Recenze/review - ARCHGOAT - Worship the Eternal Darkness (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 6. prosince 2017

Home » » Recenze/review - SERPENTRANCE - The Besieged Sanctum (2017)

Recenze/review - SERPENTRANCE - The Besieged Sanctum (2017)


SERPENTRANCE - The Besieged Sanctum 
CD, LP 2017, Blood Harvest

Nakresli mi na zeď vlastní krví, co jsi viděla ve svých nočních můrách! Odvezl jsem tě sem, do chrámu svátosti, abych z tebe vyhnal ďábla. Zmítáš se, drásáš nehty omítku a zakláníš hlavu v dlouhých křečích. Pálím tě železem, nechávám zaříkávat, ale nic nepomáhá. Propadla si temnotě a já tě ztratil. Na věky, až do doby, než si pro mě přijdeš. 

Ruští SERPENTRANCE jsou ze stejné čeledi jako PSEUDOGOD, GRAVE MIASMA, LVCIFYRE, DIOCLETIAN, ARCHGOAT a samozřejmě INCANTATION. Atmosféra je zde ukryta v agresivní tmě, v počátečním black death metalovém chaosu, který když vyvře na povrch, tak vás rozloží na prvočástice. Rusové rozehrávají hned od začátku hodně nečistou hru.
U "The Besieged Sanctum" se probouzejí duše zemřelých, aby podaly zprávu o konci našeho světa. Opuštěná katedrála, na stěnách ukřižovaní kněží. Krev jim z ran odtéká pomalu, hnisavě. Středem mezi sloupy kráčí velekněz pekel a v ruce drží právě zmiňované album. Pouští je všem ovečkám, které v pokleku čekají na poslední soud. Tolik tmy, rouhání a nihilismu je možno vstřebat pouze postupně. Znesvěcené hostie také nejdřív nevěřícně polknete a teprve až potom propadnete peklu. Líbí se mi stavba skladeb, které postupně gradují a je v nich ve velmi krutém poměru namíchána zloba a nenávist. Pokud milujete bolest a rádi se necháváte unášet hudbou do opuštěných katakomb, tak si desku určitě vychutnáte. Stejně jako já, váš průvodce oním světem. Black death metal, který vám znechutí veškeré dobro! Velmi dobře.


sumarizace:

Okultní death metalisté SERPENTRANCE na svém novém albu jasně pochopili základní myšlenku zla. Album je napěchované tmou, špínou, hnisem. Připomíná nekonečnou bažinu, plnou hnijících utopenců. Každým dalším poslechem vás stahuje do svého nitra a vy máte sto chutí podlehnout nihilismu. Líbí se mi smutné vrstvy kytar i syrová nálada celé nahrávky. "The Besieged Sanctum" je jako četba ze starých spirituálních knih. Plazí se pomalu jako had, čekající na svoji oběť. Během společných setkání jsem jako uhranutý, prokletý, vyhoštěný z tohoto světa. Procházím se záhrobím, nasávám šedivou atmosféru a těším se na každý další song. Death metal v tomto provedení bude dělat dobře všem, kdo mají rádi onen svět. Smrt je opravdu hodně blízko! Podává vám ruku a vy přijímáte. Tahle okultní seance se určitě povedla! Temná, death metalová nahrávka, která vyvolává duše dávno zemřelých. Skvěle!

Asphyx says:

Occult death metallers SERPENTRANCE clearly get the basic idea of ​​evil on their new album. The album is full of darkness, dirt and pus. it recalls the endless swamp full of rotting drowned bodies. It pull you down into its mind with each next listening and you want to go down the nihilism. I like sad sounds of guitars and raw mood of the record. "The Besieged Sanctum" is like reading from the old spiritual books. It is crawling slowly like a snake waiting for its victim. During the common meetings I'm bewitched, cursed, expelled from this world. I'm walking in the beyond, I'm soaking up the grey atmosphere and I'm looking forward to the next song. Death metal in this way will do well to all who loves the other world. Death is really close! It gives you its hand and you take up. This occult seance was succeeded! Dark, death metal record, which invokes souls of long dead. Great!


TRACK STREAM:
http://bloodharvestrecords.bandcamp.com/album/the-besieged-sanctum
Share this games :

TWITTER