Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 2. prosince 2017

Home » » Recenze/review - CATASTROPHIC EVOLUTION - Road To Dismemberment (2017)

Recenze/review - CATASTROPHIC EVOLUTION - Road To Dismemberment (2017)


CATASTROPHIC EVOLUTION - Road To Dismemberment 
CD 2017, Rotten Roll Rex

Zvedl se od zkrvaveného stolu a otřel si rozvážně ruce do řeznického pláště. "Musím jít nakrmit prasata": pronesl s úsměvem na rtu a naházel další končetiny do proutěného koše. Nic mu na to neodpověděla. Moc dobře věděla, že kdyby se jen křivě podívala, stala by se jednou z obětí.

Tak tohle je řezničina z nejsyrovějších. Brutální death metal v nejsurovější podobě. Ošklivý, zlý, krvavý. Připomínající atmosféru míst, kde se popravovalo, případně starých opuštěných domů, kde se kdysi stal nějaký násilný čin. Lidé nebo spíše pár jedinců z našeho druhu je občas schopno šílených věcí. Nechte své nože raději v šuplíku a poslouchejte nové album "Road To Dismemberment" od maniaků CATASTROPHIC EVOLUTION."Road To Dismemberment" je přesně tím druhem masakrujícího alba, které buď milujete nebo nenávidíte. Nic mezi tím neexistuje. Všude je jen krev, násilí, temnota a studené stěny vaší kobky. Hudebně je to samozřejmě zhůvěřilý extrém, který spoustu slabších povah vyžene od reproduktorů. Jenže přátelé, na béčkové horory se člověk také rád občas podívá, nemám pravdu? A když si přidáte navíc skvěle odvedené řemeslo, myslím si, že není moc co řešit. Prosil bych pořádný kus krvavého masa, nasekat na fašírku, nechat pořádně uhnít. Pak si pochutnám. Troufám si tvrdit, že vy také. Pokud tedy máte ty správné brutální death metalové geny. A teď mě prosím omluvte, musím jít nakrmit prasata. Už dlouho řvou hlady. Solidní masakr!sumarizace:

Nové album CATASTROPHIC EVOLUTION je nahrávkou, která je plná death metalového násilí. Je ranou mezi oči, nekompromisním materiálem, který vás rozdrtí. Kombinace krutých riffů, skvělého zvuku a obrovského tlaku dělá z novinky velmi bolestivou brutal death metalovou desku. Tohle je klasický, brutální death metal, který vám vymáchá obličej v kaluži plné krve. Žádné ústupky, žádný oddych. Jen kruté riffy, ostrý hlas a odpadající kusy vašeho těla. "Road To Dismemberment" řeže jako motorová pila, která nejde zastavit. Naporcovat, pověsit na háky a po odkapání zahodit na hromadu! Všichni fanoušci klasického brutálního death metalu by měli zbystřit svoji pozornost. Byla uvařena hodně krvavá kaše. Nahrávka působí jako srážka s pořádně rozjetým vlakem. Doporučuji všem hudebním patologům, všem fanouškům smrtícího masakru. Brutální death metalové album, které zabíjí na potkání! Morbidní práce!


Asphyx says:

The new album by CATASTROPHIC EVOLUTION is full of death metal violence. It´s a hit between eyes, uncompromising material which will smash you. This combination of cruel riffs, amazing sound and huge pressure makes this album a very hurtful brutal death album. This is a classic brutal death metal which will soak your face in a puddle of blood. No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. "Road To Dismemberment" cuts like a power saw which is impossible to turn off. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. All of those fans of the classic brutal death metal should pay attention. There has been cooked a very bloody mash. The album feels like a fast train accident. I would suggest it to all musical pathologists, all fans of death massacre. Brutal death metal album which kills everything, everywhere! Morbid work!


Tracklist:
1. Road To Dismemberment
2. What Was Happening
3. The Dead End Well
4. Keep On Walking
5. You Never Have Peace
6. Believe In Yourself
7. The Infinite Loop Of Eternal Pain
8. Mental Torment
9. The Road Of Freedom
10. The Devourer Of Souls
11. Only Evil Will Survive

band:
Carlos Mejías (vocals)
Oscar Company (Guitar, Bass)
Marco Coghe (Drum)

Share this games :

TWITTER