Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 9. července 2017

Home » » Recenze/review - MOONFOG - Blood Splatter Stories (2017)

Recenze/review - MOONFOG - Blood Splatter Stories (2017)


MOONFOG - Blood Splatter Stories
CD 2017, vlastní vydání

Procházím se svojí zahrádkou plnou utrhaných končetin. Zalévám kůži, strženou z jedné krásné slečny, kropím vše hustou krví. Musím ještě do přístěnku, nabrousit nože na večer, promazat řetěz u motorové pily a hlavně připravit všechny nástroje na další mučení. Už jen pár hodin a vyrazím na nový lov.

Poslech novinky slovenských gore death metalistů MOONFOG opravdu připomíná procházku nějakou hodně morbidní zahradou. Starý zvuk, rudý obal, smrt v očích - tak na mě působí nové album "Blood Splatter Stories" hned od začátku. Pojďte si spolu s kapelou poslechnout jedenáct krvavých příběhů. Dáma s kosou už čeká, možná zrovna na vás.
    

"Blood Splatter Stories" je albem, které nijak nevybočuje z toho, co předvádějí na svých deskách kupříkladu MALIGNANCY, PATHOLOGY, INTERNAL BLEEDING a tímto pohledem je nutné se na tvorbu slovenských řezníků dívat. Oči vám sice zalijí hektolitry krve, občasný příklon ke stereotypu a ne příliš výrazný zpěvák, ale to by nemělo nikomu bránit si všechny ty kousky shnilého masa pořádně vychutnat. MOONFOG se s klidem mohou zařadit do zástupu ostatních dobrých brutálně šílených kapel, které do toho mlátí hezky postaru. Rozhodně odvádějí slušnou řemeslnou práci. Pokud máte rádi podobné "prasárny", mohu vám novinku vřele doporučit. Cítím z ní nadšení pro pitvání živých těl a to nám jde především, nemám pravdu? Velmi solidní gore brutal death metal!


sumarizace:

MOONFOG nám letos předkládají pořádně hnilobný náklad syrového masa. Brutální death metal v jeho klasické podobě zde zní velmi chytlavě a napínavě. Tradiční riffy, surový zvuk, houpavý rytmus dělají z nahrávky pořádně krvavou hostinu. Vítejte na zakázaných jatkách. Mistři řezníci zvládají svoje řemeslo nadmíru dobře. Nečekejte nic převratného, ale dobrou práci, kterou pánové opravdu umí odvést. Po stěnách stéká krev, někdo zase přinesl motorovou pilu a všichni amatérští patologové se usmívají. Dneska mají svůj velký den. Hudba je vhodná pro pitevní sály, pro operace bez narkózy i pro všechny ty, kdo se rádi bojí u hororů. Skladby doslova mokvají, cáká z nich hnis a morbiditě se meze nekladou. Osobně jsem si tenhle syrový death metal užil dosytnosti. Pokud máte rádi tradiční hodnoty ve smrtícím kovu, buďte vítáni. Dobrá a pořádně krvavá deska, která se opravdu povedla!

Asphyx says:

MOONFOG gives us a very purid load of a raw meat this year. The brutal death metal in its own classic form which sounds very catchy and dramatic. Traditional riffs, raw sound, swing rhythm makes those records very bloody dinner. Welcome to forbidden slaughterhouse. The mister butchers know very well how to do their job. Do not expect anything special or unusual, however this is a very good piece of work. There is a blood running down the walls, someone brought a chainsaw again and all of the amateur pathologists are smiling. Today is their big day. This music is great for a dissecting room, for operation without an anesthesia, for everyone who likes to be scared while watching horrors. These songs are weeping, there is a lot of septic and there are no boundaries in case of morbidity. I really enjoyed this raw death metal. If you like the traditional merits in death metal, you are welcome. Good and very bloody album which is very good! 

Tracklist:
1. Guts Vomiting 01:58
2. Maggots In Your Head 02:06
3. Face Ripping Knife 03:44
4. Rotting Flesh 02:31
5. Total Sickness 03:13
6. Surgery Of Undead 02:49
7. Gored To Death 02:44
8. Festering Wounds 03:43
9. Body Dismemberment 02:57
10. Mass Murder 02:36
11. Bloodshed 02:43

Band:
Share this games :

TWITTER