New album Polish death metal band DIRA MORTIS - Ancient Breath Of Forgotten Misanthropy (2020)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 26. dubna 2017

Home » » Recenze/review - RUIN - Drown in Blood (2017)

Recenze/review - RUIN - Drown in Blood (2017)


RUIN - Drown in Blood
CD 2017, Memento Mori

Tančím na hrobech svých death metalových předků. Dávám si dostavení s nemrtvými a vzýváme spolu temné síly. Už nějaký ten pátek jsem zamilovaný do jedné sexy zombie. Líbám se se samotnou smrtí. Odvrácená strana světa dokáže být tak nekonečně krásná a přitažlivá. Co na tom, že už jsme všichni dávno mrtví?

RUIN hrají těžkotonážní old school death metal, který jde až na samou podstatu smrtícího kovu. Neomalený, neurvalý, neučesaný, ošklivý a zlý, jako zkažená lidská mysl. Kolem stříká hnis, odpadává maso od kostí a lebky chřestí do rytmu jediného pravého death metalu. "Drown in Blood" je poctou CREMATORY, ROTTREVORE, UNDERGANG, DEMIGOD, AUTOPSY, MASTER, CIANIDE a smrti.


Jednou nám do nemocnice přivezli člověka, který si na motorce v zatáčce nabodl břicho na strom. Chodili jsme na operačním sále několik centimetrů v krvi. Lepila se nám na podrážky a protože měl ten nebožák milující nesmyslnou rychlost rozseknutou i hlavu, nebylo ten den vůbec veselo. Poslech "Drown in Blood" mi tu smutnou a ošklivou situaci připomíná. Album má v sobě velký punc opravdovosti, bahnitosti a špinavosti. Je extrémem, který vás zasáhne přímo, bez jakýchkoliv obezliček a zbytečností. Syrová odpověď na řev ze záhrobí. Smrt v přímém přenosu. Hniloba lidské mysli. A hlavně, skvělá hudba. Doporučuji.


sumarizace:

Okultní death metalisté RUIN na svém novém albu jasně pochopili základní myšlenku zla. Album je napěchované tmou, špínou, hnisem. Připomíná nekonečnou bažinu, plnou hnijících utopenců. Každým dalším poslechem vás stahuje do svého nitra a vy máte sto chutí podlehnout nihilismu. Líbí se mi smutné vrstvy kytar i syrová nálada celé nahrávky. "Drown in Blood" je jako četba ze starých spirituálních knih. Plazí se pomalu jako had, čekající na svoji oběť. Během společných setkání jsem jako uhranutý, prokletý, vyhoštěný z tohoto světa. Procházím se záhrobím, nasávám šedivou atmosféru a těším se na každý další song. Death metal v tomto provedení bude dělat dobře všem, kdo mají rádi onen svět. Smrt je opravdu hodně blízko! Podává vám ruku a vy přijímáte. Tahle okultní seance se určitě povedla! Temná, death metalová nahrávka, která vyvolává duše dávno zemřelých. Skvěle!

Asphyx says:

Occult death metallers RUIN clearly get the basic idea of ​​evil on their new album. The album is full of darkness, dirt and pus. it recalls the endless swamp full of rotting drowned bodies. It pull you down into its mind with each next listening and you want to go down the nihilism. I like sad sounds of guitars and raw mood of the record. "Drown in Blood" is like reading from the old spiritual books. It is crawling slowly like a snake waiting for its victim. During the common meetings I'm bewitched, cursed, expelled from this world. I'm walking in the beyond, I'm soaking up the grey atmosphere and I'm looking forward to the next song. Death metal in this way will do well to all who loves the other world. Death is really close! It gives you its hand and you take up. This occult seance was succeeded! Dark, death metal record, which invokes souls of long dead. Great!


RUIN recording lineup
MJS - guitar carnage #1 and all vomits
D-Muerte - drum annihilation
Spine - bass bloodbath and guitar carnage #2
Destroy DK - guitar carnage at random

Share this games :

TWITTER