DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 30. června 2017

Home » » Recenze/review - NECROT - Blood Offerings (2017)

Recenze/review - NECROT - Blood Offerings (2017)


NECROT - Blood Offerings 
CD 2017, Tankcrimes Records

for english scroll down please


Erebos (latinsky Erebus, řecky Ἔρεβος) je v řecké mytologii bůh věčné tmy a sama věčná tma. Jeho jménem se nazývá nejhlubší a nejtemnější část podsvětí, kde sídlí Hádés. Je jedním z prvních bohů. Vznikl z prvopočátečního Chaosu.

Američtí death metalisté NECROT mi svým novým albem "Blood Offerings" opravdu připomínají řeckého boha temnoty. Novinka je neskutečně tlačící deskou, doslova narvanou černou energií. Člověk má pocit, že jej ze stínu pozorují oči samotné Bestie. Má krev je zkažená, mozek zasažený hnisem a zcela jsem propadl peklu a letošní nahrávce."Blood Offerings" pálí jako láva ze starých death metalových časů. Je odkazem, vzpomínkou na BOLT THROWER, DEATH, OBITUARY. Je také pokryta plesnivinou, nezbytným kusem šílenství a hlavně je nahrávkou, u které pukají kosti strachem. Album je určeno pro všechny staré válečníky, kteří ještě ví, o čem je pravá, reálná smrt. Démoni opět promluvili, rozšířili mezi nás pradávné zlo a my se můžeme jen modlit, aby tahle deska nikdy nepřestala hrát. CD si neskutečným způsobem užívám, jsem jím doslova prostoupený a pohlcený. Ano, přesně takhle se má hrát death metal!  Skvělý prašivý zvuk, perfektní nápady a hlas plný chorob, dělají z "Blood Offerings" doslova povinnost pro každého fanouška Smrti. Neurvalé, zběsilé album, které vás zabije tmou a chladem! Vynikající!Asphyx says:

Those American death metal band NECROT really reminds me the Greek God of darkness with their new album “Blood Offerings”. The new album incredibly push, it is literally filled with black energy. I feel like being watched by the Beast itself. My blood is obscured, brain is affected by pus and I have completely failed the hell and this year´s record.“Blood Offerings” burns like lava from the old death metal times. It is a reference and memory of the BOLT THROWER, DEATH, OBITUARY. It is also covered with mould, the necessary piece of insanity and most importantly it is a record which makes your bones to crush with fear. This album is for all the old warriors who know what the real death is about. The demons spoke again, they spread the ancient evil among us and we can just pray so that this album never stops playing. I really enjoy this CD, I am totally absorbed and full of it. Yes, this is how death metal should be played! Great dusty sound, perfect ideas and voice full of illnesses – all of this makes from “Blood Offerings” literally a duty for every Death fan. A rowdy, frantic album which will kill you with darkness and cold! Excellent!


Tracklist:
1. The Blade
2. Rather Be Dead
3. Shadows And Light
4. Blood Offerings
5. Empty Hands
6. Beneath
7. Breathing Machine
8. Layers Of Darkness

band:
Luca Indrio
Sonny Reinhardt
Chad Gailey

Share this games :

TWITTER