DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 24. března 2022

Home » , , , , , , , , , , , , , , » Recenze/review - PERSECUTORY - Summoning the Lawless Legions (2022)

Recenze/review - PERSECUTORY - Summoning the Lawless Legions (2022)


PERSECUTORY - Summoning the Lawless Legions
CD 2022, Godz Ov War Productions

for english please scroll down

Štětec, namočený v čerstvé krvi. Nejlepší je, když tělo ještě aspoň trošku žije. Mám potom pocit, že pentagram více září do tmy. Mysleli si, že jsem divný, že je má mysl chorá, ale já jediný věděl, co se kolem děje. Peklo mi mnohokrát ukázalo svoji pravou tvář. Uvěřil jsem již jako mladý, ale svoji víru jsem musel tajit. Pokaždé, když se setmělo, mé oči začaly žhnout a dostal jsem chuť na čerstvé maso. Prošel jsem proměnou, stal se démonem a dnes vím, že jsem udělal dobře. Tenhle svět patří dávno temnotě.

PERSECUTORY pocházejí z Turecka a jsou stejně jako já naplno oddání pánovi pekel. Hrají sírou nasáklý black a death metal. V jejich hudbě naleznete spoustu špíny, nenávisti, chladu a smrti. Bolestivé, ošklivé smrti. 


Hudba PERSECUTORY mě nabíjí černou energií, pokaždé mě chytne a nepustí, dokud nepřestane album hrát. Mám rád kapely, které mě dokáží strhnout, které ve mě probudí emoce a tentokrát i skrytou sílu a energii. Možná si někdy nevěřil v peklo, možná si váhal a utápěl se naději, že světlo nakonec vždy zvítězí. S touto myšlenkou zde ale nepochodíš. Jedná se totiž o neskutečně nasypaný black death metal s jedovatým vokálem, skvělým zvukem, démonickým obalem. Jako bys pitval samotné čerty, jako bys pálil rozžhaveným železem prokleté. Deska je šílená, divoká, ale také chladná a se spoustou tajemných a záhadných pasáží. Kolem nohou se plazí malá háďata. Brzy vyrostou, nakrmená lidskou nenávistí. Nebudu vám záměrně nahrávku k nikomu přirovnávat, lepší je opravdu (ostatně jako vždy) poslouchat a nechat na sebe vše působit. Jen si dávejte pozor, abyste nezačali také kreslit pentagramy čerstvou krví. Obrácené kříže zase jednou hoří jasným plamenem. Kněz má proříznuté hrdlo a v lidech se probudily jejich odvrácené myšlenky. Turci možná nevymýšlejí nic nového, ale hrají upřímně a já jejich muzice absolutně věřím. Absolutní black death metalová blasfemie lidské mysli!


Asphyx says:

We always recognize each other in a few moments. According to the glowing eyes, according to the death stamp which we have burned out into the skin. Curse, condemnation, we are as zombies faltering mistakenly in this world. We turn the crosses down; we are afraid of the holy water, we search for dark corners. We fly on the wings of ravens, absorb the flickering energy of the coming storms. We are fans of honest, pure death/black metal. I would like to welcome you today at another open grave.

The music stored in this grave had to decay for years in absolute darkness. I am taking a knife and remove a torn cloth. The bones and the rest of the meat are detached, it looks like the dead body moves. I feel fear, cold and hopelessness. Somewhere in these places, the album of the Turkish black death metalists PERSECUTORY had to be created.

PERSECUTORY are depraved posthumous sons of darkness. According to the style they are moving in wet compositions, in fast and also slower passages. But especially, on the reverse side of the human mind. The album with excellent sound burns until the exhumed corpse in front of us comes to life again. He tells long stories about suffering, about ugly and painful feelings. "Summoning the Lawless Legions" is a real conversation with the undead. Songs are cutting into the most sensitive sites, and they are clearly saying that hell really exists. Fans of obscured melodies, morbid compositions, and death/black metal diseases should pay their attention. This is for everyone with a death stamp, for everyone with a deadly view. Excellent burial inferno! The occult magic of abandoned graves! I highly recommend it! Absolute black death metal blasphemy of the human mind!tracklist:
1. As the Serpents Ascend
2. Thou Abyssic Fire in Rebellion
3. Adorned in Primeval Seas
4. Circle of the Spirit Devourers
5. The Blazing Spheres

band:
Tyrannic Profanator - Vocals
Infectious Torment - Guitars
Vulgargoat - Guitars & Backing Vocals
Deathbed - Bass
Kyle - DrumsShare this games :

TWITTER