Recenze/review - CASKET - Urn (2021)

DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 30. června 2017

Home » » Recenze/review - BRAINCASKET - Ratchet Of Perdition (2017)

Recenze/review - BRAINCASKET - Ratchet Of Perdition (2017)


BRAINCASKET - Ratchet Of Perdition
CD 2017, MORBID GENERATION RECORDS


Ukřižovali mé tělo hlavou dolů. Smáli se mi, ponižovali mě a ukazovali mé utrpení svým dětem. Podívej, takhle dopadneš, když nebudeš věřit v našeho boha, říkali. Usmíval jsem se, v mysli zcela nezničen a klidný jako hladina horského jezera. Věděl jsem, že to nebude dlouho trvat a dojdu svého cíle.


Občas přemýšlím, kde se v lidech bere tolik žluče a proč ji musejí stále prskat kolem sebe. Bývám z toho roztrpčený a potřebuji být sám, jen se "svoji" muzikou. Tentokrát jsem si do hlavy narval pod tlakem novinku holandských brutal death metalistů BRAINCASKET. Otevřely se mi všechny staré rány a začala z nich prýštit krev. Takhle má nějak vypadat smrt."Ratchet Of Perdition" je krutou a nekompromisní výpovědí ve stylu BEHEADED, ORIGIN, GORGASM, DYING FETUS, HOUR OF PENANNCE, DEEDS OF FLESH. Je také vivisekcí vaší nebohé mysli a šílenstvím, které je možno zažít při veřejných pitvách. BRAINCASKET sice nejsou těmi, kdo by posouval styl či žánr někam dále, ale fanoušci mokvajících ran by měli určitě zpozornět. Odehrává se zde totiž poctivé a upřímné řemeslo, které musí dělat dobře snad každému, kdo se kdy otřel o brutální death metal. Na opakovaná setkání se vždy hodně těším a desku si pouštím obzvláště ve chvílích, kdy jsou mé myšlenky obestřeny temnotou. Za sebe mohu "Ratchet Of Perdition" jen doporučit. Vítejte na opuštěných jatkách. Parádně mokvající album!


sumarizace:

BRAINCASKET letos vydali svoje první album. Je plné klasického brutálního death metalu, krutých melodií a všude přítomné smrti. Neočekávejte nic převratného, ani zbytečně technického. Hraje se zde poctivě, krutě, morbidně a houpavý rytmu je cítit z každého tónu. Osobně si poslech užívám, i když občas se přistihnu, že kapelu přirovnávám k jejich vzorům. Pokud máte rádi krvavé kousky masa v muzice, na nějakou tu špínu nehledíte a užíváte si pořádné hudební masakry, myslím, že budete hodně spokojeni. Album je velmi návykové, příjemné, jako návštěva jatek. V skladbách je kombinován přesně ten tolik důležitý poměr mezi rychlostí a tvrdostí, který je známkou dobré kruté hudby. Brutálně death metalová klasika ve velmi příjemném balení, která se povedla!

Asphyx says:

BRAINCASKET published their first album this year. It is full of classic brutal death metal, cruel melodies and ever-present death. Do not look for something revolutionary not even uselessly technical. These guys play fairly, cruelly, morbidly and you can feel a bouncy rhythm in every tone. Personally I like it and I enjoy the listening although sometimes I compare the band to their idols. If you like bloody pieces of fleshes in music and you don´t care about dirt and you enjoy the real music massacre, I think you would like this a lot. This album is very addicting, nice like visit in a slaughter house. Songs are full of combination of important relationship between speed and hardness which is the sign of a good and cruel music. Brutal death metal classic with very nice cover which is very good!   

Tracklist:
1. Ratchet Of Perdition - The Initiation
2. Go With No Face
3. Blunt Force Intercourse
4. Decapitation Wound Fuck
5. Devouring Connubial Flesh
6. Meat Hump Massacre
7. Sick Sence Of Acid
8. Anger From The Soul
9. Rotten Carcass Collision
10. Syncopathic Bowel Movement
11. When Hate Enlaces Lust
12. Ratchet Of Perdition - The Completion

band:
Sito vd Let - Grunts
Peter Weijer - Grunts
Dennis van Galen - Guitar...
Jeroen Rijpstra - Guitar
Johan Flapper - Bass
Martin Kloosterman - Drums

Share this games :

TWITTER