Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 5. září 2018

Home » » Recenze/review - SODOMIZED - Gutbucket (2018)

Recenze/review - SODOMIZED - Gutbucket (2018)


SODOMIZED - Gutbucket
EP 2018, vlastní vydání

Vypalování cejchů do lidské kůže se stalo nejenom mojí prací, ale také koníčkem. Miluji vůni spáleného masa, vaše výkřiky plné bolesti a utrpení. Vychutnávám si neposkvrněná těla, jsou pro mě plátnem, zvoucím k umění. Co na tom, že většina z vás nakonec nepřežije? Buďte rádi, že jste se stali předlohou něco velkého. Pálí se kůže, škvaří tkáně. Oči máte v sloup a nebohý křik je pro mě tím nekrásnějším chórem. Vítejte v klasickém brutálním death metalu, v síni, ze které neodejdete živi.

SODOMIZED jsou jak známo šílenci, kteří svá první dema nahráli ještě v devadesátých letech. Po svém návratu v roce 2015 opět mocně zařvali, aby dali všem na vědomí, že tradiční brutální death metal ve stylu CANNIBAL CORPSE, INTERNAL BLEEDING, MORTICIAN, LIVIDITY, FLESHGRIND se syrovým a krvavým zvukem ještě nevymřel. Letos přicházejí s novým EP "Gutbucket", které vám vypálí do kůže ty nejkrásnější ornamenty."Gutbucket" je mokvajícím kusem masa ze staré školy. Valivé riffy, chorobný vokál, smrt v očích. Jsou opravdoví, zničující a devastující. Šest songů plných smrti, šest odpovědí na sodomii, hudební násilí. Vzduchem se vznáší nálada opuštěných piteven. Atmosféra desky je jakoby zastřená, šedá a chladná. Tradičně "ošklivý" obal, surové nástupy, sypačky a hnilobné melodie, tohle vše dohromady tvoří celek, který by neměl nechat v klidu žádného fanouška stylu. SODOMIZED sice nepřinášejí nic nového, ale je znát, že svůj hudební nátisk tvořili v dávných časech. Vytáhněte si každý svoji mrtvolu, uspořádejte dlouhé orgie, vyvrhněte svá střeva z těla, zkrátka a dobře, užívejte si poctivá, upřímně zahraná jatka. Masakr! Skvěle!

sumarizace: 

Novinka amerických SODOMIZED je krutá, zlá a ošklivá. Morbidní melodie se střídají s ještě nechutnějšími motivy. Tohle je brutální death metal v jeho klasické podobě. Syrový, masakrující. Z desky cítím obrovský tlak a energii. Možná se občas SODOMIZED nevyhnou určité monotónnosti, ale to tak nějak k tomuto stylu patří, jako k hrobníkovi lopata. Užívám si houpavé melodie, chrlím spolu se zpěvákem chorobné texty. Jsem u poslechu po lokty ponořen v krvi a spolu s SODOMIZED provádím pořádně nechutnou pitvu. Pokud se potřebujete odreagovat od dnešního ošklivého světa, neznám nic lepšího, než si narvat do hlavy "Gutbucket". Co na tom, že zde ožívají mrtvoly a pánům chirurgům všichni na operačním sále zemřou? Tak to má být a tak je tomu v brutálním death metalu správně. Letošní album vás smete jako tsunami. Berte a nebo nechte být! Skvělá řeznická práce! 

Asphyx says:

The new album by American SODOMIZED is cruel, bad and ugly. Morbid melodies are changed by more disgusting motives. This is a brutal death metal in its classic form. Raw, cruel. I feel the huge pressure and energy from this album. There is some monotonous passages, however this is something typical for this style like a shovel for a grave digger. I enjoy their melodies and I have to sing the lyrics with the singer. During the listening of this album I´m lying in the blood and with the SODOMIZED I´m doing a disgusting necroscopy. If you have to clean yourself from today´s ugly world I don´t know better way how to do it than listen to the "Gutbucket". Who cares that death bodies are coming back to live and every person who is being operated by surgeon will die? This is how it´s supposed to be in the real brutal death metal. This album is going to take you like a tsunami. Take it or leave it! Amazing butcher work!

Share this games :

TWITTER