Recenze/review - DRAWN AND QUARTERED - Congregation Pestilence (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 1. srpna 2017

Home » » Recenze/review - URSINNE - Swim With The Leviathan (2017)

Recenze/review - URSINNE - Swim With The Leviathan (2017)


URSINNE - Swim With The Leviathan
CD 2017, Transcending Obscurity Records (India)

Když si dá rande Satan se Smrtí, to se potom dějí věci. Lebky pukají tlakem ve švech, z podzemních chodeb se ozývají skřeky, u kterých tuhne krev v žilách. Modlíte se ze strachu o svůj nebohý holý život a nakonec stejně podléháte pradávným temným silám, které ovládají tento svět odnepaměti. Pojďme se spolu připravit na poslední dny člověka, pojďme si spolu poslechnout novinku kapely URSINNE.

Jedná se o absolutní death metalovou esenci z dávných časů. Dave Ingram u mikrofonu, Jonny Pettersson u kytary a krásná Sonia Nusselder u basy. Undergroundová super skupina, která moc dobře ví, jak se uctívá hudbou Smrt. Tahle deska je poklonou otevřeným hrobům. Očekávat od této kapely nějaké převratné melodie, případně progresi by bylo asi ode mne trošku neomalené. Raději si užívám všechnu tu hnilobu ve stylu ECHELON, HAIL OF BULLETS, WOMBBATH, HYPOCRISY, HENRY KANE, GRAVE, UNLEASHED, AMORPHIS, BENEDICTION, ENTOMBED, BOLT THROWER. Kývám se do rytmu jako stoletý hrobník, stále čekající na svůj nejlepší pohřeb. "Swim With The Leviathan" není nijak převratnou deskou, ale poslouchá se tak nějak sama. Nejvíc se mi líbí melodické pasáže, v těch mi přijdou URSINNE nejsilnější. Přidávám hlasitost a mám pocit, že vedle v pokoji opravu obcuje Smrt se Satanem. Pravý, nefalšovaný a reálný death metal pro všechny, kteří uctívají záhrobí! Masakr!


sumarizace:

"Swim With The Leviathan" je albem, které mi ustřelilo hlavu úplně stejně jako upilovaná brokovnice. Nalezl jsem si v něm pro sebe ty nejsyrovější a nejkrvavější kousky masa. Chci být při poslechu CD s kapelou v mosh-pitu a ukroutit si krk do bezvědomí. Skvělé nápady, vynikající riffy, krutost, síla, špína. Co dodat víc? Snad jen náklaďák energie, síry a nějaké ty hromady mrtvol. Nakonec stejně všichni u téhle desky zemřeme násilnou smrtí. Jsem moc rád, že mi u toho budou hrát URSINNE. První dlouhohrající nahrávka, první rozpůlená hlava sekyrou. Masakr lidské mysli! Vynikající album!

Asphyx says:

"Swim With The Leviathan" is an album that blows my head off just like a sawed-off shotgun. I found there the rawest bloody pieces of meat for myself. I want to be by listening with the band in the mosh-pit and shake my head into a coma. Great ideas, great riffs, cruelty, power, dirt. What can I say more? Perhaps the truck of energy, sulfur and some piles of corpses. Everybody will die of a violent death on this CD. I'm very happy that URSINNE will play there. The fisrt full-length album, the head divided into halves with an ax. The massacre of the human mind! Excellent album!


Track list: 
1. Talons 
2. Hollow Hearse 
3. Devil May Care 
4. The Chimes of Midnight 
5. Underworld 
6. Serpentine 
7. Bullet Bitten 
8. Something Wicked This Way Comes 
9. Crazy Horses (Bonus Track - THE OSMONDS Cover) 
10. Turning Japanese (Bonus Track - THE VAPORS Cover) 
11. Monsters in the Parasol (Bonus Track ft. Kam Lee - QUEENS OF THE STONE AGE Cover) 
12. Spellbound (Bonus Track - SIOUXSIE AND THE BANSHEES Cover)

Line up: 
Dave Ingram - Vocals, Lyrics (ECHELON, ex-HAIL OF BULLETS, ex-BOLT THROWER, ex-BENEDICTION, DOWN AMONG THE DEAD MEN) 
Jonny Pettersson - All instruments and artwork (HENRY KANE, WOMBBATH, JUST BEFORE DAWN, HEADS FOR THE DEAD)
Sonia Nusselder - Bass (SEPIROTH, ex-ECOCIDE, ex-SHADE OF HATRED)


Share this games :

TWITTER