Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 21. prosince 2017

Home » » Recenze/review - KREMLIN - Decimation of the Elites (2017)

Recenze/review - KREMLIN - Decimation of the Elites (2017)


KREMLIN - Decimation of the Elites
CD 2017, Godz ov War Productions

Zase to začalo. Tajemné vzkazy ze záhrobí, šepot nemrtvých. Hořící pentagramy na zdech, skřehot, výkřiky plné nenávisti. Hroby se znovu otevřely, aby vydaly bolestivé svědectví o nekonečné smrti. Občas je potřeba vyčistit katakomby od všeho dobrého a kanadští KREMLIN tak činí s mrazivým "švédským" odhodláním. Slyšíte ty prapodivně strašidelné zvuky? Mrtví promlouvají!"Decimation of the Elites" je prvotinou, hlasitou a neučesanou výpovědí o záhrobních rituálech. Album se nebývale povedlo. Má dobrý zahnívající zvuk, zajímavý obal a hlavně obrovský kus chladu a špíny. Tak to kdysi měly rády kapely jako GRAVE, DISMEMBER, NIHILIST, ENTRAILS, NIRVANA 2002. KREMLIN jsou na tom hodně podobně, alespoň co se stylu týká. Nové skladby v sobě obsahují přesně namíchaný koktejl blasfemie, mrazu a nálady znesvěcených hrobů. Kanaďané se s ničím nepářou, místo rozvahy rovnou útočí, místo zbytečných řečí zařvou hlasem démona. Album není ničím novátorské, ale chytlo mě svojí upřímností a jasnou vizí - zničit vás! V těchto katakombách se mi opravdu líbí a za moji maličkost hodnotím desku "Decimation of the Elites" hodně vysoko. Je pro mě výpovědí o starých časech, o okultních obřadech, o samotné smrti. Old school Swedish death metal, který je těžký jako pytel shnilých kostí. Vynikající záležitost s nádechem patiny!


sumarizace:

Když jsem si pustil "Decimation of the Elites" poprvé, měl jsem pocit, že mi zamrzlo moje srdce. Poslouchal jsem nahrávku stále častěji a mé pocity se pořád opakovaly. KREMLIN letos vydali album, které mě přesvědčilo znovu o tom, že smrt dokáže být hodně blízko. Ledové melodie, pestré riffy a vokál plný hniloby. Celková atmosféra je pak podobná té, kterou můžeme potkat v márnicích u opuštěných hřbitovů. Na tomto CD by mělo být napsáno varování: „Pozor, obsahuje studené kousky zla!“ Letošní počin severských bojovníků mi přijde velmi ostrý, se spoustou morbidních nápadů, se skvělým zvukem i produkcí. Povolávám do zbraně všechny fanoušky old school death metalu! Onen svět opět hoří! Smrt už je stará a nepotřebná. Máme místo ní KREMLIN. Death metalová nahrávka, která je plná utrpení! Vynikající album plné špíny, hnisu a nálady temných kobek. Skvěle!

Asphyx says:

When I was listening to "Decimation of the Elites" for the first time, I felt that my heart was frozen. I listened to the recordings more often and my feelings were the same. KREMLIN released this year an album that convinced me again that the death can be very close. Icy melodies, colourful riffs and vocal full of rot. The overall atmosphere is similar to the mood we can meet at morgues in abandoned cemeteries. On this CD this warning should be written: "It contains cold pieces of evil!" This act of Nordic warriors is very sharp, with lots of morbid ideas, excellent sound and production. I call to arms all fans of old school death metal! The next world is again on fire! Death is already old and useless. We've got KREMLIN instead. Death metal record, which is full of suffering! Excellent album full of dirt, pus and mood of dark dungeon. Great!

TRACKLIST
1. Nuke Them (13 families)
2. At War
3. Kremlin
4. Decimation Of The Elites
5. Exterminate The Shapeshifters
6. Babylon's Regime
7. Flat Earth
8. Under Hypnosis
9. Devilution

band:
Neutron Cannon - Hammers / Truth teller
Nuclear Grinder - Strings of Devastation / Silence Breaker
Lord Disintegrator - Plutonium Waves

Share this games :

TWITTER