SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 19. května 2018

Home » » Recenze/review - RITUAL NECROMANCY - Disinterred Horror (2018)

Recenze/review - RITUAL NECROMANCY - Disinterred Horror (2018)


RITUAL NECROMANCY - Disinterred Horror
CD 2018, Dark Descent Records

Zlé našeptávání, tichý ponurý smích. Světla stíněná temnými náladami. Smutek a smrt, znovuzrození. Katedrála plná postav v kápích. Stojíme v kruhu. V očekávání. Rituál může začít. Ježíš zase krvácí! Naše oběť se chvěje ve vlnách křečí. Z chóru zazní první tóny. Seance pomalu propuká.

RITUAL NECROMANCY jsou temní američtí death metalisté, kteří se ve svých skladbách zabývají smrtí, mysticismem a okultními vědami. Jsou tajemní a zžíraví jako desky kapel INCANTATION, IMPETUOUS RITUAL, PORTAL, CRUCIAMENTUM, IMMOLATION, DEAD CONGREGATION, IGNIVOMOUS. Jsou také černí a nihilističtí jako zkažená krev.Pro podobné nahrávky musí mít člověk ten správný morbidní cit. Doporučuje se častá návštěva hřbitovů a dlouhodobé přespávání v dubových rakvích. Pro poslech musíte své tělo oprostit od pozemských hříchů a očistit se pekelným ohněm. Fascinuje mě nálada alba, užívám si mrtvolný zvuk i nemocemi nasáklý vokál. Mám pocit, že jsem v jedné dávno opuštěné kobce, kde spolu s ostatními souvěrci vzýváme temné síly. Nahrávka je nebývalé špinavá, velmi dobře složená, i když zpočátku neprostupná a šílená. Jenže přátelé, takhle se u nás v záhrobí hraje. Pokud překonáte prvotní odpor a necháte si pořádně pustit žilou, troufám si tvrdit, že pak podlehnete jako já. U této desky zemřete krutou smrtí a ještě budete blahořečit den, kdy jste ji poprvé potkali. Nihilistický temný death metal, který vás spálí na popel! Skvěle!


sumarizace:

Album "Disinterred Horror" se pohybuje ve stejných oblastech, jako desky třeba takových INCANATATION, IMPETUOUS RITUAL, PORTAL, CRUCIAMENTUM, ale i IMMOLATION, DEAD CONGREGATION, IGNIVOMOUS. Novinka vyznívá možná ještě víc chorobněji, než předchozí počiny. Je nechutnou zprávou o ošklivých zákoutích lidské mysli. Je výpovědí o nihilismu, negativismu a okultismu. Je obřadem plným trpících obětí a hlavně hudbou, ze které odkapává zkažená krev. Dávno neexistuje žádné dobro a svět byl zahalen nenávistí. RITUAL NECROMANCY jsou zde, aby o tom podali výpověď. Daří se jim to na výbornou. Tohle album vámi prostoupí jako čepel rezavého nože. Užijte si ten pocit beznaděje, smutku a nekonečného rouhání. Prašivý, devastující death metal, který je až po okraj narvaný tmou! Vynikající záležitost!

Asphyx says:


The album "Disinterred Horror" is in the same fields as albums by INCANATATION, IMPETUOUS RITUAL, PORTAL, CRUCIAMENTUM but also IMMOLATION, DEAD CONGREGATION, IGNIVOMOUS. The new album sounds even sicker than the previous ones. It is like a disgusting message of dirt corners of human mind. It is a testimony of nihilism, negativity and occultism. It is like a ceremony full of suffering victims and most importantly there is the music which makes my body leak bad blood. There is no longer any good at this world anymore and the world has been covered in hate. RITUAL NECROMANCY are here to tell us about that. And they do a great job. This album will go through you like a blade of a rusty knife. Enjoy the feeling of hopelessness, sadness and endless blasphemy. Ashy, destroying death metal which is filled with darkness! Excellent album!

Track listing:
1. To Raise the Writhing Shadows
2. Command the Sigil
3. Discarnate Machination
4. Cymbellum Eosphorous

band:
A.W. - Guitars
J.R. - Guitars 
J.F. - Bass/Vocals 
K.S. - Drums


Share this games :

TWITTER