Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 21. července 2017

Home » » Recenze/review - DEPHOSPHORUS - Impossible Orbits (2017)

Recenze/review - DEPHOSPHORUS - Impossible Orbits (2017)


DEPHOSPHORUS - Impossible Orbits
CD 2017, Selfmadegod

Nějakej zmetek mi zase v práci narušil mé čakry. Rozhodil mě na několik hodin svojí neomaleností, přehnaným sebevědomím a tupostí. Co s tím? Napadá mě jediné. Pustit si novou desku death/black grindových maniaků z Řecka DEPHOSPHORUS. Ta dokáže pročistit lidskou mysl. 

Poslední dobou se rád a často nechávám pozvat do hudebních oblastí, kde dostanete pořádnou ránu přímo mezi oči. Vždyť co může být lepšího, než očista našich duší, nemám pravdu? DEPHOSPHORUS na to jdou po svém, řádně špinavě, nečistě, s energií sobě vlastní. 

Na "Impossible Orbits" naleznete spoustu styčných bodů se smečkami jako MITOCHONDRION, STRAIGHTHATE, THE SECRET, PORTAL, AUROCH, NAPALM DEATH, GRIDE. Navíc je samozřejmě přidána pořádná porce astro-grindu. Ono je vůbec zajímavé sledovat kapelu, jak mě postupně svým novým materiálem nahlodává, rozkládá, ničí. Z naléhavého chaosu postupně vylézají hodně shnilé melodie. Člověk má opravdu pocit, že právě potkal nějakého šíleného "hajzla". Jen s tím rozdílem, že na rozdíl od reality mu tentokrát můžete ustřelit hlavu i s páteří. DEPHOSPHORUS jdou až na hranu, s ničím se moc nepářou a je to jen a jen dobře. Pokud máte rádi mokvající směsici deathu, grindu a blacku, tak neváhejte. Tohle album vám srazí krev v žilách. Masakr!sumarizace:

DEPHOSPHORUS nám letos dodali pořádně prohnilý kus nakaženého masa. Propracované grindové skladby se vám zakousnou do hrdla, jako pořádně naštvaný pitbul. Tahle deska je jako apokalypsa lidské mysli, jako tsunami, jako krvavý masakr v nějaké opuštěné vesnici. Po poslechu nezůstane kámen na kameni a váš mozek bude vybělený jako čerstvě ohlodané kosti. Během setkání s deskou mě napadají slova jako šílené, extrémně morbidní, totálně energické. Jestli někdo dobře ví, jak to tady bude vypadat po jaderném výbuchu, tak to jsou právě DEPHOSPHORUS! Pro mě osobně překvapení a příjemný death/black grindový zážitek!

Asphyx says:

DEPHOSPHORUS delivered a good piece of rotten infected meat. Sophisticated grind songs bite you into your throat, like really angry pit bull. This album is like the apocalypse of the human mind, like a tsunami, like a bloodbath in an abandoned village. When I'm listening the words like crazy, extremely morbid, totally energetic are coming into my mind. If someone knows how this place will look like after a nuclear explosion, so this is just DEPHOSPHORUS! For me personally a surprise and nice death/black grind experience! 

Track list: 
1.Above The Threshold 03:18
2.Micro-Aeons Of Torment 03:07
3.Rational Reappraisal 02:58
4.Αστερόσκονη (Asteroskoni) 02:39
5.Impossible Orbits 01:29
6.Imagination Is Future History 02:55
7.The Light Of Ancient Mistakes 02:59
8.Suspended In A Void Universe 01:46
9.Blessed In A Hail 02:53

Line up: 
Thanos Mantas - Guitars 
Panos Agoros - Vocals 
John Votsis - Drums 
Costas Ragiadakos - Bass

Share this games :

TWITTER