DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 22. října 2017

Home » » Recenze/review - CADAVERIC INCUBATOR - Sermons of the Devouring Dead (2017)

Recenze/review - CADAVERIC INCUBATOR - Sermons of the Devouring Dead (2017)


CADAVERIC INCUBATOR - Sermons of the Devouring Dead
CD, LP, Hells Headbangers

Opuštěný dům na konci ulice. S vymlácenými okenicemi, zarostlou zahradou a pověstí, která nahání strach. Kdysi se v něm stala vražda a prý tam straší. Nešťastný otec vzal do ruky brokovnici a když bylo po všem, tak si ji strčil do pusy a vystřelil mozek z hlavy. Vlezl jsem dovnitř a slyšel nářek i podivné skřeky. Možná to byly vrzající dveře ve větru, ale spíše bych to viděl na duše zemřelých. Jdu do sklepa, vidím na stěnách zaschlé krůpěje krve. Už nikdy nevylezu ven.

Příběhy plné násilí, ošklivosti a zla jsou i tématem hudby finských death grinderů CADAVERIC INCUBATOR. Kapely, která opravdu svoji tvorbou evokuje návštěvu opuštěných domů s podivnou pověstí. Je drsná, surová, syrová, krvavě mokvající a zároveň dunivá, jako kladivo drtící vaše kosti. Jakoby k člověku promlouvaly duše zemřelých, duše těch, které před svoji smrtí hodně trpěli.Na "Sermons of the Devouring Dead" se volně čerpá z CARCASS, DISGORGE, XYSMA. Motivy skladeb jsou ostré jako břitva, jedovaté, jdoucí až na samou podstatu extrémního metalu. Přidávána je nezbytná temnota a nebál bych se napsat i tajemno. Člověk má opravdu pocit, že vstupuje dolů do malého sklepa, kde se dlouhá léta odehrávala spousta hrůzných činů. CADAVERIC INCUBATOR jsou ze své podstaty uvěřitelní, šílení, natlakovaní jako řezník, který právě přišel do práce. Nejedná se o převratnou desku, vlastně ani ničím výjimečnou, ale řemeslo je odvedeno velmi dobře. Pokud tedy máte chuť na poctivou porci krví nasáklého death grindu, tak neváhejte. Bude vás mrazit v zádech! Masakr!


sumarizace:

Hey bastards! Finská death grindová mašina CADAVERIC INCUBATOR je zde se svým novým albem "Sermons of the Devouring Dead"! Je až po okraj narvané těmi nejkrutějšími melodiemi a působí jako dlouhá, bolestivá smrt na opuštěných jatkách. Nahrávka se opravdu povedla. Pánové na ní kombinují to nejlepší, co kdy bylo v deathu a grindu nahráno. Tohle album je syrové jako srážka s náklaďákem plným shnilých kostí, masa a utrpení. Novinka je doslova povinností pro všechny fanoušky surového zvuku, morbidního vokálu a riffů, které vás rozsekají na malé kousky. "Sermons of the Devouring Dead" vám vyřízne srdce z těla a přibije jej na dveře od pitevny! Takhle si představuji hudbu, která bude znít při konci lidské civilizace. CADAVERIC INCUBATOR jsou ve své vrcholné formě a tak vám mohu jejich letošní počin jen a jen doporučit! Death grindová exhumace lidské mysli! Skvělé album!

Asphyx says:

Hey bastards! The Finnish death grind machine CADAVERIC INCUBATOR is here with new album "Sermons of the Devouring Dead". It is full to the brim of the most cruel tunes and it is like the long, painfull death on the deserted abattoir. The recording has succeeded. The men connect the best what was played in grind and death. This album is raw like crash with a lorry full of rotten bones, flesh and suffering. The news is duty for all fans of raw sound, morbid vocals and riffs that cut you into small pieces. "Sermons of the Devouring Dead" cuts out your heart and nails it on the door of autopsy room! This is how I imagine the music playing at the end of human civilization. CADAVERIC INCUBATOR are in their top form and I can their act only recommend. Death grind exhumation of human mind! Great album!

Share this games :

TWITTER