SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 13. dubna 2018

Home » » Recenze/review - ANGEROT - The Splendid Iniquity (2018)

Recenze/review - ANGEROT - The Splendid Iniquity (2018)


ANGEROT - The Splendid Iniquity
CD 2018, Black Market Metal

O téhle mrtvole jsem dlouho nevěděl. Byla uložena v dřevěné rakvi a ležela úplně stranou veškerého dění. Dokonce i ostatní nemrtví se jí stranili. Smrt si ale nevybírá a já jako hrobník jsem musel provést nezbytné ohledání. Otevřel jsem shnilé víko, vyděsil se jejím šklebem a pomalu vytáhl z kostnatých rukou zbrusu nové CD amerických ANGEROT.

Švédský death metal znovu dobývá svět. Opět vznikají další a další kapely, které ctí staré dobré GRAVE, ENTRAILS, ENTOMBED, NIHILIST, DISMEMBER, CARNAGE. ANGEROT patří mezi ně a nutno rovnou říci, že severské řemeslo zvládají na výbornou. Novinka je plná špíny, chladu a drcení prašivých kostí."The Splendid Iniquity" je velmi dobře zvukově ošetřené album. Chřestí se o sto šest, postupy jsou sice známé již několik desítek let, ale komu to vadí? Důležitý je hlavně výsledný dojem, chuť zabíjet hudbou a hromady shnilých mrtvol. Na prvotině ANGEROT najdete úplně vše. Sice nic navíc, ale přesto mě novinka uhranula svojí opravdovostí, silou, nadšením a energií. Pokud uléháte do rakve každý večer s chutí dobýt severské katakomby, tak rozhodně neváhejte. Zklamáni nebudete. Američané přinášejí přesně ten druh smrtícího koktejlu, který mám tolik rád. Namíchána nám byla temnota, chlad a smrt. Co si přát víc? Old school Swedish death metal forever! Amen!


sumarizace:

ANGEROT nám na své novince jasně ukazují, že dobrý švédský death metal se dá hrát i v USA. Albem jsem od začátku až do konce absolutně stržen a pohlcen. Je jako přitažlivý magnet, plný utrpení, chladu a smrti. Američané umí krásně balancovat mezi rychlými a pomalými pasážemi. Líbí se mi jak zvuk, tak jednotlivé nápady. Nahrávka působí zvláštním smutným dojmem. Evokuje ve mně vzpomínky na poslední věci člověka. Jsme prach a v prach se obrátíme! Jako celek je CD krásnou ukázkou velmi dobrého řemesla, zběsilosti a šílenství. Pokud máte rádi devadesátá léta v jejich nejlepší formě, tak budete určitě spokojeni. "The Splendid Iniquity" působí jako seknutí sekyrou přímo do hlavy. Rozpůlí vás na dvě části. Jedna bude pařit jako o závod a druhá spočine v nekonečném utrpení. Švédský death metal z USA, který vás spálí mrazem! Vynikající záležitost.


Asphyx says:

ANGEROT shows us on their new album how good is Swedish death metal played in USA. This album broke me down and I was absolutely absorbed since the begging. It is like a magnet, full of misery, cold and death. American maniacs knows how to balance between fast and slow passages. I like the sound and the ideas. This record feels interestingly sad. It evokes memories of last possessions of man. We are just an ash and we will be ash again! As a whole this CD is a nice example of good work, furiousness and craziness. If you like the 90th in its best from you will be satisfied with this album. "The Splendid Iniquity" feels like a cut of axe right into a head. It will cut you in half. One half will go crazy for parties and the other half will be dead in the infinite misery. Swedish death metal from USA which will burn you with coldness! Amazing!

facebook.com/Angerot
blackmarketmetal.net
facebook.com/blackmarketmetal
Share this games :

TWITTER