DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 12. dubna 2017

Home » » Recenze/review - RITUALIZATION - Sacraments To The Sons Of The Abyss (2017)

Recenze/review - RITUALIZATION - Sacraments To The Sons Of The Abyss (2017)


RITUALIZATION - Sacraments To The Sons Of The Abyss
CD 2017, Iron Bonehead Productions

Zlo vždycky přežije. Odletí jako tlustý pták a přistane na někom jiném. V tom je peklo, neřekl bys? To děsné peklo toho všeho? Stephen King.

Při poslechu dlouhohrající prvotiny francouzských RITUALIZATION mám neodbytný pocit, že mě někdo navěky proklel, odsoudil na doživotí k těžké práci v márnici a ještě navíc mi pustil žilou. Můj soukromý objev, plný zla, blackem načichlého death metalu a síry, mě doslova uhranul. Poslouchám hudbu hlavně srdcem a tentokrát jsem měl co dělat, abych nedostal infarkt. Natolik silná mi připadá nová deska "Sacraments To The Sons Of The Abyss"."Sacraments To The Sons Of The Abyss" je albem, odkazujícím na nejlepší desky MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, INCANTATION, PERDITION TEMPLE. Je také niternou výpovědí o nenávisti, o životě ve tmě, o lidské krutosti a špíně. RITUALIZATION nahráli desku, která splňuje ty nejvyšší požadavky všech příznivců záhrobí. Je perfektně zvukově ošetřená, skladby nepostrádají tolik chtěnou černou jiskru a ještě navíc, jako nějaký morbidní bonus, se všude kolem vznáší mrtvolný zápach. Tohle je zhudebněné inferno, zasmrádlé šílenství, s hnilobou a starými postupy. Opravdu si připadám, že mám na zádech tíhu celého světa, bestiální nechutnost všech hříšníků i maniakální výraz těch, kteří pochopili nicotu. Pokud budete letošní novinku poslouchat, bude vaše kroky strážit parta neodbytných démonů. Vaše vlastní svědomí bude nahlodáno, rozloženo a život už nebude nikdy takový, jako dřív. "Sacraments To The Sons Of The Abyss" není převratným dílem, ale jako temný rituál působí na sto procent. Peklo zase jednou promluvilo. Skvěle!


sumarizace:

Na oltáři bezbožnosti bylo obětováno další tělo. Z temných zákoutí podzemí přišli na tento svět další obrácení věrozvěstové, aby šířili spalující oheň, smrt a death metal. RITUALIZATION. Francouzští vyslanci samotného pekla. Temné, zákeřné komando, ničící obrovskou silou všechno živé v okruhu několika kilometrů. Pocta starým dobrým MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, INCANTATION, PERDITION TEMPLE. Neskutečně zabijácký zvuk, riffy plné šílenství a hlas otevírající víka od rakví. Takhle zní pravé, nefalšované peklo. RITUALIZATION se pohybují v jasně daných mantinelech stylu, nepřesahují je, ale odvádějí neskutečně poctivé a uvěřitelné řemeslo. Pokud máte rádi death metalovou temnotu devadesátých let, s přihlédnutím ke zvráceným satanským rituálům, tak neváhejte ani chvilku. "Sacraments To The Sons Of The Abyss" vás smete, zničí, vyvrhne a přikove navěky do plesnivých kobek vypáleného kostela. Mysleli jste si, že už jste zažili všechno zlo světa? Tak to jste na omylu. Pusťte si novinku těchto šílených francouzských bezvěrců a poznáte pravou nefalšovanou death metalovou nenávist. Nenašel jsem na albu jediné slabé místo a nahrávka se pro mě stala jednou z obrovských překvapení letošního roku. Vítejte v pekle! Smrt už na vás čeká!

Asphyx says:

There was sacrificed another body on the altar of impiety. From the dark corners of underground came another reversal missionaries to this world. They are spreading burning fire, death and death metal. RITUALIZATION. The French envoys of the Hell itself. Dark insidious commando which destroys everything alive within a radius of several kilometres with its enormous power. It is a tribute to the good old bands like MORBID ANGEL, ANGELCORPSE, INCANTATION, PERDITION TEMPLE. The sound is unbelievably killing, the riffs are full of madness and the voice opens lids of coffins. This is how the Hell sounds. RITUALIZATION have their style boundaries, however they do honest and believable craft.  If you like death metal darkness of the nineties with a small amount of perverted satanic rituals, do not hesitate and listen to this album. "Sacraments To The Sons Of The Abyss" will swept you away, kill you, cast you out and finally chain you to mouldy dungeons of burnt church forever. You thought that you have experienced every evil of the world? Well, you are wrong. Listen to this new album of the mad French infidels and you will learn what the real death metal hate is. I haven´t found any weak spot on this album and the record has become one of the biggest surprises of this year. Welcome to the Hell! The death is waiting for you!


Tracklist:
1. Conjuration Of The Howling Depths (Intro)
2. Last Rites To The Damned
3. Genesis To Your Curse
4. Herald Of Betrayal
5. The Graveyard Coven
6. Beneath The Sepulchre
7. Revealed In Terror
8. Morbid Magick Stigmata
9. Heretics
10. Ashes Pouring From The Chalice (Outro)

band:
- Infamist: six six six wires of hatred
- Blastum: warhammers
- Krig: 4 wires strangulation + imprecations
- Da'ath: six spells of forbidden esoterica
- Warchangel: dirge of the chasm

Share this games :

TWITTER