Recenze/review - CENTENARY - Death…The Final Frontier (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 5. září 2016

Home » » Recenze/review - VULVODYNIA - Psychosadistic Design (2016)

Recenze/review - VULVODYNIA - Psychosadistic Design (2016)


VULVODYNIA - Psychosadistic Design
digital 2016, Lacerated Enemy Records

Brutal, death, death core, slam, slam a slam. Tyhle všechny části usekaných a zahnívajících těl najdete na novince jihoafrických maniaků VULVODYNIA. Je to kruté, absolutně odlidštěné album, které je určeno převážně pro fanoušky žánru. Ze skladeb není cítit žádné slitování, krev stříká všude kolem a pod pódiem se houpou a našlapují roztodivné postavy v kruhu. Svým způsobem moderní extrémní záležitost, dalo by se také říct. Nečitelné logo, kývavý rytmus, změny tempa, sázka na hutný a plný sound. Hlas vytažený do extrému a všude přítomná smrt. Občas se sklouzává k monotónnosti a spoustu posluchačů to odežene, ale musím říct, že VULVODYNIA jsou schopni překročit právě ten stylový rámec, který jinak většinu krvelačných hudebních milovníků odradí. Je to surový, syrový nářez, ale hraný zajímavě a vcelku "pestře". Vždycky když poslouchám podobná alba, mám pocit, jakoby mě někdo za války nahnal do vesnice někde v džungli, která je odsouzena k vyhlazení. Na kůlech jsou nabodnuty hlavy a lidské svědomí si dalo zase na nějaký čas oraz. Cítím tady inspiraci PATHOLOGY, ABOMINATE PUTRIDITY, DYING FETUS, starými KATALEPSY, DEVOURMENT, GUTTURAL SLUG a spoustou dalších. VULVODYNIA jsou ale mezí tím vších brutálním hudebním hnusem přeci jen něčím výjimeční, jiní a odlišní. Možná to způsobuje parádní zvuk nebo odlišné nápady, ale je to rozhodně kapela, které si všimnete. Je ale také fakt, že zrovna tyhle zahnívající kousky masa ocení hlavně slam brutal death metaloví gurmáni. Pokud jimi jste, tak si nechte rozhodně chutnat. Masakr!


Sumarizace:

VULVODYNIA jsou další kapelou v řadě, hrající extrémní brutal death metal, grind, slam. Jejich tvorba je určena pro všechny extrémní nadšence, pro milovníky mokvajícího masa i zabíjení hudbou. Novinka je hodně šílená, má silný zvuk a spoustu nápadů. Bohužel je také poměrně nezáživná. Pro poslech musíte být opravdu jen fanoušek stylu. Jinak budete šokováni, rozsekáni a zakopáni za nejbližším stromem. Chybí mi větší pestrost. Její nedostatek je ale nahrazen energií a šílenstvím. Album je hodně ostré, nekompromisní a rozseká vás na malé kousky. Budete mít co dělat, abyste se z toho vzpamatovali. Jihoafrický brutální masakr, který vás přenese na samotná jatka!


Asphyx says:


VULVODYNIA is the next band in line which plays extreme brutal death metal, grind and slam. Their music is for every extreme fans, for those who love weeping meat or killing with music. This new album is very crazy, it has strong sound and a lot of ideas. Unfortunately, it is a little bit boring. If you want to listen to it you should be a real fan of this kind of music. Otherwise you will be shocked, chopped and buried behind the closest tree. For me there is not enough colorfulness. It´s defects are replaced by energy and craziness. The album is very sharp, uncompromised and it will chop you on small pieces. You will have to do a lot to make yourself to get over it. The South African brutal massacre which will bring you on slaughter house itself.

band:
Duncan Bentley ♫ Vox and Lyrics | Luke Haarhoff ♫ Guitars (Songwriter) | Byron Dunwoody ♫ Guitars, Producing, Mixing and Mastering, Bass and Drum Programming (Songwriter) | Thomas Hughes ♫ Live Drums | Chase Drewett Live Bass | Kris Xenopoulos ♫ Guitar, Bass (Songwriter + Guitar Solo Duties) 

Tracklist:
01. Psychosadistic Design
02. Drowned In Vomit
03. King Emesis [Feat. Alex Terrible of Slaughter To Prevail]
04. Castration Mutilation [Feat. Som Pluijmers of Your Chance To Die, Ex- Cerebral Bore]
05. Flesh Tailor
06. Unparalleled Insubordination [Feat. Don Campan of Waking The Cadaver]
07. Grotesque Schizophrenia [Feat. Martin Funderud of Kraanium]
08. Lord Of Plagues
09. Depraved Paraphilia [Feat. Adam Warren of Oceano & Chrissy Jones of Clawhammer]
10. Forced Fecal Ingestion
11. Umthakathi [Feat. Chris Buttersworth of Crepitation]
12. Bestial Insemination
13. Wall of Corpses
Bonus Hidden Track: 14. Triple O.G. Slamdown [Feat. Luke Griffin of Human Error, Acrania & Jason Evans of Ingested]

14 tracks of ultra brutal slamming death metal from SOUTH AFRCIA!

Share this games :

TWITTER