DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 15. května 2019

Home » » Recenze/review - DEPRAVED MURDER - Manifestation (2019)

Recenze/review - DEPRAVED MURDER - Manifestation (2019)


DEPRAVED MURDER - Manifestation
CD 2019, Comatose Music

Asi je to normální, odvrátit tvář, když člověk vidí nějaké zlé a ošklivé věci. Třeba mrtvolu na silnici nebo válku, kde jsou vojáci jen kusem masa jdoucím na porážku. Poslední dobou je to ale jiné. Největší problém není na místě bouračky, ale v protisměru, protože každý zastavuje a natáčí si utrpení jiných na mobilní telefon. Ptáte se také proč? Občas se mi chce z některých jedinců a jejich hyenismu zvracet. Raději se (opět) zavírám doma a pouštím si brutální muziku. U té aspoň vím, že je vše předkládáno s nadsázkou.

Vezměte si třeba takové DEPRAVED MURDER z Indonésie a jejich poctu klasickému brutálnímu death metalu v podobě jejich letošní desky "Manifestation". Tradiční syrový masakr, který se poslouchá doslova sám. Pořád lepší, než kroužit jako sup kolem cizího neštěstí.Pokud bychom měli novinku "Manifestation" nějakým způsobem popsat, tak bychom určitě museli zmínit kapely jako BROKEN HOPE, DEVOURMENT, SKINLESS, DEEDS OF FLESH. Jedná se přesně o takový ten nasypaný smrtící kov, u kterého si začnete časem podupávat nohou a i když po celou dobu poslechu budete mít pocit, že už jste všechno někde slyšeli, tak neodoláte a narvete si je během dne několikrát do hlavy. O mě je známo, že u kapel oceňuji hlavně nadšení, dobré řemeslo, poctivost a jiskru. Na DEPRAVED MURDER se mi asi nejvíc líbí, že jsou opravdoví, uvěřitelní, syroví jako mrtvola pohozená u cesty. Album řeže pěkně, možná bych sice ocenil větší pestrost, ale takhle někde v klubu to musí být opravdový masakr. Zabijáci z Indonésie zkrátka rozumí své morbidní práci. A o to jde především. Krutá odpověď na všechny nechutnosti světa! Velmi dobře!sumarizace:

Nové album DEPRAVED MURDER je nahrávkou, která je plná death metalového násilí. Je ranou mezi oči, nekompromisním materiálem, který vás rozdrtí. Kombinace krutých riffů, skvělého zvuku a obrovského tlaku dělá z novinky velmi bolestivou death metalovou desku. Tohle je klasický, brutální death metal, který vám vymáchá obličej v kaluži plné krve. Žádné ústupky, žádný oddych. Jen kruté riffy, ostrý hlas a odpadající kusy vašeho těla. "Manifestation" řeže jako motorová pila, která nejde zastavit. Naporcovat, pověsit na háky a po odkapání zahodit na hromadu! Všichni fanoušci klasického brutálního death metalu by měli zbystřit svoji pozornost. Byla uvařena hodně krvavá kaše. Nahrávka působí jako srážka s pořádně rozjetým vlakem. Doporučuji všem hudebním patologům, všem fanouškům smrtícího masakru. Brutální death metalové album, které zabíjí na potkání! Asphyx says:

The new album by DEPRAVED MURDER is full of death metal violence. It´s a hit between eyes, uncompromising material which will smash you. This combination of cruel riffs, amazing sound and huge pressure makes this album a very hurtful death album. This is a classic brutal death metal which will soak your face in a puddle of blood. No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. "Manifestation" cuts like a power saw which is impossible to turn off. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. All of those fans of the classic brutal death metal should pay attention. There has been cooked a very bloody mash. The album feels like a fast train accident. I would suggest it to all musical pathologists, all fans of death massacre. Brutal death metal album which kills everything, everywhere!


Line-up: 
Ogy Pradana - Guitars
Sahrul Ramadhan - Drums
Ismul Azam - Bass
Clod 'The Ripper' De Rosa - Vocals (Guest) 

Share this games :

TWITTER