DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 4. dubna 2017

Home » » Recenze/review - INCINERATOR - Rotten Flesh Macabre (2017)

Recenze/review - INCINERATOR - Rotten Flesh Macabre (2017)


INCINERATOR - Rotten Flesh Macabre
EP 2017, Putrid Cult

Zahnívající kusy masa prolezlého červy. Těla, zavěšená na hácích a porcována zaživa. Hnus, špína, řev! "Jste všichni odsouzeni ke věčnému utrpení": prohlásil vrchní řezník a nastartoval motorovou pilu. Smrt byla zase hodně blízko. Byli jsme zavrhnutí jako bezvěrci, mučeni pro víru ve zlo. Přiblížil se ke mě, olízl svůj ret a usmál se. Ve tváři měl odhodlání a sadistickou touhu. Ještě jsem zahlédl své tělo, když mi padala hlava z krku. Tma se smíchala s krví.

Polští old school death metalisté INCINERATOR jsou pro mě takovým mým soukromým objevem. Hudba ve stylu starých CARCASS, EXHUMED, NAPALM DEATH, GENERAL SURGERY, REPULSION, DEICIDE, ENTOMBED, VADER lahodí mému uchu jako ty nejlibozvučnější chorály smrti. Jedná se o starý valivý smrtící kov, opatřený prašivinou, smradem dlouho nevětraných hrobů a zahnívajícího masa. Ostré výjezdy kytar, zlý murmur a bicí, připomínající buldozer. Na stěnách podzemní kobky visí kusy lidského masa! Tohle je hudba, která vám doslova pronikne až do morku kostí! 

"Rotten Flesh Macabre" je hudebním masakrem, očistou lidské mysli, zlou noční můrou, kvůli které se budete znovu a znovu budit ze spaní. Album zpočátku působí monotónně, ale když vytrváte, budete odměněni esencí té nejkrutější hudební smrti. EP je morbidní ochutnávkou, kusem exhumovaných vnitřností, hozených vám přímo do obličeje. Tohle je hudba pro fanoušky pravého reálného death metalu, pro oddané příznivce stínů i pro všechny nemrtvé. Mám pocit, že jsem na nějaké zlé seanci, kde jsou podávána k ochutnávce těla těch nejkrásnějších zombie! Album je krutým smrtícím rituálem, po kterém nezůstane žádná duše naživu! Vynikající záležitost!sumarizace:

Polští old school death metalisté INCINERATOR jsou pro mě takovým mým soukromým objevem. Hudba ve stylu starých CARCASS, EXHUMED, NAPALM DEATH, GENERAL SURGERY, REPULSION, DEICIDE, ENTOMBED, VADER lahodí mému uchu jako ty nejlibozvučnější chorály smrti. Jedná se o starý valivý smrtící kov, opatřený prašivinou, smradem dlouho nevětraných hrobů a zahnívajícího masa. Ostré výjezdy kytar, zlý murmur a bicí, připomínající buldozer. Na stěnách podzemní kobky visí kusy lidského masa! Tohle je hudba, která vám doslova pronikne až do morku kostí! 

"Rotten Flesh Macabre" je hudebním masakrem, očistou lidské mysli, zlou noční můrou, kvůli které se budete znovu a znovu budit ze spaní. Album zpočátku působí monotónně, ale když vytrváte, budete odměněni esencí té nejkrutější hudební smrti. EP je morbidní ochutnávkou, kusem exhumovaných vnitřností, hozených vám přímo do obličeje. Tohle je hudba pro fanoušky pravého reálného death metalu, pro oddané příznivce stínů i pro všechny nemrtvé. Mám pocit, že jsem na nějaké zlé seanci, kde jsou podávána k ochutnávce těla těch nejkrásnějších zombie! Album je krutým smrtícím rituálem, po kterém nezůstane žádná duše naživu! Vynikající záležitost!Asphyx says:

This Polish old school death metal band INCINERATOR is like my personal discovery. Their music is in the style of old CARCASS, EXHUMED NAPALM DEATH, GENERAL SURGERY, REPULSION, DEICIDE, ENTOMBED, VADER and it sound so good just like the best death chants. It is old rolling death metal with stench and smell of graves and rotting meat. Sharp exits of guitars, evil murmur and drums which sounds like a bulldozer. There are pieces of human flesh on the walls! This is their music which will go right into penetrates of your bones!


Rotten Flesh Macabre” is a musical massacre, cleansing of human mind, evil nightmare which will make you wake up during the nights. At first the album fells monotonous but you should stay with it and listen to it over and over and there is the essence of the cruellest music death. EP is a morbid piece of exhume human insides which are thrown right into your face. This music is for fans of the real death metal, for the orthodox fans of shadows and also for all the undead. I feel like I am on an evil session where are served bodies of the most beautiful zombies for taste test! This album is a cruel deadly ritual which won´t let any soul alive! Excellent album!

tracklist:
1. Sacramental Mutilation
2. Impurity
3. Devastated Graves
4. Carnage
5. Invocation of Death


band:
Cezary - Bass/Vocals
Mikołaj - Guitar/Backing Vocals
Dawid - Drums

Share this games :

TWITTER