Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 29. prosince 2017

Home » » Recenze/review - DESECRATED GROUNDS - Lord of Insects (2017)

Recenze/review - DESECRATED GROUNDS - Lord of Insects (2017)DESECRATED GROUNDS - Lord of Insects
CD 2017, vlastní vydání


Svaté ostatky byly opět zohaveny. Zničeny a zapáleny spalujícím ohněm. Všem věřícím zůstaly jen oči pro pláč. Modly je potřeba strhnout, aby na jejich základech mohly vzniknout nové. Tak to chodí na světě odnepaměti. Otevři konečně oči a přestaň věřit bludům! Prozři, vezmi do ruky kladivo a jdi si to vyřídit se všemi.

Helsinská death thrashová úderka DESECRATED GROUNDS letos vyvrhla mezi nás nehodné svoji prvotinu. Má na svém kontě ještě demo z roku 2015. Zvukově ne příliš výrazná nahrávka je poctou starým mistrům oboru.


Na "Lord of Insects" mi asi nejvíc vadí vokál, který je stále stejný. Zaslechnout lze vlivy staré SEPULTURY, MORBID ANGEL, chvílemi snad i CANNIBAL CORPSE. Výsledný dojem není úplně špatný, ale chtělo by to zapracovat na produkci, některé skladby trošku zkrátit a přidat několik kilo energie navíc. Pak budu spokojen. Zatím se vždycky nadechnu v předtuše, že už se bude krájet maso, ale pak zjistím, že nůž je tupý a křivý. Naživo možná vše vynikne lépe, ale takhle z přehrávače desce chybí takový ten pocit, že si ji budete chtít pustit znovu. Můj verdikt je následovný - lehce nadprůměrné death thrashové album, které je v některých momentech nadějí do budoucna. Solidní, ale ničím překvapivé.Asphyx says:


Next album of classic death/thrash metal in a row. The band combines melody with death metal expertly, with enthusiasm and grace. But it's still the same. Well, not exceptional album that doesn't insult. For fans of death/thrash metal tunes obligation.

band:
Vocals: Jussi Salminen
Guitars: Keijo Loisa
Bass: Jere Sjцblom
Drums: Tapio Christiansen
Guitars: Erno Hulkkonen


Share this games :

TWITTER