Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 4. listopadu 2017

Home » » Recenze/review - HADES ARCHER - Temple of the Impure (2017)

Recenze/review - HADES ARCHER - Temple of the Impure (2017)


HADES ARCHER - Temple of the Impure
CD, LP, TAPE, Hells Headbangers

Maluji obrazy plné utrpení. Jsem zrcadlem vašich špatných činů. Má díla jsou morbidní, ošklivá, nechutná, bolestivá. Každým dalším počinem skomírám, jakoby mě veškeré zlo vysávalo, ničilo. Usedl jsem do své kobky před běloskvoucí plátno a poslouchal novou desku chilských black metalistů HADES ARCHER. Namočil jsem štětec do temnoty, přidal nemálo černé krve. Na výsledek jsem se nemohl dlouhou dobu ani podívat. Natolik byl zlý.

Tmáři z Chile, syroví a suroví maniaci HADES ARCHER letos přicházejí s novou deskou "Temple of the Impure". Je plná klasického špinavého black metalu. Chutnat bude převážně ortodoxním fanouškům podzemí. Nic pro slabé povahy. "Temple of the Impure" je dílem ovlivněným VENOM, MAYHEM, BATHORY, HELLHAMMER, SARCÓFAGO, BESTIAL WARLUST, BLACK WITCHERY, INQUISITION, IMPALED NAZARENE. Je také jasnou a přímou odpovědí na všechny nechutnosti, kterých je člověk jako druh schopen. Na novince naleznete opět spoustu rouhání, perverzních okamžiků i satanismu. Jedná se o black metal staré školy, tak jak se v Jižní Americe hrává. Deska je to velmi uvěřitelná, surová, nekompromisní. S ortodoxním výrazem ve skladbách, se šílenstvím v melodiích. Pokud podobné záležitosti vyhledáváte, tak neváhejte ani chvilku. Vy ostatní vezměte nohy na ramena a odříkejte deset Otčenášů. Jinak budete navěky prokleti jako já. Black metalová nahrávka, která je esencí nihilismu! Velmi dobře!


sumarizace:

Vítejte v pekle! HADES ARCHER letos vydali album, které obrátí kříže vzhůru nohama u vás v kostele. Nahrávka je plná nihilismu, války s nebem, ale hlavně perfektních černých melodií. Nenašel jsem jediné slabé místo, jediný kousek hudby, která by mě nebavila. Naopak, jsem totálně smeten z povrchu zemského neskutečnou energií, sírou a temnou náladou. Na novince nalezneme atmosféru, známou snad jen z vařícího kotle. Syrové, ostré, maniakální, magické! Takové je nové album těchto pekelníků. Svět je dávno odsouzen k zániku, ale než k tomu dojde, tak si to tady ještě pořádně užijeme, co říkáte?! HADES ARCHER zhudebnili tmu a zapálili onen svět! Vynikající black metalová nahrávka, která vás spálí na popel!

Asphyx says:

Welcome to the Hell! HADES ARCHER released this year an album that will turn the crosses upside down in your church. The recording is full of nihilismwar with heavenbut mostly of perfect black tunes. I couldn't find any weak pointthe only piece of music that I'm not interested in. The other way aroundI was totally wiped off the face of the earth with the incredible energysulfur and dark moodOn the new album we can find the atmosphereknown perhaps only from  the boiling boiler. Raw, sharpmanic, magicThis is the new album of these devilsThe world has been doomed for a long time, but before it will happen, we can enjoy it, what do you think?! HADES ARCHER set to music the darkness and lit the other sideExcellent black metal record that will burn to ashes!


Share this games :

TWITTER