DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 4. prosince 2017

Home » » Recenze/review - HANDS OF THIEVES - Feasting On Dark Intentions (2017)

Recenze/review - HANDS OF THIEVES - Feasting On Dark Intentions (2017)


HANDS OF THIEVES - Feasting On Dark Intentions
CD 2017, Hellthrasher Productions

Jdu nekonečnou mlhou stále dál. Osamocen, vyděšený a ztracený. Do obličeje mě šlehají ostré konce větví, jakoby mě chtěly obejmout a uškrtit. Konečně mýtina, uprostřed ní domek a v něm nekonečné utrpení. Potkal jsem právě svého vlastního vraha, svoji smrt. Nejdříve mě napojil, nakrmil a pak odvedl do stodoly, kde z trámu visela smyčka houpajícího provazu. "Ta je pro tebe": řekl a usmál se. Byl to poslední úsměv, který jsem na tomto světě viděl.

Hudba v člověku dokáže vyvolat různé emoce. Ty, které kolem mě poletují jako hejna netopýrů, při poslechu novinky "Feasting On Dark Intentions", jsou temné, ošklivé, bolestivé. Jedná se o naléhavý black/death/doom metal, který doslova drásá mé nervy."Feasting On Dark Intentions" pro mě bylo zpočátku značně neprostupným albem. Má hlava byla zahalena do černého oparu a nemohl jsem se do něj dostat. Snažil jsem se, ale nebylo mi přáno. Až po nějakém čase, když jsem se konečně pořádně soustředil, jsem začal objevovat jemné nuance temně zabarvených pavučin. Novinka je jako vroucí krev. V skrytu pobublává, nechává vás fascinovat rudou tmou, aby pak rozstříknuta po zdi vytvářela podivné obrazce. Podle mého názoru je album přesně tím kouskem nihilismu, který si musí každý objevit sám. Lehounce, opatrně. Jako když čekáte na lovu na svoji kořist. Přiznám se, že mě HANDS OF THIEVES do svých doom death metalových sítí lapili. Také mi vymáchali obličej v kaluži plné krve a špíny. Pokud chcete poznat své vlastní běsy, tak si tuhle nahrávku určitě dejte pod tlakem do uší. Uslyšíte, jak zní tma. Velmi dobré album!


sumarizace:

HANDS OF THIEVES se povedlo zhudebnit temnotu. Death doom black metal v jejich podání je černý, naléhavý, s obrovskou silou v melodiích. Přijdu si, jako bych byl poslán do lesa a měl vytrhnout kořeny všeho zla. Album mě zcela pohltilo a při poslechu si se mnou dělá doslova, co chce. Jsem prokletý, ponížený a zároveň se cítím silný jako nikdy dřív. Procházím se mezi stíny, jsem hadem plazícím se za svojí kořistí. Hudba zde nelze příliš uchopit slovy, ale připomíná mi zrcadlo, rozbité na tisíc kousků. Neposlouchejte "Feasting On Dark Intentions" za denního světla, nálada absolutního zmaru nejlépe vynikne někdy kolem půlnoci. Věřte a budete navěky prokleti! Tuto nahrávku bych doporučil k poslechu všem padlým kněžím. Zhudebněné inferno zde přichází pomalu, polehounku, jako šelma, lovící za soumraku. Do srdcí se vám vkrade zima a udělá vám z něj kusy chladného ledu. Black death doom metal, který je temný, jako odvrácená strana měsíce! Skvěle!

Asphyx says:

HANDS OF THIEVES composed darkness. Their Black Death Doom Metal is black, acute, with an amazing power in melodies. I feel like I have been sent into the woods and supposed to whip out all of the roots of evil for the world. This album catch me and during the listening it does a lot of things to me. I´m accursed, humiliated and at the same time I feel strong like never. I´m walking between shadows, I´m a snake which crawl for its victim. This kind of music is impossible to describe and it reminds me a mirror which is broken on thousand pieces. Do not listen to the "Feasting On Dark Intentions" during the day light because the absolute ruin mood will came out the best around the midnight. Believe and you are accursed forever! I would recommend this album to every death priests. The composed inferno is coming slowly, like a beast which hunt during the nightfall. There is going to be cold in our hearts and your heart will became one piece of ice. Death doom black metal which is dark like the other side of the moon! Amazing! 

Share this games :

TWITTER