New album Polish death metal band DIRA MORTIS - Ancient Breath Of Forgotten Misanthropy (2020)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 9. dubna 2017

Home » » Recenze/review - EXTREMITY - Extremely Fucking Dead (2017)

Recenze/review - EXTREMITY - Extremely Fucking Dead (2017)


EXTREMITY - Extremely Fucking Dead
CD 2017, 20 Buck Spin


Okradená mrtvola ležící uprostřed ulice. Nikdo si ji nevšímá, přesto, že je pravé poledne. Lidé už dávno ztupili své city na minimum. Přilétl první krkavec, vykloval nebožtíkovi obě oči a přilákal tím celé hejno. Vypadá to, že smrt bude mít dnes pořádné žně.

Do podobných nálad mě hodila i nová nahrávka smrtících EXTREMITY. Ti hrají starý, hnilobou zatěžkaný death metal. Kapela je složená ze samých veteránů scény (Shelby Lermo (Vastum), Aesop Dekker (Worm Ouroboros, Ludicra, Agalloch), Melissa Martinez-Hoadley (Cretin, Repulsion), and Erika Osterhout (Necrosic, Scolex, Trepanation) a podle toho také hudba na desce vypadá. Ostré valivé pasáže ve stylu CARCASS, DEATH, EXHUMED, REPULSION, AUTOPSY, BOLT THROWER, IMPALED, VASTUM, ENTOMBED mluví jasnou a přesvědčivou řečí. Old school death metal forever!
"Extremely Fucking Dead" je albem určeným pro všechny staré death metalové válečníky. Je plné morbidních melodií, hniloby, plesniviny, znovu exhumovaných hrobů, prašivých kostí, smrti a temnoty. Je to skvěle odvedené řemeslo od hudebníků, kteří perfektně rozumí tomu, co dělají. Jedná se o hrobníky, ovládající své nástroje s nátiskem mistrů. Náhodě nebylo ponecháno nic. Perfektní undergroundový zvuk, zběsilost v očích, rouhání, nemrtví, toulající se zase k večeru městem. Plivněte smrti do tváře! Rozsekejte svoji vlastní rakev! Jděte a poslouchejte pravý nefalšovaný reálný metal! Nechte se od EXTREMITY provést opuštěnými kobkami a poznejte, jak se kdysi v devadesátých letech hrál poctivý smrtící kov. Osobně jsem doslova nadšený! Zabijácká death metalová deska, která spálí i onen svět! Skvěle!


sumarizace:

Album maniaků EXTREMITY bylo nahráno v samotném pekle! Nálada celé nahrávky je neskutečně tíživá, jednotlivé riffy návykové a hlas přerovnává kosti v márnici. Natolik je mocný. Kapela působí jako vyslanci od Belzebuba. Od úst jim zní obrácené modlitby, v jejich přítomnosti je cítit síra. Jejich old school death metal je absolutně uvěřitelný, zahraný s totálním odhodláním. Staré postupy z devadesátých let minulého století znějí v jejich podání hodně uvěřitelně. Jsou jako nějaká zákeřná droga, která vám způsobí halucinace. Budou v nich ožívat staří duchové, nemrtví a ocitnete se v tom nejhlubším podzemí. Svět v záhrobí je těžký, smutný a zlý. Stejně jako novinka "Extremely Fucking Dead". Připravte se! Zlo přichází. Reálný old school death metal s okultní náladou otevřených hrobů! Vynikající záležitost! Doporučuji!

Asphyx says:

The album by maniacs EXTREMITY was recorded in the Hell itself! The mood of this record is so heavy. Each riff is very addicting and the voice line up bones in mortuary. That is how powerful it is. This band feels like envoys of the Beelzebub. There are backwards prayers coming out of their mouths. You can smell the brimstone from their presence. Their old school death metal is absolutely believable. They play it with so much determination. Old techniques from the 90ths of the last century sounds so believable with their music. These guys are like some bad drug which makes you hallucinate. There will be old ghost and the undeads coming back to live and you will be in the Hades world itself. This world beyond is hard, sad and cruel. Just like the new album "Extremely Fucking Dead". Prepare yourself! Evil is coming! The real old school death metal with an occult mood of open graves! Amazing thing! I have to recommend this! 


TRACKLIST
1. Intro (Mortuus est Valde)  (0:52)
2. Crepuscular Crescend  (5:25)
3. Bestial Destiny  (4:54)
4. Chalice of Pus  (6:03)
5. Fatal Immortality  (3:55)

6. Extremely Fucking Dead  (5:45)

https://www.facebook.com/extremedeath
https://www.20buckspin.com/
Share this games :

TWITTER