SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 3. února 2020

Home » » Recenze/review - RUIN LUST - Sacrifice (2019)

Recenze/review - RUIN LUST - Sacrifice (2019)


RUIN LUST - Sacrifice
tape, vinyl 2019, Sentient Ruin Laboratories

for english please scroll down

Z podobného zážitku jsem měl vždycky strach. Děsil mě ve snech. Mí trýznitelé jakoby znali mé noční můry. Když mě zavírali do dubové rakve, tak jsem křičel bolestí v předtuše něčeho šíleného. Chytl mě amok a jejich smích ještě víc všechno umocňoval. Jsem zavřený několik metrů pod zemí a ruce mám krvavé od neustálého škrábání do víka. Pomalu mi dochází dech a vlastně i život. Připadá mi, že jsem celý život k podobné smrti směřoval, pomalu, s neoblomnou jistotou. Sebevrah by jistě napsal něco o splněném snu, ale mě přece čekalo ještě tolik pěkných věcí. Teď už je to jedno, teď už je jedno úplně všechno.

Poslech novinky black death metalových blasfemiků RUIN LUST se rovná podobnému klaustrofobickému zážitku. Jejich nová deska s jednoduchých názvem "Sacrifice" v sobě obsahuje tolik špinavé a temné energie, že hrozí každou chvíli samovznícení. Člověk má opravdu pocit, že se dívá do očí samotné Smrti. Peklo!RUIN LUST předkládají opravdu notně hnilobný materiál. V určitých momentech nepřehledný, šílený a zběsilý. Pokaždé, když si narvu desku několikrát po sobě do hlavy, tak si musím otevřít okno a nadechnout se. Starodávné táhlé melodie INCANTATION se zde potkávají s nechutností BLASPHEMY, BEHERIT, PROCLAMATION, ARCHGOAT, SARCÓFAGO, BLACK WITCHERY. Nihilismus, blasfemie, hudební zvrácenost, polykání zkažené krve. Naleznete zde všechno potřebné pro záhrobní rituály i pro poctivý pohřeb zaživa. Možná se nám časem postupně rozloží všechny tkáně v těle a rozpadneme se v prach, ale poslech podobných nahrávek stojí rozhodně za to. Loňské album "Sacrifice" se povedlo po všech stránkách. Je jako věci, o kterých se nemluví, které vyplouvají na povrch až po nějaké době. Myslím si, že dobro musí mít oponenta. Zde jej máte, jmenuje se RUIN LUST a smete vás z povrchu zemského. Obraťte všechny kříže směrem dolů, vypijte všechny kalichy hořkosti, ale hlavně nezapomeňte, že smrt má nové jméno! Black death metal, u kterého se rozpadnete v prach!sumarizace:

Vítejte na onom světě. V totálním chaosu a zmatku. Zde předvádějí RUIN LUST svá nekalá kouzla. Jsou zkažení, jako voda v řece Styx. Ortodoxní a nihilističtí, jako ten nekrutější obřad pro velebení Satana. Nahráno a vypáleno na nosič bylo totální zlo bez jakýchkoliv příkras. Jen krutá temnota.

"Sacrifice" je obrácenou modlitbou ve stylu INCANTATION, BLASPHEMY, BEHERIT, PROCLAMATION, ARCHGOAT, SARCÓFAGO, BLACK WITCHERY. Během celé desky se jde absolutně na hranu, posluchačovi není darováno nic zadarmo. Nemusí to vyhovovat každému, ale příznivci temných, pomalu hnijících desek, by mohli být spokojeni. Jedná se zkrátka o chorobami nasáklý starý poctivý black death metal. Pokud máte rádi smrt v této podobě, pravděpodobně budete tuhle nahrávku točit ve svých přehrávačích do skonání světa. Vy ostatní se pokřižujete a vezmete nohy na ramena. Osobně musím mít na RUIN LUST náladu. Když se setmí a městem se začnou ploužit divné stíny. Když se mraky poprvé dotknou země. A když mě povolá záhrobí do zbraně. Pak jsem prokletý. Závěr je jednoduchý. Tohle je pravé peklo se vším, co k tomu patří. Berte a nebo nechte být. Inferno!


Asphyx says:

Welcome to the other world! In the total mess and chaos. Here the RUIN LUST performs their wicked magic. They are putrid as water in the Styx River. Orthodox and nihilistic like the cruelest ritual for the glorification of Satan. Absolute evil without any embellishment was recorded and released on the album. Only the cruel dark!

"Sacrifice" is an inverted prayer with style like INCANTATION, BLASPHEMY, BEHERIT, PROCLAMATION, ARCHGOAT, SARCÓFAGO, BLACK WITCHERY. During the listening to the whole record, you are led on the absolute edge; listeners can’t have anything for free. This music is not for everyone, but the fans of dark, slowly putrefying records should be satisfied. It is just by sickness soaked old true black death metal. If you like the death in this form, probably you will listen to this record until the end of the world. Personally, I must have the right mood for the RUIN LUST listening. When everything becomes dark, and the city is full of the weird shadows. When the clouds touch the ground for the first time. And when the other world calls me to arms. Then I am cursed! The conclusion is easy. This is the real hell with everything, which belongs to it. So take it or let it be. Inferno!


TRACKLIST
1. Summoner (instrumental)
2. Magus
3. Sacrifice
4. Death
5. Seer
6. Mirros Of Broken Blood
7. 言語っていう病気

Share this games :

TWITTER