Info - HEAVING EARTH se po dlouhých šesti letech vrací na pódia! / HEAVING EARTH returns to the stage after six long years!

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 31. srpna 2020

Home » » Info - KAFEST č. 3: Thrashový uragán v Modré Vopici

Info - KAFEST č. 3: Thrashový uragán v Modré Vopici


info:
https://www.facebook.com/events/2611929655532709/
https://www.facebook.com/coffeegrinder.cz/


Sobota 12. září 2020, 15.00 - 24.00, Praha - Modrá Vopice

Po dvou úspěšných ročnících se letos potřetí hlásí o slovo zářijový Kafest, tedy přehlídka toho nejlepšího, co československá thrashmetalová scéna nabízí. 
Vzhledem k tomu, že v této době nejde příliš dopředu plánovat, odpadli z původně oznámené sestavy němečtí Assassin, kteří měli plnit roli headlinerů. Trochu zamrzelo, že to nakonec nedopadlo, ale československý underground často převálcuje hlavní zahraniční hvězdu. A letošní sezona je opět nabitá ohromnou thrashmetalovou energií.

Když odečteme United Corpses, kteří vlastně pořád teprve začínají a mají tudíž vše teprve před sebou, tak další pohled do lineupu nabízí hned devět headlinerů - Götterdämmerung, Exorcizphobia, Laid To Waste, Lahar, Nahum, Bajonet, Kaar a slovenská paráda v podobě Majster Kat a Radiation.

V Modré Vopici se budou kapely střídat na venkovním i vnitřním pódiu. Jako první vystoupí v 15 hodin United Corpses, celý program před půlnocí uzavřou domácí Kaar. Jelikož se střídání kapel ukončí ve 22 hodin, kdy už není možné hrát na venkovním pódiu, a následně uvnitř poté vystoupí jen dvě, je zaručený konec kolem půlnoci.

Chybět nebude rozšířená nabídka občerstvení, venkovní pípa, tématická výzdoba klubu a také tombola o zajímavé ceny, které dodají zúčastněné kapely i spřízněné duše Kafestu. Samozřejmostí už jsou Kafestová trička s logy aktuálních kapel a novou grafikou.

Od 1. září je nutné nosit na vnitřní klubové akce roušky. Každý má na nařízení vlády svůj názor, ovšem stále jde o nařízení vlády, které musí být respektováno. Na místě bude dostatek dezinfekčních prostředků, ovšem díky tomu, že se budou střídat venkovní a vnitřní pódia a při hraní uvnitř budou otevřena vrata do dvora, je akce brána jako open air. Ostatně s otevřenými vraty do dvora není Modrá Vopice brána jako uzavřený klub.

Počet vstupenek je omezen na 300 kusů. Cena v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Veškeré informace a novinky jsou k dispozici na facebookové události či profilu pořadatele. Nebo na e-mailové adrese coffeegrinder.cz@gmail.com.

Kafest 2020 lineup

United Corpses (thrash speed, Holoubkov)

Götterdämmerung (thrash, Brno)

Exorcizphobia (thrash crossover, Trutnov)

Radiation (thrash death, Bratislava)

Laid To Waste (thrash speed, Praha)

Majster Kat (thrash, Bratislava)

Lahar (thrash, Písek)

Nahum (thrash death, Písek)

Bajonet (thrash ze stoky, Praha)

Kaar (thrash, Praha)Share this games :

TWITTER