Traditional riffs, raw sound, swing rhythm makes those records very bloody dinner. Welcome to forbidden slaughterhouse. The mister butchers know very well how to do their job. Do not expect anything special or unusual, however this is a very good piece of work. There is a blood running down the walls, someone brought a chainsaw again and all of the amateur pathologists are smiling. Today is their big day. This music is great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there is a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death metal. If you like the traditional merits in death metal, you are welcome. Good and very bloody album which is very good! 


Tracklist:
01. Stigmatized
02. Consuming Flesh
03. Book Of Sin
04. Unspoken
05. Mistress In Black
06. Bodies
07. Glorify
08. World Of Terror
09. Face The Abyss
10. Piece Of Me
11. Staring In Paradise
12. Waves Of Lust

band:
Ralf Köhler - vocals / guitar;
Alex Ringwald - bass / screams;
Alexander Mäckle - drums

Share this games :

TWITTER