DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 17. července 2017

Home » » Recenze/review - BURNING HATRED - Carnage (2017)

Recenze/review - BURNING HATRED - Carnage (2017)


BURNING HATRED - Carnage
tape 2017, Morbid Skull Records (El Salvador)

Z útrob matičky Země, odněkud z míst, kde se potkává magma s temnotou, vzešli i holandští BURNING HATRED. Synové podzemí, kteří velebí plesnivost starého death metalu takovým způsobem, že jsem se rozhodl o nic napsat pár řádek.

"Carnage" je albem z roku 2016, letos vydaným na mě blízkém nosiči - kazetě. A cože se to vlastně na desce odehrává? Troufám si tvrdit, že pravé nefalšované starodávné smrtící inferno ve stylu švédské a nizozemské školy devadesátých let. Beru do dlaní žhavou lávu, prolévám ji mezi prsty a hořím za zvuku tónů ryzího death metalu.BURNING HATRED na to jdou stejným způsobem, jako třeba DISMEMBER, VOMITORY, POSSESSED, PESTILENCE, IMMOLATION, OBITUARY, MASSACRE. A nutno rovnou dodat, že předkládaný materiál na sto procent splňuje mé nejvyšší požadavky na staré provedení smrti. Líbí se mi zvuk, obdivuji chorobnost, která je ze skladeb cítit a s chutí se přehrabuji ve vší té nehostinné atmosféře. Spálili jste se někdy o oheň? Tak si představte, že shoříte celí. Podobný pocit mám i z alba "Carnage". Brány pekelné byly otevřeny, abychom alespoň na chvilku nahlédli dovnitř a zkusili si, co nás jednou čeká. Vidíte ty ohořelé skeletony? Jak tančí do rytmu pravého death metalu? Odtud BURNING HATRED pocházejí a já jim to věřím na sto procent. Vynikající starodávný smrtící kov!


sumarizace:


"Carnage" je albem, které je takovým velmi příjemným výletem do starých časů. BURNING HATRED nám přinášejí další porci klasického death metalu, který bude pro spoustu mladých posluchačů působit jako zastaralá relikvie. Je to dobře, pánové hrají pro nás, staré old school death metalové fanoušky, kteří ještě nezapomněli na to, jak má znít poctivý, plesnivý death metal. Ne, žádnou progresi, změny stylu a podoby zde rozhodně nečekejte. Naleznete zde spíše odkaz starých časů, dávných postupů a vzpomínek. Albu by jistě slušela větší průraznost a energie, ale jako celek na mě působí nahrávka velmi solidně. Přiznám se, že si poslech rád a často užívám. Je to pro mě návrat do doby, kdy byl svět ještě v pořádku. "Carnage" je jako starý, znovu otevřený hrob, jako předčítání z dávných death metalových učebnic. Berte a nebo nechte být! Pro mě osobně, se jedná o skvělý zážitek. Plesnivý death metal, která nadzvedává víka od rakví! Jsem spokojený.


Asphyx says:

"Carnage" is an album that is like a very pleasant trip to the old times. BURNING HATRED  bring us the next amount of classic death metal, which will be for many young listeners like an outdated relic. It's good, guys play for us old school death metal fans who haven't forgotten yet how the honest, moldy death metal should sound. No, no progression, don't expect turns in style and form. You will find here a link of old times, old methods and memories. The album can certainly stand more punch and power, but as a whole it is very solid record. I admit I enjoy listening very often. It's for me comeback to that times when the world was still in order. "Carnage" is like an old again open grave, like reading from the old death metal textbooks. Take it or let it be! For me personally it is  great experience. Moldy death metal that opens the lids from the coffins! I'm satisfied.

Track - List:
1. The Rawagede Massacre
2. Reign Of Horror
3. Carnage Of War
4. Desecration
5. Religious Insanity
6. Dying Day
7. Bedevilment
8. Doomed City
9. Perceived Infestation
10. March Towards Death

Lineup:
Guitars: Marc Ouwendijk
Vocals: René Brugmans
Bass: Bas Wijnbergen
Drums: Gerben Mol
Guitars: Martin BrakertShare this games :

TWITTER