Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 2. listopadu 2017

Home » » Recenze/review - BUNKER 66 - Chained Down in Dirt (2017)

Recenze/review - BUNKER 66 - Chained Down in Dirt (2017)


BUNKER 66 - Chained Down in Dirt
CD 2017, High Roller Records


Prosévám v dlaních zeminu z tvého hrobu. Chodím sem každý den, pod šerou korunou stromů. Po cestě z písku, hned kolem dávno opuštěných křížů. Chci s tebou znovu tančit, chci s tebou konečně hnít. Musím počkat do večera, až zazní zvon z márnice. Pak přijdeš, dáš mi dlouhou kostnatou pusu. Z očí ti vylezou červi, pohladím tě po zbytcích ztrouchnivělého těla. Jsme zase spolu. Má milá, lásko smrtelná.

Nabrousím kosu, zapřu se v mírném rozkroku. Tohle je metal, jdoucí až k samotné podstatě smrti. Thrash, black, špína, hniloba, sněť, černá krev. Italští maniaci, kteří si říkají BUNKER 66 hrají ostře a přesně ví, o co nám v záhrobí jde! Jsme stejného druhu, stejné čeledě, odrůdy, zkažení jediným pravým starým metalem. Jestli jste jako já fanoušci VENOM, CRUEL FORCE, CELTIC FROST, HELLHAMMER, MIDNIGHT, PROTECTOR, BULLDOZING BASTARD, MOTORHEAD, tak rozhodně neváhejte, při podobné hudbě zamrzá peklo."Chained Down in Dirt" je deskou, která musela být nahrána ve staré opuštěné hrobce. Žádné zbytečnosti, žádné obezličky, jen špína, tma a pravěké postupy. Fascinuje mě energie, černá jiskra, které jsou cítit snad z každého tónu. Jasně, jedná se o prašivou starou rakev, která příznivcům pohřbívání žehem asi moc vonět nebude, ale komu to vadí? Mě rozhodně ne. Já chci znovu a znovu tančit na hromadě kostí padlých mnichů. Vzpomínat na doby, kdy byl ještě metal také zábava a ortodoxní radost z pořádného hluku. Jsem moc rád, že ještě existují kapely jako BUNKER 66. Už se těším, až se zavřu do své oblíbené rakve, pustím novou desku a zapomenu na celej tenhle zkaženej svět. Italský načernalý thrashový roztavený kov roztančí i všechny dávno hnijící, mrtvé. Je potřeba zase jednou pořádně vyčistit záhrobí ohněm. Album doporučuji všemi deseti uříznutými prsty. Fuck off všemu a všem, tohle je metal! Kult!


sumarizace:

„Chained Down in Dirt“ je albem, které je takovým velmi příjemným výletem do starých časů. BUNKER 66 nám přinášejí další porci klasického thrash metalu, který bude pro spoustu mladých posluchačů působit jako zastaralá relikvie. Je to dobře, pánové hrají pro nás, staré old school thrash metalové fanoušky, kteří ještě nezapomněli na to, jak má znít poctivý, plesnivý thrash metal. Ne, žádnou progresi, změny stylu a podoby zde rozhodně nečekejte. Naleznete zde spíše odkaz starých časů, dávných postupů a vzpomínek. Přiznám se, že si poslech rád a často užívám. Je to pro mě návrat do doby, kdy byl svět ještě v pořádku. „Chained Down in Dirt“ je jako starý, znovu otevřený hrob, jako předčítání z dávných thrash metalových učebnic. Berte a nebo nechte být! Pro mě osobně, se jedná o skvělý zážitek. Plesnivý thrash metal, která nadzvedává víka od rakví! Jsem absolutně nadšený. Peklo, inferno, staroba! Masakr!

Asphyx says:

„Chained Down in Dirt“ is an album that is like a very pleasant trip to the old times. BUNKER 66 bring us the next amount of classic thrash metal, which will be for many young listeners like an outdated relic. It's good, guys play for us old school thrash metal fans who haven't forgotten yet how the honest, moldy thrash metal should sound. No, no progression, don't expect turns in style and form. You will find here a link of old times, old methods and memories. I admit I enjoy listening very often. It's for me comeback to that times when the world was still in order. „Chained Down in Dirt“ is like an old again open grave, like reading from the old thrash metal textbooks. Take it or let it be! For me personally it is  great experience. Moldy thrash metal that opens the lids from the coffins! I'm absolut enthusiastic! Hell, inferno, old school! Massacre!
.
tracklist:
1. Satan's Countess
2. Black Steel Fever
3. Chained Down in Dirt
4. Taken Under the Spell
5. Her Claws of Death
6. Wastelands of Grey
7. Power of the Black Torch
8. Evil Wings

Line up:
D. Thorne - Bass, Vocals
Dee Dee Altar - Drums
J.J. Priestkiller - Guitars  

Share this games :

TWITTER