SYMBOLIC FEST OPEN AIR 2022

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 3. července 2018

Home » » Recenze/review - BURNING FLESH - Human Flesh Fertilizer (2018)

Recenze/review - BURNING FLESH - Human Flesh Fertilizer (2018)


BURNING FLESH - Human Flesh Fertilizer
CD 2018, Nice to Eat You Records

Měl jsem co dělat, aby u mě nedošlo k celkovému kolapsu organismu. Touha jít na hranu, překonávat další mety, se mi málem vymstila. To, co bylo původně hrou, se jako nějaký ostrý bumerang vrátilo a rozsekalo mě na pomyslnou krvavou hromadu. Mozek se začal vařit ve vlastní šťávě. Jsem ocejchován, zničen a pokořen. Svým vlastním já a hudbou totálně devastujícího uskupení BURNING FLESH.

Brutální death metal v podobě, ve které se mísí temnota s urputností a extrémem. I tahle smečka jde totálně na hranu, možná i kousek za ní. Rychle, zběsile, komplikovaně, přesto s důrazem na srozumitelnost. Lidstvo jako druh je během poslechu stejně určeno k likvidaci. Nepotřebuje k tomu ani nikoho jiného. Zničí se samo. "Human Flesh Fertilizer" je deskou, která v sobě má rozbušku. Tepající časovač, který vybuchne několikrát během každé skladby."Human Flesh Fertilizer" má klasický brutální zvuk, obal i ostatní propriety. Pokud se rádi pohybujete na jatkách, v opuštěných domech šílenství, nedělá vám problém krev v krutých filmech a potřebujete pořádně vyčistit hlavu, tak vám mohu letošní počin BURNING FLESH jen doporučit. Jedná se o tradiční náklad syrového masa. Nevím, jak často vám někdo otevírá lebku a vráží do mozku ostré hřeby s úmyslem změnit vaši mysl, ale musí to být rozhodně zajímavá zkušenost, co říkáte? Troufám si tvrdit, že něco podobného zažijete i s touhle smečkou. Nečekejte zázraky, ani nic převratného, ale album se velmi dobře poslouchá a krev stříká všude kolem. Myslím, že podobnou rasovinu rád a s chutí občas proženu hlavou. Masakr!


sumarizace:

Nové album BURNING FLESH je nahrávkou, která je plná death metalového násilí. Je ranou mezi oči, nekompromisním materiálem, který vás rozdrtí. Kombinace krutých riffů, skvělého zvuku a obrovského tlaku dělá z novinky velmi bolestivou death metalovou desku. Tohle je klasický, brutální death metal, který vám vymáchá obličej v kaluži plné krve. Žádné ústupky, žádný oddych. Jen kruté riffy, ostrý hlas a odpadající kusy vašeho těla. "Human Flesh Fertilizer" řeže jako motorová pila, která nejde zastavit. Naporcovat, pověsit na háky a po odkapání zahodit na hromadu! Všichni fanoušci klasického brutálního death metalu by měli zbystřit svoji pozornost. Byla uvařena hodně krvavá kaše. Nahrávka působí jako srážka s pořádně rozjetým vlakem. Doporučuji všem hudebním patologům, všem fanouškům smrtícího masakru. Brutální death metalové album, které zabíjí na potkání! Skvělá morbidní práce!

Asphyx says:

The new album by BURNING FLESH is full of death metal violence. It´s a hit between eyes, uncompromising material which will smash you. This combination of cruel riffs, amazing sound and huge pressure makes this album a very hurtful death album. This is a classic brutal death metal which will soak your face in a puddle of blood. No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. "Human Flesh Fertilizer" cuts like a power saw which is impossible to turn off. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. All of those fans of the classic brutal death metal should pay attention. There has been cooked a very bloody mash. The album feels like a fast train accident. I would suggest it to all musical pathologists, all fans of death massacre. Brutal death metal album which kills everything, everywhere! Amazing morbid work!


Tracklist:
1. The Great Take Over Of Tellus
2. Chain Reaction
3. Wall Of Lead
4. Acid Ocean
5. Human Flesh Fertilizer
6. Burning UV Rays 
7. Corium
8. Human Vivisection
9. Carnivore Mycose
10. The Last Animal To Kill
11. Feeding Earthworms
12. Mankind Overclocked

band:
Anthony (guitare), Diego (guitare), MULK (chant), Guillaume (basse), Sylvain (batterie)

Share this games :

TWITTER