SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 16. dubna 2018

Home » » Recenze/review - LECHEROUS NOCTURNE - Occultaclysmic (2018)

Recenze/review - LECHEROUS NOCTURNE - Occultaclysmic (2018)


LECHEROUS NOCTURNE - Occultaclysmic
CD 2018, Willowtip Records

Strach a obavy. Neodbytná úzkost. Nemůžeš ani vstát a fungovat. Pořád ti to hlodá v hlavě. Noční můra, realita nebo sen. Kdo ví? Pořád tě sledují. Dostali se ti do hlavy. Už dávno. Chceš se ztratit, rozplynout. Být neviditelný. Kde je tenká hranice mezi normálností a šílenstvím? 

Dnešní uspěchaná doba je pro různé psychické problémy doslova živnou půdou. Kapely jako LECHEROUS NOCTURNE vám od nich mohou pomoci nebo je ještě víc prohloubit. Jsou totiž natolik extrémní a složití, že jsou v mnohém už za hranicí vstřebatelnosti. Technický death metal zahraný se závodní rychlostí. Perfektní výkony muzikantů. Lehké posouvání hranic. Smrt, temnota, chaos. "Occultaclysmic" je pokračováním odkazu skupin jako SUFFOCATION, ORIGIN, HATE ETERNAL, NILE. Samozřejmě, s vlastním rukopisem a postupy. Kapela na posluchače během celé desky vyvíjí neskutečný tlak. Oddych nehledejte. Jedná se spíše o těžko stravitelnou a pro spoustu z vás monotónní smršť zahuštěné shnilé krve. Komplikovanost, řezavost, absolutně nekompromisní materiál. Necelých čtyřicet minut je možná až moc, ale příznivci tohoto stylu budou určitě spokojeni. Osobně mám u podobných desek trošku problém s tím, že se mi vše slévá v jeden celek. Možná mi chybí trošku víc živelnosti, živočišnosti. Mám raději, když z hudby cítím, že za ní stojí lidé. LECHEROUS NOCTURNE jsou spíše perfektně seřízený stroj na zabíjení. Je jen na vás, zda mu podlehnete. Velmi extrémní technický death metal, který vám nedá vydechnout.


sumarizace:

LECHEROUS NOCTURNE  nahráli velmi kruté, krvavé album. Pokud byste dnes hledali technický brutal death metalovou kapelu, která se nebojí pořádně říznout do masa a zároveň hraje zajímavě, pak jste tady správně. "Occultaclysmic" je albem, které bolí, je nezvykle pestré a velmi dynamické zároveň. Fanoušci stylu by měli zbystřit svoji pozornost, protože tady se odehrávají pořádně „hnusná“ hudební jatka. Američané moc dobře vědí, jak složit dobrou skladbu. Prohrabují se hromadami mrtvol s velkým citem pro věc. Muzika je zde velmi ošklivá, šílená a připomíná záběry z vivisekce. Pokud bych měl letos někomu doporučit kapelu, která nahrála velmi dobré technické brutal death metalové album, byli by to rozhodně LECHEROUS NOCTURNE! Tihle patologové opravdu moc dobře vědí, jak se dělá dobrá práce. Deska, která vám shnije v přehrávačích!

Asphyx says:

LECHEROUS NOCTURNE  recorded a very cruel, bloody album. If you are looking for a slamming brutal death metal band that isn't scared to cut into meat and is playing interesting as well, so you're right here. "Occultaclysmic" is an album that hurts, it's unusually colourful and very dynamic at the same time. Fans of the style should sit up their attention, because here are played very “ugly” music massacre. The Americans know very well how to compose a good song. The music here is very ugly, crazy and reminds images of autopsy. If I would recommend someone a band this year, that recorded a very good slamming brutal death metal album, it would be definitely LECHEROUS NOCTURNE! These pathologists really know very well how to do a good job. Album, that will rot in yours CD players!

Share this games :

TWITTER