Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 5. listopadu 2017

Home » » Recenze/review - MIDNIGHT - Sweet Death and Ecstasy (2017)

Recenze/review - MIDNIGHT - Sweet Death and Ecstasy (2017)


MIDNIGHT - Sweet Death and Ecstasy
CD, LP, TAPE 2017, Hells Headbangers

Vyřezávám si rezavým nožem svůj vlastní kříž. Má představa je jasná. Obyčejná mohyla ze starého kamení, hlína smíchaná se smrtí a obrácený krucifix zaražený nakřivo do mého břicha. Až mě ponesete na márách, zahrajte mi prosím na poslední cestu poctivý reálný black speed metal! LP do obřadní síně jsem vám připravil dopředu, je na něm nápis - MIDNIGHT - Sweet Death and Ecstasy! Těším se do pekla.

MIDNIGHT hrají retro jako řemen. Pravé, ošklivé, prašivé, jako můj vlastní kříž. Inspirace je patrná, převzaté postupy od VENOM, HELLHAMMER, SPEEDWOLF, CHAPEL, BAT, POWER FROM HELL, WHIPSTRIKER mluví za vše. Ukažte fuck off všem pokrytcům, zařvěte stokrát smrt smrt smrt a potom tohle album pochopíte bezezbytku.Ale já to přece vím, můj milý čtenáři, že se jedná vlastně jen o takovou hodně uvěřitelnou vzpomínku na časy dávno minulé. Jenže víš, my už jiní nebudeme. My máme rádi ten odér dlouho nevětraných hrobů, milujeme dlouhé procházky podél hřbitovních zdí i naslouchání řeči nemrtvých. Pokud je ti milejší složitý riff, případně obdivuješ novátorský přístup, tak se prosím pokřižuj a mazej pryč. Nám je zde, ve starých kobkách dobře. Rochníme se po lokty v hromadách kostí, libujeme si v obstarožních melodiích. Přednější je pro nás nadšení, odhodlání, uvěřitelnost, před umělostí. Už zase hoří obrácené kříže, svolávají nás na poslední modlitbu. Přidávám volume na svém přehrávači a proklínám všechny svaté, kteří kdysi zničili náš krásný svět. Black speed metal, u kterého vám zčerná srdce! Síra, temnota, peklo a smrt. Víc v hudbě nepotřebuji. Skvělá deska!


sumarizace:

Sweet Death and Ecstasy je nahrávkou, u které budete mít obrovskou chuť si otevřít pivo a čerstvý hrob. MIDNIGHT se povedlo oživit metalové duchy z osmdesátých a devadesátých let. Pánové hrají velmi rychle, špinavě a s obrovskou chutí na čerstvou krev. Kombinace plesnivého thrashe, blacku a death metalu mi připomíná návštěvu nějaké obrovské kostnice. U zdí jsou vyrovnány hromady lebek a kapela je drtí svými riffy na jemný prach. Takhle nějak si představuji skvělé album, které vzdává poctu starým legendárním kapelám. Americké záhrobní komando je jako rozjetý vlak. Ničí vše živé i neživé a zůstává po něm jenom spoušť. Vyhlaste poplach! Zombie vylézají z hrobů a začínají tančit s námi! Nemá cenu dál nic řešit, dneska bude dlouhá noc! Skvělá black/thrash/speed metalová deska, která vám otevře staré rány! Old school metal forever! Kult!

Asphyx says:

Sweet Death and Ecstasy is a record that you'll have a huge appetite to open some beer and a fresh grave byMIDNIGHT managed to revive the spirits of metal from the eighties and nineties. Gentlemen play very fast, dirty and with a big appetite for fresh blood. The combination of moldy thrash, black and death metal reminds me of visiting some huge ossuary. There are  piles of skulls round the walls and the band's crushing  them with their riffs to the fine dust. This is how I imagine a great album that pays tribute to old legendary bands. American commando from the other worlsd is like a train setting in motion. They destroy everything animate and inanimate, and it stays havoc only. Raise alarm! Zombies are creeping from their graves and begin to dance with us! There is nothing to solve today, it will be long night! Great black/thrash/speed metal album, which opens up old wounds! Old school metal forever! Cult!

TRACK STREAM:
Share this games :

TWITTER